Keystone logo

4 MBA Programos į Rusija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • MBA
Studijų sritys
    Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)
  • Ekonomikos studijos (2)
  • Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MBA Programos į Rusija

Rusija pasaulyje garsėja ekonomine plėtra aukštojo išsilavinimo, tiksliųjų mokslų ir pramonės srityse. Tad būtent šios šalies aukštosios mokyklos gali daug ko pasiūlyti kokybiškų studijų ieškantiems stduentams. Verslu besidomintiems studentams Rusijos universitetai, verslo mokyklos bei kolegijos gali pasiūlyti įvairių specialybių MBA (verslo administravimo magistro) studijų programų, kurios studentus gali paruošti įdomiai, dinamiškai ir pelningai karjerai. Be to, Rusijos aukštųjų mokyklų siūlomos studijų programos dažnai būna ir kur kas pigesnės už Vakarų šalių suteikaimą aukštąjį išsilavinimą. Gerą universitetą pasirinkę studentai savo studijų metu ne tik turi itin geras galimybes įgyti kokybišką išsilavinimą, bet ir susipažinti su kita kultūra, įgyti tarptautinės patirties ir taip praplėsti savo akiratį.

Daugybė įvairių tipų Rusijos aukštųjų mokyklų viso pasaulio studentams gali pasiūlyti įvairių specialybių MBA studijų programų. Šių studijų metu lavinami tarpasmeninių santykių, kiekybinės analizės bei analitinio mąstymo įgūdžiai studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems leidžia išsiskirti iš minios ieškant darbo ar siekiant kitų užsibrėžtų tikslų. Tad nesvarbu, ar jau turite įgiję profesinės verslo patirties, ar ką tik pabaigėte bakalauro ar magistro studijas, tikrai atrasite jums tinkamiausią ir būtent jūsų tikslų padėsiančią pasiekti studijų programą. Be to, vis daugiau Rusijos aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti ne tik dieninių, bet ir kur kas lankstesnių ištęstinių, nuotolinio mokymo ar internetinių studijų programų.

Jeigu susidomėjote būtent Rusijos aukštųjų mokyklų siūlomomis MBA akademinėmis programomis, kviečiame peržvelgti žemiau pateiktas akademines studijų programas. Galbūt būtent čia atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų profesinių, akademinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų.