Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į GSEM

Ženevos ekonomikos ir vadybos mokykla (GSEM) buvo susijungusi tarp ekonomikos skyrių ir Ženevos universiteto "Hautes Études Commerciales" (HEC Genève), kurio istorija buvo daugiau nei 100 metų. Dėl šių dviejų departamentų susijungimo sustiprėjo mūsų studijų programos, vykdomosios švietimo programos ir mokslinių tyrimų veikla ekonomikos, valdymo, finansų, statistikos ir informacinių sistemų srityse.

Mūsų vieta Ženevoje - regione, kuriame yra daugybė tarptautinių organizacijų, pelno nesiekiančių organizacijų, tarptautinių korporacijų ir finansų įstaigų - remia mūsų strateginę poziciją pasaulio valdymo, tvarumo ir verslo analitikų srityse. Mūsų jėga priklauso nuo glaudžių ryšių tarp šių Ženevos institucijų ir mokyklos fakulteto narių. Kartu su stipriu daugiadisciplininiu požiūriu mes esame lyderiai šiose trijose strateginėse srityse.

Remiantis viso personalo, kuriame dirba apie 200 specialistų, mes naudojame šią "Ženevos advantage", skirtą studentams, vadovams ir jų organizacijoms bei plačiajai visuomenei. Mes siūlome daugiau nei 2 000 labai skirtingų studentų, šiuo metu įstojusių į mūsų bakalauro, magistro, doktorantūros, (vykdomosios) MBA ir kitų studijų programas, naujausias švietimo programas. Mūsų misija ugdyti atsakingus lyderius įvairaus ir besikeičiančioje visuomenėje, mūsų studijų programas ir mokslinių tyrimų veiklą nuolat tobulina sistemingos kokybės tobulinimo priemonės ir išoriniai akreditavimo procesai.

Kviečiame Jus patirti mūsų mokyklos "Geneva Advantage", įtraukdami į vieną iš mūsų programų arba bendradarbiaudami su mumis viename iš mūsų mokslinių tyrimų projektų.

Prof. Marcelo Olarreaga, dekanas

Strategija

GENEVA PRIVATUMAS

Ženevos ekonomikos ir vadybos strategijos 2025 m. Mokykla orientuota į tai, ką vadiname "Ženevos privalumais" - mūsų mokykloje daugiausia dėmesio skiriama tarpdisciplininėms sritims, kuriose mūsų stipriosios pusės atitinka unikalias galimybes, kurias siūlo Ženeva.

MŪSŲ MISIJA

  • Mes mokome atsakingus lyderius įvairiapusiam ir besikeičiančiam visuomenei.
  • Mes sukuriame ir platiname įrodymais pagrįstas žinias, kurios daro įtaką organizacijų tvariam vadovavimui.
  • Mes bendradarbiaujame su privačiuoju ir viešuoju sektoriumi vykdydami mokslinius tyrimus ir vykdomąjį švietimą.

MŪSŲ VIZIJA

Kaip Ženevos ekonomikos ir vadybos universiteto universitetas, siekiame būti analitikos, valdymo ir tvarumo tyrimų ir švietimo lyderiu - sritimis, kuriose Ženevoje yra unikali pozicija.

MŪSŲ STRATEGINĖS SRITYS

Mes sprendžiame šiuolaikinių iššūkių sudėtingumą, sutelkiant dėmesį į tris tarpdisciplinines sritis, kurioms reikia suderintų pastangų iš mūsų mokyklos ir universiteto dėstytojų ir personalo:

"Analytics"

Verslo analizė, dideli duomenys, skaitmeninimas ir kiekybinė analizė yra svarbiausios mūsų mokyklos privalumai. Ženeva yra pasaulinis finansų centras ir daugelio vartotojų ir prabangos prekių kompanijų būstinė, kurioms reikia kovoti su jų skaitmenine transformacija. "GSEM" yra unikali pozicija, padedanti jiems išspręsti šią problemą.

Valdymas

Mūsų mokykla sukūrė esminę sudėtingų korporacijų, institucijų ir rinkų, turinčių svarbų pasaulinį vaidmenį, ekonomiką ir valdymą. "GSEM" yra unikali vieta, suteikianti šią patirtį daugeliui tarptautinių organizacijų ir tarptautinių korporacijų Ženevoje.

Tvarumas

Tvarumas, įmonių socialinė atsakomybė ir viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės tradiciškai buvo pagrindinės mūsų mokyklos, kuri pradėjo veikti kaip socialinių mokslų fakultetas, stipriąsias puses. Kadangi Ženevoje yra daugybė tarptautinių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų, sprendžiančių ir (arba) sprendžiant su tvarumu susijusius klausimus, GSEM yra unikali padėtis, kad jas remtų.

MŪSŲ VERTĖS

Griežtai

Mes rūpinamės griežtumu, o tai reiškia, kad visa mūsų veikla yra baigta kuo griežčiau. Savo veikloje siekiame tobulumo ir nuolatinio tobulėjimo.

Aktualumas

Mes sutelkiame dėmesį į svarbą, kuri yra pagrindinė visų mūsų veiklos principas. Klausimai, kuriuos mes sprendžiame į klausimus organizacijoms ir visuomenei.

Atsakomybė

Mes veikiame atsakingai visose mūsų veiklos srityse. Mes apsvarstyti savo veiksmų padarinius kelioms suinteresuotosioms šalims, taip pat skatinti tokį elgesį kitose šalyse.

Narystė

Ženevos ekonomikos ir vadybos mokykla yra nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažįstama ir akredituota už savo studijų programų, vykdomojo švietimo, mokslinių tyrimų ir paramos veiklos kokybę.

AAQ

Kaip Ženevos universiteto mokykla, Šveicarijos akreditacijos ir kokybės užtikrinimo agentūra (AAQ) GSEM įtraukta į kokybės užtikrinimo sistemą. AAQ reguliariai tikrina visus Šveicarijos universitetus.

AACSB

GSEM yra Asociacija, siekianti tobulinti kolegines verslo mokyklas (AACSB). AACSB teikia kokybės užtikrinimo, verslo švietimo žvalgybos ir profesinio tobulėjimo paslaugas daugiau nei 1600 narių organizacijoms ir beveik 800 akredituotų verslo mokyklų visame pasaulyje.

AMBA

MBA asociacija (AMBA) akredituotų MBA programą ir Tarptautinių organizacijų MBA nuo 2006 m., Kuri atspindi mūsų studijų programų ir vykdomosios švietimo kokybę.

EFMD

GSEM yra Europos valdymo plėtros fondo (EFMD) narys. EFMD apdovanojo prestižinę EQUIS akreditaciją.

PRME

GSEM yra išplėstinis atsakingo vadovavimo švietimo principų (PRME) pasirašiusysis nuo 2017 m. PRME yra Jungtinių Tautų remiama iniciatyva, kuri buvo įkurta 2007 m. Kaip platforma, padedanti ugdyti tvarumą mokyklose visame pasaulyje ir aprūpinti Šiandienos verslo studentai su supratimu ir gebėjimu atlikti pakeitimus rytoj.

Mūsų paveldas

Ženevos ekonomikos ir vadybos mokykla (GSEM) yra viena iš devynių Ženevos universiteto mokyklų, kurią 1559 m . Įkūrė Jean Calvin. Garsėjanti "Académie de Genève" institucija buvo iš pradžių suplanuota kaip teologinė ir humanistinė Seminarija, kuriai vadovauja Reformų doktrina. Švietimo laikotarpiu šiuolaikiniai mokslininkai nustatė įkvėpimo šaltinį ir pristatė naujas disciplinas, tokias kaip fiziniai ir gamtos mokslai, teisė ir filosofija. Akademija savo bažnytinį pašaukimą atsisakė 19 amžiaus politinių ir socialinių pokyčių, o 1873 m. Įsteigus medicinos fakultetą, tapo universitetu.

1914 m . Buvo įkurtas Ekonomikos ir socialinių mokslų fakultetas (SES). Per metus fakultetas tapo viena didžiausių Ženevos universiteto mokyklų ir apima septynias katedras: ekonomika, ekonometrija, verslo administravimas (Hauts Études Commerciales (HEC) Genève), geografija, politiniai mokslai, tarptautiniai santykiai ir sociologija). 1999 m . Buvo užbaigtas naujas "Uni Mail" pastatas Ženevos miesto širdyje, kuris atidarė duris. Nuo to laiko jis priėmė SES fakultetą ir GSEM.

2014 m. Ženevos universitetas nusprendė sustiprinti savo kompetencijas ekonomikoje ir valdyme, sujungdamas Ekonomikos mokslų ir verslo administravimo (HEC) departamentus SES fakultetą sukurti naują autonominę mokyklą - Ženevos ekonomikos ir vadybos mokyklą (GSEM). Šia iniciatyva buvo siekiama sustiprinti Ženevos ekonomikos ir vadybos mokyklos miestą ir kantoną bei mokslinius tyrimus.

Nuo tada GSEM iš esmės išaugo ir įdarbino keletą naujų profesorių, kurie su pažangiausiais moksliniais tyrimais derina pažangias mokymo programas, siekdami toliau tobulinti GSEM studijų programų kokybę. 2015 m. Ekonomikos ir vadybos bakalauro programa buvo pertvarkyta siekiant patenkinti aukštos kokybės dvejopo kalbų bakalauro švietimo poreikį. GSEM taip pat sukūrė savo magistro studijų programas, siūlančias tiek nuoseklias (išankstinio), tiek profesines (po studijų) studijų programas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Geneva School of Economics and Management GSEM

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ... [+]

UNIQUE MOKYMOSI PATIRTIS

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ir derina mokymąsi klasėje su interaktyvaus asmeninio tobulėjimo. Mūsų patyrę dėstytojai puikiai supranta, kad šiandieniniai vadovai ir verslo lyderiai turi kurti ir įgyvendinti veiksmingus operatyvinius sprendimus, tuo pat metu užtikrinant strateginį jų organizacijų atnaujinimą. Programa viršija verslo pagrindus ir rengia dalyvius vyresniųjų vadovų iššūkius ir atsakomybę.

TOP PARTNERIŲ PROFILIAI IR ĮVAIRŪS

Mūsų EMBA dalyviai yra ranka atrinkti profesionalai iš įvairių pramonės šakų - įskaitant viešąjį ir privatų sektorius -, kurių vidutinė 7-10 metų darbo patirtis. Mūsų EMBA yra visiškai akredituota MBA asociacija, o priėmimo procesas yra labai selektyvus. Pareiškėjai turi atlikti griežtą išankstinio patikrinimo procesą, įskaitant oficialų pokalbį su mūsų absolventų programos nariu.... [-]

Šveicarija Ženeva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM

IO-MBA, įsikūrusi Ženevos centre, netoli Jungtinių Tautų ir kitų prestižinių tarptautinių institucijų, siūlo daugiadisciplinę mokymo programą, kurią dėsto tarptautiniai f ... [+]

IO-MBA, įsikūrusi Ženevos centre, netoli Jungtinių Tautų ir kitų prestižinių tarptautinių institucijų, siūlo daugiadisciplinę mokymo programą, kurią dėsto tarptautiniai fakultetai iš pirmaujančių pasaulio universitetų bei praktikų iš institucijų ir nevyriausybinių organizacijų. Programa sujungia organizacijų kontekstą su šiuolaikinėmis valdymo priemonėmis ir technologijomis. Mes suteikiame prieigą prie Suvienytųjų Nacijų Organizacijos ir daugelio kitų organizacijų Ženevoje ir atveria studentus naujausias teorines ir taikomąsias žinias kartu su naujausiomis mokymo metodologijomis. Dėl aktyvios ir aktyvios IO-MBA absolventų asociacijos studentams suteikiama galimybė įgyti daugiau kaip 300 absolventų, dirbančių įvairiuose tarptautinio vystymosi sektoriuose, įskaitant verslo, vyriausybės, NVO ir socialines įmones.... [-]

Šveicarija Ženeva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

L'UNIGE en images