Geneva School of Economics and Management - University of Geneva

Įvadas

Oficialus aprašymas

Teikti išsamią akademinį išsilavinimą

Nuo bakalauro laipsnį su Daktaro per Masters, Ženeva Mokykla Ekonomikos ir vadybos (GSEM) teikia visapusišką universitetinį išsilavinimą, apimančią visus vadybos ir verslo administravimo srityse. Jo studijų programos skirstomos į dvi iš eilės ciklų: bakalauro daugiau nei trejus metus, po magistro per tris ar keturis semestrus. Pirmoji numatyta bendra, tarpdisciplininį mokymą, o antrasis leidžia specializacija turi būti gaunama tam tikra disciplina.

Be bakalauro laipsnį verslo administravimo, GSEM siūlo penkis magistro su įvairių specializacijų. Taigi, studentai gali plėsti savo žinias vadybos (tarptautinės vadybos ar rinkodaros), apskaitos ir kontrolės, finansų, statistikos ir tarptautinės prekybos srityse.

Suderinamas su universitetu sistemų 45 Europos šalių, šios programos įtraukti naujausią mokslinę raidą, atsižvelgiant į ekonomines realijas ir dėl profesinių aplinkoje lūkesčius.

Siūlyti tęstinis mokymas

Su dviem magistrų ir kai dvidešimt vykdomųjų programų, GSEM Ženeva siūlo platų tęstinių mokslo studijų, leidžianti bet kokią profesinę didinti jo / jos įgūdžius įvairiose srityse, vadybos ir verslo administravimo.

Vykdomosios programos yra glaudžiai bendradarbiaujant tarp akademinių ir profesinių sričių vaisius. Iš susijusių šalių, kurie sudarytų tiek iš universiteto ir įvairių verslo sektorių įvairovę, leidžia aukšto lygio kompetencija turi būti pasiektas ir programos turi būti pritaikytos prie rinkos reikalavimų.

Siekiant išlaikyti tyrimų centras

Analizė yra pagrindinė veikla GSEM. Ji apima visus valdymo srityse, ir kasmet atsiranda dėl daugybės darbų, straipsnių, įmokas į kolektyvinės programų ir dokumentų, skirtų mokslinių konferencijų paskelbimo.

Mokslinių tyrimų projektai, vykdomas GSEM turėti didelių finansinių dotacijų iš FNRS, NCCR FinRisk, Šveicarijos finansų instituto CNRS ir įvairių tarptautinių organizacijų naudą.

Dėstytojai taip pat pateikti akademinės tęstinumą per savo priežiūros daktaro disertacijų, iš kurių šiuo metu yra per keturiasdešimt.

Skatinti studentų mobilumą

Laikantis Bolonijos susitarimų nuostatomis, GSEM skatina studentų mobilumą ir bendradarbiavimą tarp universitetų. Pagal specialius santykius ji turi su kitais universitetais visame pasaulyje, fakulteto nuolat plečiasi galimų mainų turimų studentams asortimentą.

Į GSEM mainų programos siūlo studentams unikalią galimybę atlikti dalį savo kursą institucijoje-partnerėje, Šveicarijoje ar užsienyje. Tokie apsilankymai sudaro esminį mokymo etapą studentams, siekiantiems karjeros tarptautinio masto. Jos taip pat suteikia galimybę atrasti kitą kultūrą, plėtoti žinias užsienio kalba, patirti įvairius mokymo metodus, o kartais ir įgyti specializaciją nenumatyti jų programą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

MBA

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 2 metų February 2019 Šveicarija Geneva + 1 daugiau

Executive MBA programa (EMBA) universitete Ženevoje (UNIGE) suteikia vadovams su pirmos klasės bendrojo valdymo švietimo nenutraukiant savo karjerą. [+]

EMBA

Executive MBA programa (EMBA) universitete Ženevoje (UNIGE) suteikia vadovams su pirmos klasės bendrojo valdymo švietimo nenutraukiant savo karjerą. Ji sukurta siekiant subalansuoti teoriją ir praktiką, ir analitinį mąstymą ir veiksmus, ir yra struktūrizuotas siekiant užtikrinti, kad dalyviai įgyti lyderystės mokymą per aktyvų dalyvavimą, ir verslo vykdomasis perspektyvą. Jis moko dalyvius kurti pamatinių įgūdžių ir pasitikėjimo išplėsti savo gebėjimus vadovauti ir veido kryžminio funkcinės iššūkius. UNIGE kursų, mokyklų ir kruopščiai parenka dalyvis mišinį per griežta 4 pakopų atrankos procese, siekiant užtikrinti aukštos kokybės peer-to-peer keistis. Jo dėstytojai yra puikiai žinome, kaip vadovų ir verslo lyderių poreikis plėtoti ir įgyvendinti veiksmingus operacinius sprendimus sudėtingose ​​situacijose. UNIGE EMBA yra akredituota magistrų asociacija (AMBA).... [-]


MBA

Tarptautinės Organizacijos MBA

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų February 2019 Šveicarija Geneva + 1 daugiau

Siūloma kaip vienerių metų intensyvaus MBA, taip pat ne visą darbo laiką programa (nuo 2 iki 3 metus), IOMBA siūlo daugiafunkciniam mokymo dėsto tarptautinę dėstytojų iš viso pasaulio pirmaujančių universitetų, taip pat pripažintų specialistų iš tarptautinės organizacijos International ( "iOS") ir nevyriausybinių organizacijų (NVO). Įsikūręs Ženevos širdyje per akmens metimą iš daugelio Jungtinių Tautų organizacijų ir kitų prestižinių tarptautinių institucijų, programa suteikia galimybę studentams siekti savo karjeros į IO, NVO ar tarpvalstybinių Corporation. [+]

tarptautinės organizacijos MBA

Dieninis (1 metus), arba Neakivaizdinės (2-3 metai) programa

Kaip vienerių metų intensyvaus MBA, taip pat ne visą darbo laiką programa (nuo 2 iki 3 metų) IO-MBA siūlo daugiafunkciniam mokymo dėsto tarptautinę dėstytojų iš viso pasaulio pirmaujančių universitetų, taip pat pripažintų specialistų iš tarptautinės organizacijos International ( "iOS" ) ir nevyriausybinių organizacijų (NVO).

Tai seniai programa (13 leidimas) suteikia 24 pažangiausius moduliai, apimantys politinę ir ekonominę aplinką daugiašalėmis organizacijomis, taip pat egzistuojančias tarptautinės ne pelno siekiančios organizacijos valdymo problemas.... [-]