University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Lozanos Yra aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų įstaiga, susidedanti iš septynių fakultetų, kuriuose dirba ir studijuoja apie 14 300 studentų ir 3000 mokslininkų.

UNIL Yra orientuota į keletą akademinių disciplinų, ypač medicinos, gyvosios gamtos mokslų, žemės ūkio mokslų, aplinkos, verslo, humanitarinių ir socialinių mokslų.

Dėmesys yra skiriamas tarpdisciplininio požiūrio, glaudžiai bendradarbiaujant su studentų, dėstytojų, ir profesorių.

UNIL reiškia:

 • Tarptautinė atmosfera . Penktadalis studentų ir trečdalis dėstytojų atvyksta iš užsienio.
 • Naujausios priemonės ir technologijos . Mokslinių tyrimų laboratorijos: erdvios, gerai įrengtos auditorijos, skirtos dėstytojams ir studentams.
 • Trys fakultetai, tokie kaip Šveicarija . Teisė, baudžiamojo teisingumo ir viešasis administravimas; Biologija ir medicina (FBM); Gamtos mokslai ir aplinka (GSE). Nauja naujovės reikalauja naujų sinergiją.
 • Glaudus bendradarbiavimas su Vaudo kantono universiteto ligonine (CHUV), siekiant išlaikyti medicinos žinių pažangą.
 • Universiteto ir kantonų biblioteka - Lozana (BCUL) , kurioje yra du milijonai dokumentų, modernios mokslinių tyrimų priemonės ir ideali darbo aplinka, iš kurios atsiveria vaizdas į Ženevos ežerą.
 • Filosofija ir darbo etika, išreikšta Vertybių ir įsakymų chartijoje .
 • Išskirtinai žalias ir erdvus ežerų nustatymas . Vos per kelias minutes puikus viešojo transporto tinklas jungia University Campus į Lozana, Vaud kapitalo, pažymėti savo įvairių kultūrinių renginių.
 • Platus tęstinio mokymo ir tarpdisciplininių kursų asortimentas , taip pat nesuskaičiuojama sporto ir kultūros veikla įvairiuose srityse: kalbos ir IT kursai, futbolas (futbolas), capoeira, fitnesas ar povandeninis nardymas sporto centre; Visuomenė, kinas, parodos ar teatras "Grange de Dorigny".
Port-2468503_960_720

Lozanos universitetas (UNIL) susideda iš septynių fakultetų:

 • Religijos teologijos ir mokslų fakultetas;
 • Menų fakultetas ir prancūzų kalbos mokykla kaip užsienio kalba;
 • Socialinių ir politinių mokslų fakultetas;
 • Verslo ir ekonomikos fakultetas;
 • Teisės fakultetas, kriminalinė justicija ir viešasis administravimas;
 • Biologijos ir medicinos fakultetas;
 • Geosciences ir aplinkos fakultetas.

2016 m. Iš 14 475 studentų Universitetas Lozanos Taip pat naudinga sinergijai su EPFL miesteliu, esančiu greta jos. 2016 m. Dėstė 467 absolventai ir docentai bei 78 docentai UNIL, Padėjo jų kasdienes užduotis 1,235 asistentų ir 470 kitų mokytojų. Siekiant užtikrinti sklandų ūkio subjekto veikimą, dėstytojai parėmė 1033 asmenis, dirbančius kaip administracinis ir techninis personalas bei 48 stažuotojų.

Laukiančių publikacijų svarba yra penkta vieta Europoje, todėl moksliniai tyrimai yra pagrindinė Lausanne universiteto tema.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti EMBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 16 mėnesių August 2019 Šveicarija Lausanne

HEC Lausanne MBA padeda vidurio gyvenimo specialistai transformuoti savo karjerą, pasinaudoti naujomis galimybėmis ir apmąstyti savo asmenybę, veiklą ir perspektyvas. Tačiau, mes kur kas daugiau nei padidinti savo darbo perspektyvas. Mūsų 16 mėnesių programa padeda asmenims transformuoti iš esmės. Dalyviai įkvėpė tapti agentai pokyčiai jų įmonių, bendruomenių, pramonės ... o kartais ir pasaulis. [+]

Ar laikas jums pakeisti?

Šiuolaikinis gyvenimas retai suteikia mums laiko kvėpuoti, atsitraukti ir tikrai apsvarstyti, ką mes norime pasiekti. Sprendžia studijuoti MBA suteikia laiko ir erdvės pokyčių.

HEC Lausanne MBA padeda vidurio gyvenimo specialistai transformuoti savo karjerą, Pasinaudoti naujomis galimybėmis ir apmąstyti savo asmenybę, veiklą ir perspektyvas. Tačiau, mes kur kas daugiau nei padidinti savo darbo perspektyvas. mūsų 16 mėnesių programa padeda asmenims transformuoti iš esmės. Dalyviai įkvėpė tapti agentai pokyčiai jų įmonių, bendruomenių, pramonės ... o kartais ir pasaulis. akredituota EQUIS ir Amba, Programa buvo nuosekliai reitinguojami tarp geriausių 100 geriausių vykdomųjų magistrų visame pasaulyje "The Financial Times", Be to, aukštos kokybės mokymo ir HEC Lausanne bendruomenės turtingumą, mes pripažįstami mūsų novatorišką požiūrį į Asmeninis ir profesinis tobulėjimas, Mes sukūrėme mūsų mokymo programą įtraukti šį galingą dimensiją pagrindinių verslo koncepcija modulių ir todėl lydėti mūsų dalyvius jų transformacijos. ... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
CH-1015 Lausanne
Lausanne, Vaud, CH