Swiss School of Business and Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM yra pasaulinė , novatoriška ir unikali mokykla, kurioje mokiniai iš viso pasaulio. Mūsų programos buvo sukurtos per 30 pramonės partnerių . Mes garantuojame Šveicarijos švietimo kokybę ir meistriškumą.

SSBM pagrindinė buveinė yra Ženevoje, Šveicarijoje ir yra įregistruota Ženevos kantone registracijos numeriu CHE-131.073.981.

„SBM Geneva“ yra akredituota „EduQua“. „Schiss“ kokybės ženklas tęstinio mokymo įstaigoms („EduQua“) (vokiečių kalba: „Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitution“ EduQua “) yra Šveicarijos nacionalinė kokybės užtikrinimo įstaiga ir pirmasis Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas suaugusiųjų tęstiniam švietimui. „EduQua“ yra akreditacijos įstaiga, kurią pripažįsta ir remia Šveicarijos Konfederacijos vyriausybė ; Tai pirmasis valstybinių ir privačių švietimo įstaigų kokybės sertifikatas Šveicarijoje. „EduQua“ yra pagrindinė tęstinio mokymo kokybės užtikrinimo įstaigos akreditacijos schema. Šveicarijos kantonų švietimo ministrų konferencija (EDK) patvirtina „eduQua“ kaip oficialiai pripažintą kokybės užtikrinimo sistemą.

„EduQua“ kokybės ženklą gali gauti tik per pripažintą tikrinimo įstaigą Šveicarijos akreditacijos biuras SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS), vadovaujantį Šveicarijos valstybiniam ekonomikos reikalų sekretoriatui SECO, kuris yra federalinio ekonomikos, švietimo ir tyrimų departamento dalis.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Mūsų vizija

Mūsų VIZIJA yra būti unikalia, novatoriška ir tarptautine verslo ir vadybos mokykla, siūlančia geriausius mokslinius tyrimus, praktiką ir švietimą.

Mūsų misija

Mes esame įsipareigoję nuolat teikti aukštąsias švietimo žinias ir patirtį verslo srityje, pasitelkdami inovatyvias pažangiausias technologijas ir aukštos kokybės mokymosi patirtį. Mes skatiname studentų, dėstytojų ir verslo partnerių įvairovę ir visuotinį ryšį.

Aktualus išsilavinimas

SSBM padės jums įgyti refleksijos ir kritinio mąstymo įpročius, kurie yra labai svarbūs norint suprasti šiandieninę visuomenę. Pripažindami faktą, kad individuali sėkmė yra susipynusi su didesniu pasauliu, mes skatiname studentus įsitraukti į savo kritinio mąstymo tobulinimą.

Kodėl verta rinktis SSBM?

  • SSBM yra tikrai novatoriška ir pirmaujanti verslo ir vadybos mokykla, kurios tikslas - pakelti išsilavinimą į naują lygį!
  • Mes siekiame suteikti aukštesnę mokymosi patirtį , kuri turės tiesioginį poveikį jūsų profesiniam tobulėjimui.
  • Naudodamiesi unikaliomis programomis, sustiprinsite savo strateginę viziją, efektyvumą ir lyderystę valdydami šiandienos organizacijas.

134557_Promo5.png

Mūsų programos

Mūsų programos buvo sukurtos bendradarbiaujant su daugiau nei 30 tarptautinių kompanijų !

Mes tikime, kad žinios yra susijusios su ryšiais su pramonės lyderiais. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su kai kuriomis pirmaujančiomis tarptautinėmis kompanijomis kurdami programas, pritaikytas verslo realijoms.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Mūsų fakultetas

Mūsų fakultetas yra garsus pasaulyje ir vidutiniškai dauguma jų daugiau nei 15 metų dirbo įvairiose tarptautinėse kompanijose. Šis faktas padeda mums siekti tikslo - suteikti aukštesnę mokymosi patirtį , kuri turės tiesioginį poveikį jūsų profesiniam tobulėjimui .

Įsikūrusi Ženevoje, Šveicarijoje

Swiss School of Business and Management centre, gyvybingame Ženevos mieste, įsikūrusi Swiss School of Business and Management . Ženeva, įsikūrusi palei Ženevos ežero krantus Alpių papėdėje, yra viena iš gražiausių Europos miestų.

Ženeva yra globalus miestas, finansų centras ir pasaulinis diplomatijos centras, nes jame yra daugybė tarptautinių organizacijų, įskaitant daugelio kompanijų būstines ir tarptautines agentūras.

Mūsų miesteliai

SSBM Ženeva siūlo švietimo programas 4 vietose: Ženevoje (Šveicarija), Zagrebe (Kroatija), Šanchajuje (Kinija) ir Maskvoje (Rusija).

134554_DSC_0283-Small.jpg 134546_2.jpg 134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg 134547_DSC_0267-Small.jpg 134551_DSC_0284-Small.jpg

Verslo partn bo

SSBM fakultetas ir bendradarbiai teikė konsultavimo, mokymo ir projektavimo paslaugas daugiau nei 70 tarptautinių ir nacionalinių kompanijų.

Mes tikime, kad akademinės žinios turi būti glaudžiai susijusios su pramone, kuri yra varomoji jėga geresnėms žinioms šiandienos greitai kintančioje aplinkoje.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Galingi absolventai

Tinklų kūrimas yra labai svarbus. Mūsų absolventus sudaro žmonės, einantys įvairias vadovaujančias pareigas nuo vadovų, vadovų iki CxOs lygio.

Kuo daugiau žmonių pažįstate, tuo stipresnis jūsų socialinis ir profesinis tinklas. Mūsų Alumni klubas yra efektyvus ir patrauklus būdas sukurti reikiamą tinklą.

134560_Promo14.png

Vietos

Ženeva

Address
Rue de Chantepoulet 10
1201 Ženeva, Ženeva, Šveicarija

Zagrebas

Address
Savska cesta 106
10000 Zagrebas, Kroatija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis