Rushford Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School yra oficialus Džeimso Lindo instituto verslo mokyklos pavadinimas, Gevena, Šveicarija. Mokykla siūlo aukštojo mokslo programas verslo ir vadybos srityse. Mes taip pat esame unikalūs siūlydami keletą MBA programų su techninėmis specializacijomis ir toliau plečiame technines specializacijas.

Mūsų 100% internetinės programos yra tinkamos studentams iš viso pasaulio, kurie norėtų gauti aukštos kokybės išsilavinimą iš geriausios Europos verslo mokyklos už prieinamą kainą už mokslą. Būdami JLI pasaulinės institucijos dalimi, mes pasitelkiame tinklus, žinias, patirtį ir geografinę sklaidą savo studentų naudai.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI yra tarptautinė švietimo įstaiga, kurios pagrindinis miestelis yra Šveicarija. Mes ruošiame savo studentus karjeros visuomenės sveikatos, sveikatos administravimo, farmacijos mokslų, klinikinių tyrimų, klinikinių mokslų, žemės ūkio ir verslo vadybos srityse.

Mūsų studentai iš daugiau nei 80 šalių ir daugiau nei 5000 absolventų visame pasaulyje, auganti pasaulinė bendruomenė liudija puikų JLI studentų išsilavinimą ir įgūdžių ugdymą. Mes siūlome savo studentams lanksčią savarankiško mokymosi aplinką, kuri gali būti pritaikyta kiekvieno studento individualiems poreikiams. Mūsų fakultetas yra universitetų ir pramonės ekspertų derinys, todėl studentai susiduria tiek su savo studijų sričių teoriniais, tiek praktiniais aspektais.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

Mūsų misija

Kaip į mokslinius tyrimus orientuota institucija, mes vykdome novatoriškas ir tarptautiniu mastu pripažintas verslo programas, turinčias teigiamą poveikį verslo augimui ir visuomenės plėtrai.

Mes ir toliau stipriname verslo elgesį ir tyrimus naudodamiesi:

 • Plėtoti ir plėsti pirmaujančių akademinių ir mainų partnerių tarptautinį tinklą, kad būtų sukurta pasaulinė tyrimų ir mokymo aplinka.
 • Plėtoti specifinius verslo įgūdžius, įtraukiant pagrindinius nuomonės formuotojus.
 • Besivystantys lyderiai, prisiimantys socialinę atsakomybę ir susiduriantys su unikaliais intelektiniais ir asmeniniais iššūkiais.
 • Ugdyti subrendusias ir savimi pasitikinčias asmenybes, turinčias tarpkultūrinę kompetenciją ir kritinį mąstymą.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra būti tarp geriausių verslo mokyklų Europoje ir būti pripažintam tarptautiniu mastu dėl novatoriškų verslo programų, padedančių įmonėms ir įstaigoms išlikti palankiose augimo kreivėse. Mūsų tyrimai turės didžiulį poveikį verslo praktikai, lyderystei ir akademinei literatūrai. Mes parengsime lyderius, turinčius pasaulinę veiklą, kurie pasinaudos savo galimybėmis užmegzti ryšius su verslu ir visuomene, kad padarytų vertingą, konstruktyvų ir etinį skirtumą.

Mūsų vertybės

 • Vykdydami savo misiją ir viziją, vadovaujamės šiomis vertybėmis:
  • Akademinė kompetencija, specialybės įgūdžiai ir dėmesys tyrimams.
  • Mintinė lyderystė ir naujovės.
  • Kritinis mąstymas, teisingumas ir sąžiningumas.
  • Etika, socialinė atsakomybė, geranoriškumas, atskaitomybė, atsakingumas ir skaidrumas.
 • Mes turime nesibaigiantį požiūrį, kad viršytume lūkesčius dėl kokybės ir paslaugų, ką darome. Kuriant mūsų studentų karjerą, svarbiausia yra tai, ką darome. Norint tai pasiekti, tiriamos visos galimos priemonės, pradedant mentoriais ir baigiant pristatymu bei nuorodomis prieš atitinkamą pramonę.
 • Mes vertiname visus savo studentus ir investuojame į jų asmeninį bei profesinį augimą ir tobulėjimą bei padedame jiems karjeroje nuo pagrindinių poreikių iki savęs realizavimo.
 • Mes protingai planuojame savo studentus stebėdami svarbiausius pramonės pokyčius ir imamės tinkamų veiksmų, kurie iš anksto paruoštų juos ateities iššūkiams įveikti.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

Internetinis mokymo metodas

Mūsų įgyvendinamas mokymo metodas siekia nustatyti konkrečius kiekvieno asmens mokymo poreikius ir karjeros siekius. Remiantis šiuo supratimu, yra sukurtas efektyviausias personalizuotas mentorystės sprendimas, kad asmuo galėtų maksimaliai išnaudoti mokymo programą.

Mes tvirtai tikime nuostata, kad kiekvienas žmogus turi savo stipriąsias puses ir kad ją galima panaudoti pasitelkiant tinkamą mokymosi platformą ir metodą. JLI studentai puikiai supranta, kad savęs pažinimas yra toks pat svarbus kaip ir akademinės žinios.

Mes tikime, kad internetas yra pati galingiausia mokymosi priemonė pasaulyje, todėl mes naudojame jį norėdami suteikti žinių savo studentams.

Statistika mums sako, kad pasaulyje šiandien yra apie 1 688 870 408 interneto vartotojus ir šis skaičius toliau auga.

Šiandienos karta nori betarpiškos prieigos prie visko, kada tik nori ir kur nori. Tas pats pasakytina apie mokymą ir švietimą. Studentai ir dirbantys specialistai nori mokytis kelyje, o JLI naudojasi interneto galia, kad galėtų tai daryti efektyviai ir pašalintų visas kliūtis.

JLI, mes naudojame internetą, kad maksimaliai padidintume mokymosi efektyvumą šiuolaikinėje aplinkoje, tuo pačiu suteikdami studentams visas žinias, kurių jiems reikia norint pritaikyti juos farmacijos / klinikinių tyrimų / sveikatos priežiūros pramonėje.

JLI įdarbina daugybę aukštos kvalifikacijos specialistų iš pramonės, kurie yra mentoriai studentams, kad suteiktų jiems realias pramonės perspektyvas. Tai padeda mūsų siekiantiems specialistams pasiekti sąsają su pačia pramone. Mentorystė teikia daug patarimų, susijusių su mokymu ir karjeros planavimu.

JLI studentai raginami dalyvauti šiuolaikiškame internetiniame universiteto miestelio mokymo centre (OCTC), kuris sukurtas efektyviam keitimuisi informacija tarp studentų ir dėstytojų.

Mes tikime, kad paruošime savo studentus realioms situacijoms, pasinaudodami tiesiogine patirtimi, įgyvendindami pavyzdžių sesijas naudodami mūsų efektyvias internetines mokymo platformas.

Vietos

Ženeva

Address
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 Ženeva, Ženeva, Šveicarija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: