Keystone logo

16 MBA Programos į Vadybos studijos Programos vadovams 2024

Filtrai

Filtrai

  • MBA
  • Vadybos studijos
  • Programos vadovams
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MBA Programos į Vadybos studijos Programos vadovams

Verslo administravimo magistras gali atverti daug dureles savo profesinėje karjeroje. Štai kodėl daugelis žmonių grįžta į mokyklą, norėdami gauti savo MBA pažymėjimus net ir pasiekę valdymo lygį su savo dabartiniais darbdaviais. MBA programos absolventai mokosi įgūdžių, kurie gali pakelti savo karjerą į naujus lygius.

Kas yra vykdomųjų programų MBA? Šis laipsnis skirtas specialistams, kurie nori sustiprinti savo verslo pagrindus ir paimti lyderio pozicijas. Kursų ir praktinių dalykų derinio dėka studentai gali įgyti įgūdžių, kuriuos jie gali panaudoti nedelsdami savo organizacijose. Studentai gali tikėtis, kad užsiėmimai apima pažangius dalykus, susijusius su valdymu, administravimu, finansais ir rinkodara.

MBA vykdomųjų programų studentai paprastai yra gerai išmanantys verslo valdymo metodus. Tačiau šios programos metu įgytų finansinių, vadovavimo ir organizacinių įgūdžių absolventai gali geriau valdyti savo asmeninius finansus ir tapti lyderiais savo bendruomenėse, taip pat sugebėdami įsitvirtinti kaip strateginiai mąstytojai savo organizacijoms.

Programos kaina priklausys nuo institucijos ir programų, kurias ji siūlo. Būsimiems studentams prieš pradedant galutinį sprendimą turėtumėte įsitikinti, kad išnagrinėjote visas galimas galimybes.

Užsiėmimas MBA vykdomosiomis programomis gali paruošti studentus sėkmingai atlikti įvairius vaidmenis iš vykdomosios lyderystės didelėse korporacijose į vadovaujančias pareigas ne pelno organizacijose. Tiksliau sakant, šių programų absolventai gali turėti tokias pareigas kaip finansų vadovas, operacijų prezidentas, generalinis direktorius ir vyriausiasis vykdomasis pareigūnas. Absolventai su šiuo laipsniu gali turėti daugiau galimybių aukštesnio lygio vadovaujančias pareigas ir aukščiausius atlyginimus.

MBA programos siūlomos visame pasaulyje. Klasės gali būti prieinamos internete ir miesteliuose, priklausomai nuo jūsų tvarkaraščio, ir jūs netgi galite pasirinkti visą ar ne visą darbo dieną programą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.