European Institute of Applied Science and Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

European Institute of Applied Science and Management (buvęs Centrinis Bohemijos universitetas) patenka į naujausias ir moderniausias privačias švietimo įstaigas Čekijoje. Nuo pat įkūrimo 2011 m. Pritraukiantis nuolatinį naujų studentų antplūdį. Tai patvirtina jos, kaip aukštosios mokyklos, reputacija.

· Kaip novatoriškas institutas, kuris nuolat klesti teikdamas puikias paslaugas ir palaikymą mūsų studentams.

· Visi akademiniai klausimai turėtų būti gauti per 48 valandas. Kiekvienas studentas turi asmeninį dėstytoją, kuris konsultuojasi visais klausimais ir klausimais (tiek akademiniais, tiek profesiniais).

Sertifikuota institucija ir studijų programos

Esame akredituoti pripažintos JK ASIC akreditacijos agentūros (Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnyba). ASIC akreditacija yra švietimo standartas, kuris yra:

· Patvirtinta Ofsted, Aukštosios akreditacijos taryba Jungtinėje Karalystėje

· Pripažinta Didžiosios Britanijos vyriausybės vidaus tarnybos

· Britų kokybės fondo (BQF) narys

· ENQA (Europos kokybės užtikrinimo tinklo) dukterinė įmonė

· NARIC (Nacionalinių akademinio pripažinimo informacijos centrų) narys.

· ASIC buvo įvertintas ir atitiko standarto ISO9001: 2015 reikalavimus, kurie yra šios srities „JK ir viso pasaulio švietimo įstaigų akreditacija“ sertifikatai.

Mes tapome QISAN (kokybės tarptautinių studijų užsienyje tinklo) nariu. Šiuo metu mes siūlome naujas bakalauro, magistro ir doktorantūros programas.

Absolventų standartai

Mes palaikome studentų kritinį požiūrį ir analitinį mąstymą tarpdisciplininėje ir naujoviškoje aplinkoje, kur vienintelė nuolatinė yra nuolatiniai pokyčiai. Todėl mūsų tikslas yra turėti absolventus, turinčius globalų, tarpkultūrinį kompleksinį požiūrį, gebančius greitai rinkti ir analizuoti informaciją, gebančius inicijuoti, įgyvendinti ir valdyti asmeninio ir su darbu susijusio gyvenimo pokyčius. Įprasti absolventai yra vertingi komandos žaidėjai, turintys lyderio sugebėjimų.

Mes, EIASM, siūlome jums platų specializacijų spektrą, kad galėtumėte visiškai suderinti MBA laipsnį su jūsų karjeros tikslais ir ambicijomis. Tai taip pat gali būti didžiulė galimybė pasitraukti iš savo komforto zonos ir išsiugdyti save naujose srityse. Žemiau yra pateiktas EIASM siūlomų specializacijų sąrašas.

  • Vykdomosios MBA
  • Finansų MBA
  • Sveikatos priežiūros MBA
  • Nekilnojamojo turto ir plėtros MBA
  • Turizmo, svetingumo ir renginių vadybos magistro laipsnis
  • Gamtos išteklių valdymo magistrantūra

Mes orientuojamės į mūsų tarptautinių studentų profesinį tobulėjimą, kurio rezultatas yra visi anglų kalbos kursai.

Tyrimai Nuo 2013 m. Mūsų filialas, vadinamas CBU tyrimų institutu, organizuoja kasmetinę tarptautinę konferenciją, kurios indeksas yra „Thomson Reuters“ - „Web of Science Core“ duomenų bazė ir „Proquest“. Lektoriai leidžia „Scopus“ ir „Thomson Reuters“ įvertintus daugelio sričių ir specializacijos žurnalus (pvz., Ekonomikos, inžinerijos, gamtos mokslų ir kt.). Mes palaikome atvirą prieigą ir naudojame „Open Journal System“. Lektoriai Didžioji dauguma mūsų dėstytojų yra ekspertai, turintys didelę profesinę ir (arba) tyrimų patirtį, atsidavę praktiškumui, tai reiškia, kad jie nuolatos eina ir yra aktualūs dėstydami. Tai ypač svarbu mūsų profesinio mokymo programų (MBA ir DBA) studentams. Elektroninio mokymosi studentai turi prieigą prie „Matrix NEO“ ir „Netventic LMS“, moderniausios debesų pagrindu sukurtos e-mokymosi sistemos, kurias naudojame internetinėms / ne visą darbo dieną / dieninėms paskaitoms.

Pateikiama įvairiomis kalbomis. Puikiai skaito mobiliuosiuose ir planšetiniuose įrenginiuose.

• Vartotojui palanki aplinka, kad galėtumėte skaityti dokumentus, rodyti vaizdo įrašus ar atkurti garso įrašus.

Be kitų funkcijų, interneto konferencijos, pranešimai, išteklių biblioteka, bendradarbiavimo įrankiai, socialiniai tinklai, integracija su „Google“ disku ar „iCalender“, lengvas administravimas ir kt.

Vietos

Praha

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praha, Praha, Čekija
Interneto svetainė
Telefonas
+420 608 118 311

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis