Read the Official Description

IMI International Management Institute Šveicarijoje yra unikalus, privatus, svetingumą mokykla įkurta 1991 metais. Mūsų Tarptautinės svetingumo kursai viešbutis, renginių ir turizmo vadybą bakalauro lygio, visi patvirtinti Manchester Metropolitan University JK. Mūsų prestižinis MBA Tarptautinės svetingumo vadybos, taip pat patvirtinti Manchester RER. ir yra skirta tiems, kurie siekia vyresniųjų vadovų pareigas pramonėje. Antrosios studijų pakopos lygyje mes taip pat siūlome mūsų IMI Luzern MBA, kuri leidžia jums specializuotis Swiss Hotel Management operacijų ar prabangos prekių ženklai ir paslaugų valdymas. Mes sąmoningai liko mažas, bet ne daugiau kaip 220 studentų per semestrą. Tokiu būdu mūsų studentai gali būti tikri, labai individualiems ir individualus požiūris į jų mokymąsi. Visos programos yra anglų kalba, bet jūs turite galimybę mokytis prancūzų arba vokiečių kaip antrą kalbą. Kvalifikacijos iš VRI yra kompetencijos apie bet CV antspaudas ir užtikrins, kad jūs esate viršuje tiems pirmas svarbus interviu krūva. Tyrimas vyksta mūsų vaizdingame miestelyje apsuptame kalnų ir ežerų Šveicarijoje. Studentai minučių kelio nuo istorinio miesto Luzern su daugybe parduotuvių, kavinių, barų ir restoranų. Kokybės akademinio mokymo, Šveicarijos praktinio mokymo, puikiai pramonės kontaktų ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu derinys yra sėkmės receptas. Mūsų absolventai galima rasti vyresniųjų vadovų pareigas visame pasaulyje. Jų sėkmė rodo, kad pasiekti viršų ji moka pradėti viršuje!

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

IMI International Management Institute Switzerland

Skirta tiems, kurie nori pereiti į kulinarijos sektorių, bet turi ribotą ar visai nežino kulinarijos meno pramonės patirtį. ... [+]

Programa tinka tiems, kurie nori pereiti į kulinarijos sektorių ir turintys ribotą ar visai neegzistuojančią kulinarijos meno pramonės patirtį. Jis suteiks studentams praktinius ir valdymo įgūdžius, reikalingus pradinio lygio pozicijoms restoranų valdymo ar profesionalių virtuvės operacijų pasaulyje. Pagrindinis dėmesys skiriamas kulinariniams įgūdžiams su vienetais, subalansuojančiais reikalingus praktinius gebėjimus su teorinėmis žiniomis, reikalingomis sėkmingai virtuvei ar restoranui valdyti.

Kokie yra priėmimo reikalavimai?

Bakalauro laipsnis bet kurioje disciplinojeAnglų kalbos mokėjimas: 5,5 IELTS arba lygiavertis

Kokią kvalifikaciją gausite?

... [-]
Šveicarija Lucerne
Registracija galima
Dieninės
6 - 12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMI International Management Institute Switzerland

Šis prestižinis tarptautinio svetingumo valdymo MBA yra patvirtintas Mančesterio Metropolitan University, UK. ... [+]

Programos tikslas yra suteikti studentams įgūdžius, reikalingus galimai aukštesnio lygio vadybai svetingumo industrijoje, sutelkiant dėmesį į temas, susijusias su viešbučių ir viešbučių kompanijų internacionalizavimu. Pagrindinis dėmesys skiriamas strateginiam valdymui su temomis, įskaitant magistro studijas, strateginį tarptautinį rinkodaros valdymą, įmonių plėtrą, projektų vertinimą ir galimybių studijas, verslo kultūrą kuriant naujas rinkas.

Priėmimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis bet kurioje disciplinojeTrijų metų darbo patirtisAnglų kalbos mokėjimas: 6.5 IELTS arba lygiavertis

Kas yra ši programa?

Kursas skirtas studentams, turintiems kvalifikacijos ir (arba) patirties svetingumo vadyboje, norintiems tobulinti savo įgūdžius ir supratimą apie pramonę, rengiantis vidurinės ir aukštesnės vadovybės pareigoms.... [-]

Šveicarija Lucerne
Registracija galima
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Introducing IMI Switzerland

IMI Student Experience

IMI University Centre
Address
IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Lucerne, Lucerne, Šveicarija
Interneto svetainė
Telefonas
+41 41 349 60 00