European Institute of Applied Science and Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) yra viena iš naujausių ir moderniausių mokymo įstaigų Čekijoje. Nuo pat įkūrimo 2011 m. Pastoviai įsitraukus naujiems studentams, jis įsitvirtino kaip aukščiausio lygio švietimo įstaiga. Įsikūręs Prahos centre.

• Kaip inovacinė institucija, kuri nuolatos klestėja teikiant neįvykdyti paslaugas ir paramą mūsų studentams.

• Visi akademiniai klausimai turėtų gauti atsiliepimų per 48 valandas. Kiekvienas studentas turi dėstytoją, kuris konsultuoja bet kokius klausimus ir užklausas (tiek akademinius, tiek profesinius).

Sertifikuota institucija Mes akredituotos pripažintos JK ASIC akreditacijos agentūra (akreditavimo tarnyba tarptautinėms mokykloms, kolegijoms

• MBA

• MBA turizmo, svetingumo ir renginių valdymas

• MBA nekilnojamojo turto plėtros

• MBA sveikatos priežiūros srityje

Mes orientuojamės į mūsų tarptautinių studentų profesinį tobulėjimą, kurio rezultatas yra visi anglų kalbos kursai.

Moksliniai tyrimai Nuo 2013 m. Mūsų filialas CBU tyrimų institutas rengia metinę tarptautinę konferenciją, kuri šiuo metu yra indeksuojama "Thomson Reuters" - "Science Core" žiniatinklio duomenų bazėje ir "Proquest". Dėstytojai paskelbė "Scopus" ir "Thomson Reuters" žurnalus, kuriuose įvertinta daugelyje sričių ir specializacijų (pvz., Ekonomika, inžinerija, gamtos mokslai ir kt.). Į konferenciją įtraukiame visus keturis mokslinių tyrimų žurnalus, rodytus "Google Scholar", DOAJ, EBSCO, CrossRef ir kitose duomenų bazėse. Mes palaikome atvirą prieigą ir naudojame "Open Journal System". Dėstytojai Dauguma mūsų dėstytojų yra ekspertai, turintys didelę profesinę ir (arba) mokslinių tyrimų patirtį, įsipareigoję praktiškumui, o tai reiškia, kad jie nuolat yra aktuali ir aktuali jų mokyme. Tai ypač svarbu, ypač studentams, mūsų profesinio mokymo programose (MBA ir DBA). E-mokymosi studentai turi prieigą prie "Matrix NEO" ir "Netventic LMS", naujausios nuotolinio mokymosi sistemos, kurią mes naudojame mūsų internetinių / neakivaizdinių / dieninių paskaitų metu.

• Yra įvairių kalbų. Puikiai skaito mobiliuosiuose ir planšetiniuose įrenginiuose.

• Vartotojui palanki aplinka, kad galėtumėte skaityti dokumentus, rodyti vaizdo įrašus ar atkurti garso įrašus.

• Tarp kitų funkcijų - interneto konferencijos, pranešimų siuntimas, išteklių biblioteka, bendradarbiavimo priemonės, socialiniai tinklai, integravimas į "Google" diską arba "iCalender", paprastas administravimas ir kt.

Vietos

Praha

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praha, Praha, Čekija
Interneto svetainė
Telefonas
+420 608 118 311