Oficialus aprašymas

„Adolfo Ibáñez“ universiteto verslo mokykla buvo įkurta 1953 m. Valparaíso mieste ir, turėdama daugiau nei 65 metų patirtį, tapo viena iš prestižiškiausių verslo mokyklų Čilėje ir Lotynų Amerikoje. regioniniu ir pasauliniu lygiu.

Tai vienintelė Čilės verslo mokykla, turinti trigubą tarptautinės akreditacijos karūną (AACSB, EQUIS ir AMBA), kuri ją perkelia į pasirinktą grupę, kurioje yra 1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Jos tarptautinį pripažinimą taip pat palaiko jos programų išdėstymas žinomose pasaulio reitingų vietose, pvz., „América Economía“, „Innovation Management“, „Financial Times“ ir „QS“ reitingai.

Šiuo metu verslo mokykloje yra biurai Valparaíso (Čilė), Santjago (Čilė) miestuose ir operacijose Lima (Peru) ir Majamyje (JAV).

UAI verslo mokyklai būdingas švietimo modelis, pagrįstas „Liberal Arts“, kurio tikslas - mokyti kritinio mąstymo studentus, galinčius generuoti teigiamą poveikį ir būti savo organizacijos pokyčių veiksniais, integruojant teorines žinias su praktine jų mokymo patirtimi stiprus etinis įsipareigojimas.

Tarp strateginių ramsčių išsiskiria žinių, tvarumo, inovacijų, verslumo, akademinio vadovavimo ir globalizacijos kūrimas. Šiuo metu verslo mokykla turi daugiau nei 5000 studentų tiek savo ikimokyklinio, ir antrosios pakopos programose, ir daugiau nei 13 000 absolventų, dirbančių 40 šalių, tinklą.

Jame yra akademinis organas, sudarytas iš 92 dieninių profesorių, iš kurių 30% yra užsieniečiai, iš tokių šalių kaip Argentina, Brazilija, Kinija, Kosta Rika, Salvadoras, Ispanija, Prancūzija, Meksika, Peru, Urugvajus, JAV, Venesuela , Jo mokytojai turi pagrindinių pasaulio universitetų doktorantus, tarp jų ir Harvardo, MIT, Prinstono, Kembridžo, Oksfordo, Kalifornijos Berkeley, UCLA, NYU, Čikagoje, Kolumbijoje, Merilandoje, Mičigane, Bostone, Džordžijoje, Teksase, Austine , Carnegie Mellon, be kita ko. 48 proc. Fakulteto yra iš 100 geriausių universitetų, pagal QS reitingą.

„Mūsų verslo mokykla yra pasiryžusi būti pasaulinės klasės institucija, sukurta pagal mūsų mokymo kompetencijas, patirtį verslo pasaulyje ir žinias, gautas iš mūsų mokslinių tyrimų, siekiant sukurti novatoriškus lyderius, kurie įkvepia ir transformuojasi jos organizacijos ir visa visuomenė, kaip verslo mokykla, yra etinio elgesio, kritinio mąstymo ir veiksmingo bendravimo modelis. “

vaizdas

Adolfo Ibáñez universiteto verslo mokykla orientuota į:

 • Tapkite pasauline verslo mokykla kuriant savo švietimo projektą, kuriant ir prižiūrint strateginius aljansus mokslinių tyrimų ir mokymo srityje tarptautiniu lygmeniu.
 • Stiprinti pažangiausius mokslinius tyrimus verslo srityse, pritraukti pasaulinio lygio fakultetą ir sukurti mokslinių tyrimų aplinką, kuri palengvintų ir skatintų daugiadalykius mokslinius tyrimus.
 • Prisidėti prie studijų planų, padedančių mokiniams pasiekti maksimalų potencialą, kūrimo ir įgyvendinimo, taip pat prisidėti prie rinkos.
 • Išplatinkite mokyklos intelektinį indėlį plėtojant vykdomąjį išsilavinimą ir plėtojant veiklą, siekiant paveikti ir daryti įtaką pramonei.
 • Sukurti ir pasinaudoti ryšių tinklu, kurį mokykla turi pagerinti savo dalyvavimą ir ryšį su verslo lyderiais ir politikos formuotojais.114551_25.jpg

Švietimo modelis

Vadovaujantis „Adolfo Ibáñez“ universiteto švietimo modeliu, UAI verslo mokykla apima „Liberal Arts“ programą, kurią įkvėpė geriausi pasaulio universitetai. Šiuo modeliu siekiama paskatinti mokinius apsvarstyti dažniausiai pasitaikančius žmonijos ir gyvenimo klausimus, kurie leidžia ne tik mokytis profesijoje, bet ir sukurti sudėtingesnį, kritiškesnį ir daugiadisciplininį mąstymą.

Pirmiau minėtas dalykas yra išverstas į pagrindinę mokymo programą - 8 kursų rinkinį, įkvėptą 100 metų Kolumbijos universiteto patirtimi, kur studentai skaito, analizuoja ir aptaria klasikinius filosofijos, politikos, literatūros ir mokslo tekstus.

Konkrečiai kalbant, verslo mokyklos atveju visos įmonės programos siekia per įvairias mokymo programas prisidėti prie šių įgūdžių formavimo:

 • Lyderystė.
 • Kritiškas mąstymas
 • Efektyvus bendravimas
 • Etinis elgesys

Konkrečiu komercinės inžinerijos karjeros pagrindu mokymasis grindžiamas dviem ramsčiais, kurie verčia į akademinę kompetenciją ir metodiką, skatinančią „mokymąsi“, kad studentai kuo greičiau priartėtų prie verslo pasaulio grynas žinių įgijimas, leidžiantis jiems patekti į verslo pasaulį.

Taigi mokymo metodika orientuota į studentą, keičiant mokytojo, perduodančio žinias, paradigmą, kur mokiniai yra savo mokymosi vadovai.

Dėl šios priežasties švietimo modelis apima seminarų metodiką, kurioje vykdomi projektai, leidžiantys sąveikauti su tikruoju verslo pasauliu. Be to, bendrasis mokymas derinamas su dviem laipsniais: verslo administravimu ir ekonomika, ir magistro programa karjeros pabaigoje.

Šių elementų integracija leidžia mokyti profesionalus, kurie gali prisitaikyti ir būti sėkmingi vis dinamiškesnėje aplinkoje. Tokiu būdu „Adolfo Ibáñez“ universiteto komerciniai inžinieriai yra „apmokyti spręsti neegzistuojančias problemas“.114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Vykdomoji MBA LATAM yra ne visą darbo dieną vykdoma programa, kuri internacionalizuoja ir skatina savo dalyvių karjerą ir sukuria tiesioginę vertę savo organizacijoms. ... [+]

Vykdomoji MBA LATAM yra ne visą darbo dieną vykdoma programa, kuri internacionalizuoja ir skatina savo dalyvių karjerą ir sukuria tiesioginę vertę savo organizacijoms.

Tai būdinga vienintelei, turintiems platų ir išskirtinį dėmesį Lotynų Amerikoje. Programa skirta profesionalams, turintiems ne mažiau kaip 5–6 metų vadovavimo patirtį, kurie rūpinasi, kad Lotynų Amerika taptų rinka ir ieškotų naujų perspektyvų savo karjeroje ar organizacijoje.

Mūsų programa12 mėnesių trukmės Modulinis formatas.7 savaitės moduliai Čilė, Kolumbija, Brazilija, Panama, Meksika * ir Majamis *.Jis skirtas vyresniesiems specialistams Su 5 metų vadovavimo patirtimi.Vienintelis MBA vykdytojas, turintis platų ir išskirtinį dėmesį Lotynų Amerikoje.... [-]
Čilė Peñalolén
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Tapkite lyderiu, kuris susidurs su ateities iššūkiais. Full Time MBA suteikia jums galimybę augti ir tapti lyderiu, galinčiu sėkmingai susidurti su ateitimi. ... [+]

Ar norite pakeisti?Naudokite savo profesinę patirtį ir sustiprinkite savo vadovybę, kad pasiektumėte karjerą.Suprasti rinkų dinamiką, ekonominius, sociopolitinius ir technologinius pokyčius.Išplėskite savo valdymo įgūdžius, išmoksite įrankius, kurie leis Jums patikimai įvertinti ir spręsti verslo problemas.Padidinkite savo savimonę ir ugdykite savo moralinį kompasą, kad galėtumėte pereiti prie valdymo dilemų.Naudokite asmeninį mokymąsi ir individualią instruktavimo programą, dalindamiesi patirtimi ir žiniomis su pasirinkta išskirtinių kolegų ir pirmaujančių tarptautinių vadovų grupe.Gyventi tikru pokyčių ir transformacijos procesu.Prisijunkite prie vieno iš svarbiausių Lotynų Amerikos vadovų tinklų.Labai selektyvi ir transformuojanti programa10 mėnesių intensyvus tyrimas, kuriame derinamos avangardo žinios, individualūs tolesni mokymai ir tarptautiniai konsultavimo projektai su pirmaujančiomis kompanijomis Latam.Programos personalizavimas pasirenkant, sektorių projektus ir tarpdisciplininius seminarus.Tarptautinė kelionė, skirta sužinoti apie naujausias pasaulio tendencijas, suprasti rinkų raidą, aptarti naujus verslo modelius ir pritaikyti juos prie suinteresuotųjų šalių valdymo.Individualus ir grupinis instruktavimas sutelktas į asmeninį ir karjeros vystymąsi, siekiant skatinti verslo mąstyseną, įgūdžius, savęs pažinimą ir vadovavimą.Selektyvi ir transformacinė programa specialistams, norintiems prisidėti prie ketvirtosios pramonės revoliucijos.Svarbiausi dalykai29... [-]
Čilė Peñalolén
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pasaulinės MBA studijos

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Tarptautinė MBA turi daugiau nei 10 sėkmingų metų patirtį rinkoje ir absolventų nuomone, tai yra geriausias MBA vyresniesiems vadovams šiame regione. Ši dvigubo laipsnio ... [+]

Tarptautinė MBA turi daugiau nei 10 sėkmingų metų patirtį rinkoje ir absolventų nuomone, tai yra geriausias MBA vyresniesiems vadovams šiame regione. Ši dvigubo laipsnio programa su ESADE susideda iš 8 modulių po 1 savaitę kas 2 mėnesius ir vyksta tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių.

Programa yra trikdanti ir susideda iš 8 verslo strategijos kūrimo ir vykdymo etapų.

Dalyviai išmoks gyventi, kaip jie vykdo veiklą 3 žemynuose. Ši tarptautinė patirtis leis jiems sukurti naują savo verslo viziją ir paversti juos vadovais, turinčiais tiesioginės įtakos jų įmonių augimui, integruojant pasaulinės ir vietinės įtakos skaitmeninėje ekonomikoje, kurioje miršta ne inovatorius.... [-]

Čilė Peñalolén
Gruodis 2019
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad