Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Sveikatos priežiūra į Bahreinas 2023

3 MBA Programos į Sveikatos priežiūra į Bahreinas 2023

overview

Sveikatos priežiūros valdymas paprastai suteikia studentams žinių ir kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistemoms valdyti ir sveikatos priežiūros paslaugoms. Vadovai planuoja, tiesiogiai ir koordinuoja medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugas. Studentai gali atsidurti pozicijose, valdančiose visą įrangą, specialius padalinius ar gydytojų grupę medicinos praktikoje.

Bahreinas turi galimybę įtraukti tą pačią švietimo sistemą, pavyzdžiui, Europos gerinti aukštojo mokslo kokybę tarp šios šalies studentų. Jie taip pat turi švietimo mainų programas su kitais studentais pasaulyje. Tai leido jų universitetinėse aukštosiose mokyklose pasiūlyti tarptautiniu mastu pripažintą išsilavinimą.

Verslo administravimo magistro arba MBA laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktą verslo studijų programą vienoje iš daugybės viso pasaulio verslo mokyklų. Šį laipsnį gali įgyti studentai pasirinkę tokius dalykus kaip rinkodara, finansai, apskaita, ar kitas su verslu glaudžiai susijusias akademines specialybes.

read_more

filters

  • MBA
  • Sveikatos priežiūra
  • HealthcareStudies
  • Sveikatos priežiūra
fields_of_study
  • Sveikatos priežiūra (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format