Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Technologijų inovacijos studijos 2023/2024

2 MBA Programos į Technologijų inovacijos studijos 2023/2024

Apžvalga

Verslo administravimo magistras yra vienas iš ryškiausių laipsnių, kad studentas, siekiantis karjeros verslo vadyboje, gali siekti. Šis laipsnis orientuojasi į patirtį, reikalingą verslo sektoriaus sėkmei.

Technologijų naudojimas ir įgyvendinimas verslui yra esminis bet kurios šiuolaikinio pasaulio bendrovės aspektas. Technologijų inovacijų laipsnis gali padėti studentui išsiskirti kaip kandidatas, turintis tam tikrą kompetenciją techninių įgūdžių srityje. Kas yra "Technologijų naujovių magistras"? Tai programa, kuri jungia inžinerijos ir mokslo koncepcijas su verslo gebėjimu padėti ateities verslo lyderiams pasinaudoti naujomis technologijomis bendrovės naudai. Kursai paprastai orientuojasi į praktinį ir teorinį naujovių valdymą, taip pat į kompiuterių mokslą.

Technologiniai įgūdžiai yra vertingi darbo vietoje, taip pat kasdieniame gyvenime. Įgūdžiai, kuriuos studentai, besimokantys už technologijos inovacijų magistro studijas, gali tikėtis išmokti, apima kalbų valdymą, diagnostikos priemonių naudojimą ir komandos valdymą.

Įvairios institucijos ir programos skirtingai įkaina už technologijos inovacijų magistro studijas, o kursų kūrimas gali užtrukti nuo vienerių iki trejų metų. Tyrimas skirtingų programų yra labai svarbus siekiant rasti tinkamą.

Asmenys, užsiimantys "Technologijų naujovių" magistratūra, gali tikėtis, kad baigus studijas jie patirs didelę pozicijų įvairovę. Pradinio lygio darbo ieškantiems asmenims pozicijos gali būti sistemų analitikas ar IT vadybininkas, o daugiau aukšto lygio kandidatų gali būti kvalifikuoti kaip pagrindinis informacijos pareigūnas. Šis laipsnis taip pat yra ypač vertingas visiems, norintiems įsteigti savo įmonę arba pradėti verslą.

MBA technologijų inovacijų programose gali būti baigta tradiciškai institucijoje ir internete. Kai kurie laipsniai taip pat siūlomi kaip hibridinės programos su kursais, siūloma internetu ir asmeniškai. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Technologijų studijos
  • Technologijų inovacijos studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys