Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į IBMS ...

IBMS suteikia jums įrankius, žinių ir patiria jums reikės apibrėžti sėkmę savo sąlygas ir tada jį pasiekti. Mes esame įsipareigoję teikti jums su gerai suapvalinti ir subalansuoto dar orientuota švietimo, kad bus padaryti jums labai patraukli savo ateities potencialiems darbdaviams. Jūs turite daug galimybių pagerinti savo žinias per mūsų studijų programų ir popamokinės veiklos remiamų state-of-the-art išteklius.

Apie IBMS

IBMS, turėsite daug galimybių pagerinti savo žinias per mūsų studijų programų ir popamokinės veiklos remiamų state-of-the-art išteklius.

Sujunkite šiuos bruožus su patirtimi, dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie yra dėmesingi Jūsų individualius poreikius ir tarptautinėje mieste Ženevoje turite sėkmės receptas. IBMS suteikia jums įrankius, žinių ir patiria jums reikės apibrėžti sėkmę savo sąlygas ir tada jį pasiekti. Mes esame įsipareigoję teikti jums su gerai suapvalinti ir subalansuoto dar orientuota švietimo, kad bus padaryti jums labai patraukli savo ateities potencialiems darbdaviams.

Į IBMS, MBA yra pagrįstas filosofija, kuri suranda savo šaknis Jungtinių Amerikos Valstijų švietimo sistemoje. Orientuota į besivystančių individo tikrąjį potencialą MBA siūlo vertybes vadovaujama ugdymo orientuota į vadovavimo, inovacijų ir geriausia praktika.

Į IBMS, MBA gali būti tiriamas įvairiais būdais:

12 mėnesių dieninių MBA programa A18 mėnesį Neakivaizdinės EMBA mokė vakarais ir savaitgaliais klasių iki 24 mėnesių Flexi Moduliniai MBA Savaitgalis klasės

Bet kokio verslo ateitis priklauso nuo sėkmingo vystymosi jos žmonėms. Štai kodėl mūsų vykdomosios švietimo darbas yra labai svarbi. Mūsų verslo mokykla suteikia palankią aplinką ir puikias sąlygas tiekti vykdomosios švietimo. Glaudžiai bendradarbiaujant su verslo, mes pažvelgti kurti naujos kartos vadovų ir verslo lyderių. Žmonės, kurie bus ne tik sukurti tvirtą, sėkmingą karjerą, tačiau kurie taip pat bus realus skirtumas į organizacijų, kurioms jie dirba už veiklos rezultatus. Tiksliau mes siūlome:

BBA 4 metus programų TTH vienerių metų programa TTH 6 mėnesius programos Profesionalus apskaitos programa

Bet viena iš šių ekspertizės srityse siūlys plotis ir gylis tiek individualiai karjeros ir verslo jie įtakos. Įdėkite kartu, tačiau jie yra galinga darbotvarkę verslo pokyčių. Kiekviena programa buvo sukurta ambicingų, talentingų besimokančių. Mūsų tikslai yra, paruošti asmenis su aukšto lygio vadovavimo įgūdžius savo srityse.

Tikslai ir uždaviniai

IBMS programa yra skirta ugdyti lyderystę ir veiksmingumą, būtina kovoti su vyresniosios vadovybės problemas, tarptautiniu lygiu. Ji grindžiama Amerikos stiliaus programą yra serijos labai interaktyvus ir intensyvus. Profesoriai IBMS griežtai atrinkti tarp geriausių konsultantų ir specialistų savo srityje su daugeliu turinčių pozicijas Europos geriausių verslo mokyklų.

Naujas mokslo metus atneša naujus iššūkius ir galimybes. Mes suprantame, kad kiekvienas studentas turi savo ir savo pačios svajones kartais ne visada įsilieja į šį didžiulį visuomenės, susijusiame pasaulyje, bet IBMS yra čia, kad padėtų jums su unikaliu atradimu likimo, kuris yra labai asmeniškas ir brangūs kiekvienam iš mūsų.

Mūsų darbas čia kartu bus už gyvenimą alsuoja pasaulio aptarnavimo ir vadovavimo pamatas. Mes sodinti sėklą, kad bus sukurti svajones, tikslus, ir aistras Jums ir Jūsų šeimoms. Mūsų komanda yra pasiryžusi padėti kultūrą, augti, pašarų ir žiūrėti per tuos branginamų svajones, kad pradės žydėti per savo laiką prie IBMS. Tai maža sėkla sapne tai yra kiekviename iš mūsų yra kaip IBMS mums buvo daugiau nei prieš 20 metų. Ši svajonė mums tapo nekilnojamojo ... ir mes taip didžiuojamės galėdami pasakyti, šiandien kviečiame į šį pasaulį, kad tapo IBMS, vienas iš "Swiss Air" yra nepriklausoma, globaliai orientuota ir kokybės institucijose.

Kodėl IBMS?

Pelningiausi verslo administravimo (MBA) laipsnį, magistro galime suteikti Jums su valdymo įgūdžių ir verslo patirtį, kad atvertų naujas karjeros galimybes jums. Jei dirbate versle ir ieško judėti laiptais arba pereiti nuo jūsų esamos kompetencijos srities nauju, MBA programa gali padėti jums pasiekti savo tikslus. MBA programa taip pat pradės jus į daug didesnę darbo užmokesčio lygio, kad viršutinio lygio vadybininkai ir vadovai mėgautis. Be to, aukšto lygio pozicijas MBA laipsnis leis jums laikyti, jūsų darbas dažnai bus įdomiau ir naudingas.

MBA Specializacijos!

Dabar vis daugiau ir daugiau MBA programos suteikia mokymus, kuri peržengia bendrosios verslo vadybos teikti dalykinės srities žinias. Taigi, pavyzdžiui, jei jūsų karjeros interesai yra e-komercijos srityje, Jūs galite rasti mūsų MBA programas, daug dėmesio šioje srityje. Be to, daugelis MBA programas leis jums uždirbti specializacijos laipsnį, todėl galite derinti verslo administravimo mokymus su mokymu kitoje srityje, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių, apskaitos ir finansų tt

MBA Koncentracijos ir specializacijos šiose Specialybių:

Finansai ir apskaita Verslumas ir vadyba Veiklos Bendroji vadyba žmogiškųjų išteklių Rinkodara ir Brand vadyba Rinkodara Projektų valdymas Turizmas, kelionės valdymas

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

IBMS`s MBA Tarptautinio verslo laipsnis suteikia pagrindą specialistams suprasti šį įdomų ir sudėtingą pasaulinę verslo aplinką ir specifinių žinių, kad jie galėtų veiksm ... [+]

MBA verslo administravimo arba Tarptautinio verslo:

Verslo globalizacija yra realybė patyrė kiekvienoje šalyje pasaulyje, o ypač JAV ir Europa, kai įmonės kodo žaliavos, gamyba ir parduoti visame pasaulyje. Tas pats pasakytina ir paslaugų sektoriuje, kur visi pagrindiniai finansiniai ir paslaugos institucijos turi operacijas didžiuosiuose pasaulio miestuose.

Verslo administravimas specialistai šis naujas ir įdomias eros turi didžiules galimybes visame pasaulyje karjeros, kad yra tiek sudėtingas ir naudingas tuo pačiu metu. IBMS`s MBA Tarptautinio verslo laipsnis suteikia pagrindą specialistams suprasti šį įdomų ir sudėtingą pasaulinę verslo aplinką ir specifinių žinių, kad jie galėtų veiksmingai veikti savo pasirinktoje srityje interesų.... [-]

Šveicarija Geneva
February 2020
Dieninės
18 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Social Media