Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 8 Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Tiekimo grandinės vadyba į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

8 MBA Programos į Tiekimo grandinės vadyba į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

Apžvalga

Ši programa sujungia tiekimo grandinės valdymo operacijas su kai kuriais iš svarbiausių finansinių funkcijų verslą. Tiekimo grandinės MBA JAV bus išmokyti jus, kaip valdyti verslo riziką ir kaip gauti našumą ir veiksmingumą jūsų įmonės grandinėje vertę.

Tiekimo grandinės MBA JAV suteiks Jums žinių apie vertinimo koncepcijas, pelno analizė, tiekimo grandinės tinklo, investicijų portfelio valdymą ar apsidraudimo strategijas. Be to, jūs galėsite sukurti savo lyderystės ir bendravimo įgūdžius. Tarp kursų, įtrauktus į MBA Tiekimo grandinės JAV yra investavimo strategijas, vertinimo metodus, integruotos tiekimo grandinės valdymo, logistikos, tiekimo grandinės, pažangių finansų valdymo ir sąnaudų ir projektavimo klausimais.Atsižvelgusi į šį laipsnį, galite įsidarbinti kaip valdymo konsultantas, tiekimo grandinės analitikas ir vadovavimo kūrėjas.

Paimkite MBA Tiekimo grandinės JAV ir įgyti žinias apie verslą kiekvieną sėkmingą PAMM valdytojas turi. Pažvelkite žemiau esančių variantų rasti vieną, kad jums tinka.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Vadybos studijos
  • Tiekimo grandinės vadyba
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas