Pasirengimas testui

Pasiruošimo testams kursai užtikrina, kad mokiniai ir studentai būtų pasiruošę universitetų ar stojamiesiems egzaminas. Pasiruošimo testams kursai gali būti vedami klasėje arba atskirai su studentu. Peržiūrėkite toliau pateiktus variantus, kad rastumėte jums geriausiai tinkantį pasiruošimo testams kursą.
„PrepScholar“ teikia nebrangius internetinius parengiamuosius kursus SAT, ACT, GRE ir GMAT egzaminams. Jos mokymosi programa pritaikoma pagal studentų stipriąsias ir silpnąsias savybes. Jų kursai yra strategiškai ir moksliškai sukurti mokyti studentus būtent to, ko jiems reikia.
„Magoosh“ teikia internetinį pasiruošimo SAT testui sprendimą, suteikiantį galimybę tinkamai, efektyviai ir be streso pasiruošti standartizuotiems testams. Studentai gali mokytis bet kuriuo metu, kad ir kur būtų, naudodami kompiuterį arba telefoną, o „Magoosh“ mokestis yra beveik toks pat, kiek kainuoja privačios pamokos arba korepetitoriai, tačiau rezultatai yra tokie patys arba net ir geresni.
Daugiau nei 1 750 praktinių užduočių ir daugiau kaip 200 vaizdinių pamokų
„Magoosh“ teikia internetinį pasiruošimo GRE testui sprendimą, suteikiantį galimybę tinkamai, efektyviai ir be streso pasiruošti standartizuotiems testams. Studentai gali mokytis bet kuriuo metu, kad ir kur būtų, naudodami kompiuterį arba telefoną, o „Magoosh“ mokestis yra beveik toks pat, kiek kainuoja privačios pamokos arba korepetitoriai, tačiau rezultatai yra tokie patys arba net ir geresni.
Daugiau nei 1 400 praktinių užduočių ir daugiau kaip 250 vaizdinių pamokų
„Magoosh“ teikia internetinį pasiruošimo TOEFL testui sprendimą, suteikiantį galimybę tinkamai, efektyviai ir be streso pasiruošti standartizuotiems testams. Studentai gali mokytis bet kuriuo metu, kad ir kur būtų, naudodami kompiuterį arba telefoną, o „Magoosh“ mokestis yra beveik toks pat, kiek kainuoja privačios pamokos arba korepetitoriai, tačiau rezultatai yra tokie patys arba net ir geresni.
Daugiau nei 420 praktinių užduočių ir daugiau kaip 140 vaizdinių pamokų
„Magoosh“ teikia internetinį pasiruošimo IELTS testui sprendimą, suteikiantį galimybę tinkamai, efektyviai ir be streso pasiruošti standartizuotiems testams. Studentai gali mokytis bet kuriuo metu, kad ir kur būtų, naudodami kompiuterį arba telefoną, o „Magoosh“ mokestis yra beveik toks pat, kiek kainuoja privačios pamokos arba korepetitoriai, tačiau rezultatai yra tokie patys arba net ir geresni.
Daugiau nei 600 praktinių užduočių ir daugiau kaip 125 vaizdinės pamokos
„Magoosh“ teikia internetinį pasiruošimo ACT testui sprendimą, suteikiantį galimybę tinkamai, efektyviai ir be streso pasiruošti standartizuotiems testams. Studentai gali mokytis bet kuriuo metu, kad ir kur būtų, naudodami kompiuterį arba telefoną, o „Magoosh“ mokestis yra beveik toks pat, kiek kainuoja privačios pamokos arba korepetitoriai, tačiau rezultatai yra tokie patys arba net ir geresni.
Daugiau nei 1 300 praktinių užduočių ir daugiau kaip 250 vaizdinių pamokų
„Magoosh“ teikia internetinį pasiruošimo GMAT testui sprendimą, suteikiantį galimybę tinkamai, efektyviai ir be streso pasiruošti standartizuotiems testams. Studentai gali mokytis bet kuriuo metu, kad ir kur būtų, naudodami kompiuterį arba telefoną, o „Magoosh“ mokestis yra beveik toks pat, kiek kainuoja privačios pamokos arba korepetitoriai, tačiau rezultatai yra tokie patys arba net ir geresni.
Daugiau nei 1 300 praktinių užduočių ir daugiau kaip 340 vaizdinių pamokų