Business School Lausanne

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra BSL?

1987 m. Įsteigta Business School Lausanne (BSL) yra novatoriškas verslo mokykla, įsikūrusi Šveicarijoje. Mes teikiame mokymosi platformą, kuri suteikia galimybę asmenims ir organizacijoms klestėti, bendrai kurdama perspektyvius verslo planus mūsų planetai ir jos žmonėms.

Šiandien daugiau nei bet kada pasaulyje reikia naujos lyderių ir verslininkų kartos. Vienas, kad rūpinasi ne apie tai buvo geriausia pasaulyje, bet, siekiant geriausias pasaulyje. Tai, kas įkvepia mūsų darbą, leidžia mūsų studentams "būti pokyčiais".

Studentai iš šešiasdešimt tautybių ir skirtingų šaltinių prisijungia prie mūsų patyrusių fakultetų, bendradarbiaujant ieškant verslo, kaip jėgos geram. Mažose ir individualizuotose klasėse mūsų dėstytojai kiekvieną dieną pristato naujausias verslo žinias į klasę ir remia mūsų studentus, siekdami išnaudoti visas savo galimybes.

Mes einame ne tik tradicinį išsilavinimą. Mes skatiname studentus bendradarbiauti, o ne konkuruoti. Mes organizuojame mokymą ir mokymąsi apie visuomenines, aplinkos ir ekonomines problemas, tiek pasauliniu, tiek vietiniu mastu. Mes sukūrėme atvirą erdvę, kurioje visi mes, studentai, profesoriai, darbuotojai, mokslininkai ir suinteresuotosios šalys susiburtų, norėdami užduoti drąsius klausimus ir maksimaliai išnaudoti svarbias vertybes.

Šveicarijoje BSL užima 2-ojo laipsnio magistro laipsnį

Sveiki atvykę į mūsų mokyklą ir laukiame prisijungti prie jūsų!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Diplomai » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

E / MBA

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Šveicarija Lausanne + 1 daugiau

"BSL E / MBA" Šveicarijoje yra transformacijos, o ne sandorio patirtis, kuri palengvina jūsų mokymąsi ir asmeninį augimą kaip savarankišką, prisitaikantį ir atsakingą lyderį geresniam pasauliui. [+]

Programos apžvalga

BSL E / MBA yra transformacijos, o ne sandorio, patirtis, kuri palengvina jūsų mokymąsi ir asmeninį augimą kaip savarankišką, prisitaikantį ir atsakingą lyderį.

Jūs pradėsite asmeninę transformacijos kelionę, kuri leis jums geriau pažinti save, (iš naujo) atrasti savo asmeninius tikslus ir ugdyti savo vadovavimo gebėjimus siekti reikšmingų pokyčių pasaulyje. Jūs būsite panardintas į mokymosi erdvę, kuri skatins jūsų asmeninį augimą per minkštųjų įgūdžių kursus, "vieno ant vieno" mokymą ir galimybes mokyti kitus.Jūs sukursite verslą ant galvos ir susisieksite su netradiciniu mąstymu, neapsiribojant įprastu verslu. Per mūsų trimačio mokymosi metodą "aš", "mes" ir "visi mes" jums bus ugdomi įgūdžiai ir perspektyvos, suteikiančios jums galimybę suvokti ir reaguoti į pasaulinius verslo iššūkius iš individualios, kolektyvinės ir sisteminės perspektyvos.Jūs investuojate į savo profesinį augimą ir išnagrinėsite galimybes susilaukti ankstesnės patirties, stipriųjų pusių ir aistros į karjerą. Jūs ištypsite save ir pritaikysite tai, ko išmokite iš karto per MBA Consulting Project: jūs pasirinksite verslo plano projektą pradedantiesiems, šeimos verslui ar pasirinktai įmonei ir Socialinio poveikio konsultavimo projektą Pietų Afrikoje.BSL parašo savybėsMažos klases iki 20 dalyvių su asmeniniu dėmesiu ir parama iš profesoriųProfesoriai, kurie yra patyrę ir šiuo metu aktyvūs verslo praktikai ir jų srities specialistaiTarptautinė ir įvairi aplinka su studentais iš 60 tautybiųProgramos parinktys... [-]

E / MBA tęstiniame versle

Su bendrabučiu 2 metų February 2019 Šveicarija Lausanne

Tvaraus verslo EMBA yra unikali programa Šveicarijoje, jungianti MBA išsilavinimą ir giliai pasinerti į verslo tvarumą per BSL - University of St. Gallen bendrą daktaro laipsnį. [+]

Programos apžvalga

E / MBA Subalansuotosiose versle yra unikali programa Šveicarijoje, kurioje derinamas E / MBA išsilavinimas, giliai pasinerti į verslo tvarumą per BSL-University of St. Gallen bendrą daktaro laipsnį. Tai ideali vieta dalyviams ir specialistams, norintiems pasinaudoti turima patirtimi, kad daro realų poveikį verslui.

Ši programa sujungia dvi programas į vieną, E / MBA ir "Subalansuoto verslo diplomą", kurios dėka sukuriama visa apimanti mokymosi patirtis, kuri transformuos, kaip apibrėžiant verslą ir save pagrindiniais pokyčiais ir inovacijomis geresniam pasauliui. Praktiškai visus pagrindus kursitės iš E / MBA programos ir tęskite vienerių metų tvarumo specializaciją. Rezultatas - tai programa, kuri jums paverčia savimoningu, gerai žinomu ir sąmoningą verslo praktiką.... [-]


Vaizdo įrašai

Business School Lausanne: School of the 21st Century

Kontaktai

Business School Lausanne

Interneto svetainė https://www.bsl-lausanne.ch