Oficialus aprašymas

Jan Amos Komenskio universiteto Prahoje įsikūrusi gražioje ir istorinėje Prahos miesto, įsikūręs gyvybingame rajone Zizkov netoli miesto centro. Mūsų studentai ras intymūs ir draugiška atmosfera nustatyti per mūsų istorinių pastatų sienų.

Mes specializuojamės suaugusiųjų švietimo, specialiojo ugdymo, pedagogų rengimo, socialinės ir žiniasklaidos pranešimo, įskaitant vaizdingas ir žiniasklaidos tyrimų bei garso ir vaizdo ryšių, turizmo valdymo, saugumo studijų, draudimo verslo studijų, vadybos psichologijos, teisės verslumo, taip pat Europos ekonomikos ir viešojo administravimo tyrimuose, prestižiniame, tarptautiniu mastu akredituotos ir pripažintų MBA programą.

2

Sau Amos Komenskio universitetas Praha palaipsniui pasiekti tvirtą poziciją per aukštojo mokslo rinkoje didžiausio Čekijos institucijos tokio pobūdžio ir pirmasis privatus universitetas (kaip apibrėžta Čekijos aukštojo mokslo įstatymas), sėkmingai užpildyti nacionalinės aukštojo mokslo sistemos spragas tiek dalykų siūloma ir regionų aprėptis.

Universitetas siūlo visiškai akredituota universitetines studijas čekų kalba įskaitant studijų kursus anglų kalba (daugiausia Europos ekonomikos ir viešasis administravimas), taip pat patvirtintas mokymosi visą gyvenimą kursus. Mes jau aktyvus mokslinių tyrimų ir inovacijos dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, taip pat yra narys įvairių asociacijų, kaip antai Europos universitetų asociacijos. Mūsų tyrimų veikla apima, visų pirma, specialiojo ugdymo, suaugusiųjų švietimo, žmogiškųjų išteklių plėtros, metodikų švietimo, ekonomikos ir viešojo administravimo ir komunikacijos & žiniasklaida.

1

Kaip seniai tradicija Komenskio akademijos nevyriausybinė, ne pelno siekiančios organizacijos, kurios vykdė suaugusiųjų švietimo 1990 tęsimo "Jan Amos Komenskio universiteto Prahos sistemingas vystymasis grindžiamas bendradarbiaujant su profesionaliais darbo vietose tiek Čekijoje, tiek užsienyje. Įkurta 2001 metais, Jan Amos Komenskio universiteto Prahoje siūlo išradingą programas ir turi nuolat plečia studentų bazę, šiuo metu apimanti maždaug 5 000 studentų. Daugiau programas šiuo metu yra kuriami, todėl prašome patikrinti atgal reguliariai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Jan Amos Komenský University Prague

MBA programa yra šiuo metu laikomas kvalifikacijos standartas vadovų čekų ir tarptautinių įmonių ir įstaigų. Jis skirtas vadovams, profesinę patirtį labiau gauti į žmogiš ... [+]

MBA programa yra šiuo metu laikomas kvalifikacijos standartas vadovų čekų ir tarptautinių įmonių ir įstaigų. Jis skirtas vadovams, profesinę patirtį labiau gauti į Žmogiškųjų išteklių valdymas ir Europos Sąjunga, Studentai bus suteikta plėtoti savo Top karjeros valdymo struktūrų įvairiais lygmenimis, ypač ES šalyse.

MBA programos absolventai taps viršų ekspertai žmogiškųjų išteklių valdymą pagal Europos institucinių, ekonominių ir teisinių sistemų.

Per MBA programos studijų vadovai įsigyti išsami sistema žinių ir įgūdžių reikia sukurti sėkmingą karjerą verslo ir valdymo, įskaitant viešojo administravimo, ypač švietimo ir žmogiškojo kapitalo valdymą.... [-]

Čekija Praha
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Jan Amos Komensky University