Keystone logo

0 MBA Programos į Menų studijos Kūrybinio meno studijos Tekstilės studijos 2024

Filtrai

Studijų sritys
    Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

MBA Programos į Menų studijos Kūrybinio meno studijos Tekstilės studijos

Kas yra tekstilės menas?
Tekstilės menas yra meno rūšis, kurios kūrimui naudojama tekstilė, tai gali būti audimas, siuvimas, dažymas ir kitos audinių technologijos. Tekstilininkai į savo darbus dažnai įtraukia įvairių medžiagų, tokių kaip metalas, stiklas ar net popierius. Tekstilės menas yra unikalių ir gražių kūrinių kūrimas, kuris gali būti sutelktas į estetiką ir būti funkcionalus. Yra ilga tekstilės meno istorija, siekianti senovės kultūras. Daugeliu atvejų tekstilė buvo naudojama kaip valiuta arba mainai. Tekstilės menas buvo panaudotas kuriant religinius ir apeiginius daiktus, taip pat drabužius ir kitus kasdienius daiktus. Šiandien viso pasaulio žmonės mėgsta tekstilės meną ir kaip hobį, ir kaip vaizduojamojo meno formą.

Ką galiu veikti įgijęs tekstilės meno diplomą?
Yra daug karjeros galimybių turintiems tekstilės meno laipsnį. Daugelis tekstilininkų pasirenka dirbti laisvai samdomais dizaineriais, kurdami vienetinius kūrinius klientams. Kiti gali įsidarbinti mados industrijoje, dirbdami dizaino komandos dalimi arba kurdami savo drabužių liniją. Taip pat yra galimybių dirbti tekstilės gamybos pramonėje, kuriant naujus audinius ir dizainą.

Kodėl studijuoti tekstilės meną?
Tekstilės menas siūlo unikalų požiūrį į meną ir dizainą. Tekstilės meno studentai susipažįsta su tekstilės istorija ir evoliucija bei šiuolaikinėmis jos kūrimo technikomis. Įgysite supratimą apie verslo šakos pusę, tokią kaip rinkodara ir gamyba, kuri yra būtina visiems, besidomintiems darbu tekstilės meno srityje. Tekstilės meno studijos gali padėti ugdyti kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius, kurie yra vertingi visiems, norintiems siekti karjeros meno ir dizaino industrijose.
Tekstilės meno laipsnių rūšys
Studentai gali pasirinkti studijuoti asocijuotojo, bakalauro ar magistro lygmenyje. Kai kurios programos yra skirtos tam tikram tekstilės meno aspektui, pavyzdžiui, dizainui ar gamybai. Kiti siūlo bendresnį šios srities išsilavinimą.

Ką studijuosiu tekstilės meno studijų metu?
Tekstilės meno studijų programa skirsis priklausomai nuo mokyklos, kurioje lankotės, ir pasirinktos programos, tačiau dauguma programų apims audinių dizaino, statybos, istorijos ir rinkodaros kursinius darbus. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti tokius dalykus kaip verslas, meno istorija ar mados dizainas. Daugeliui programų taip pat reikalinga stažuotė, suteikianti galimybę įgyti realios tekstilės pramonės patirties.