Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Verslo teisė 2023/2024

1 MBA Programos į Verslo teisė 2023/2024

Apžvalga

Daugelis studentų siekia verslo administravimo magistro (MBA), kad aprūpintų save aukštesniuoju išsilavinimu versle. Šio tipo laipsnis gali paruošti studentus priežiūros karjerai verslo ir susijusiose srityse. Kartais studijų bakalauro laipsnį reikia įtraukti į programą.

Kas yra verslo teisės magistras? Verslo teisė yra plati studijų sritis, apimanti įstatymus ir praktiką, susijusią su prekyba ir žmonėmis. Yra daug įstatymų, skirtų apsaugoti vartotojus, verslo savininkus ir visus tarpusavyje susijusius asmenis, o verslo teisės mokslininkai siekia reglamentuoti ir tobulinti šiuos įstatymus. Šios studijų programos kursai gali būti susiję su administraciniais įstatymais, federaliniais įstatymais, partnerystėmis, bankrotais, sutartimis, sutartimis ir profesinėmis sąjungomis.

Verslo teisės studentas gali įgyti daug įgūdžių, tuo pačiu uždirbdamas MBA. Tačiau daugelis šių savybių yra taikomi asmeninėms situacijoms ar kitoms karjeros sritims. Daugelis mokinių mokosi derėtis ir kūrybiškai spręsti problemas. Studentai taip pat gali tobulinti savo valdymo įgūdžius.

Daugumoje studijų programų reikalaujama tik dviejų ar trejų metų akademinių studijų. Dėl šios priežasties uždirbti magistro laipsnį dažnai yra mažiau nei uždirbti bakalauro laipsnį. Tačiau šias išlaidas gali įtakoti įvairūs veiksniai, įskaitant mokyklos vietą ir tai, ar mokykla yra viešoji ar privati ​​finansuojama.

Studentai, turintys aukštąjį verslo teisės laipsnį, dažnai vykdo karjerą kaip advokatai vyriausybinėms agentūroms ar privačioms įmonėms. Nors teisinės pozicijos yra bendros, absolventai, turintys MBA šioje srityje gali būti malonu ištirti daugiau karjeros galimybių įvairovė. Verslo teisės karjera gali paliesti darbo teisę, aplinkosaugos reglamentavimą ir intelektinę nuosavybę. Tie, kurie turi šį išsilavinimą, dirba kaip finansų analitikai ar paralegals skirtingoms korporacijoms visame pasaulyje.

Užsiėmimas verslo teisėje gali būti atliekamas daugelyje universitetų visame pasaulyje. Dažnai yra prieinamos tarptautinės verslo programos su studijomis užsienyje, o kai kurios mokyklos siūlo internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Verslo teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys