Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 4 Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Omanas 2023

4 MBA Programos į Omanas 2023

Apžvalga

Pastaraisiais dešimtmečiais, Omanas patyrė daug ekonominės ir socialinės plėtros. Dramatiška kraštovaizdžiai ir arabų kultūros atkreipti žmonių iš viso pasaulio, ištirti šią nuostabią šalį. Daugelis užsienio studentų taip pat pasirinkti gauti MBA Omanas. Švietimo kokybė yra aukšta, ir fakulteto nariai yra labai patyrę pedagogai ir specialistai, kurie yra laikomi savo srities ekspertais.

Per kursus, kad sutelkti dėmesį į tokias temas, kaip valdymo, vadovavimo, rinkodaros, finansų, tarptautinio verslo ir etikos, MBA Omanas studentams gauti visuotinio švietimo, nuolat kintančioje pasaulinėje rinkoje būtina vadovauti ir valdyti. MBA Omanas programų išmokyti studentus mąstyti strategiškai spręsti realaus pasaulio problemas. Studentai pursing MBA Omanas bus sukurti įgūdžių ir žinių, reikalingų profesinei karjerai regione, taip pat visame pasaulyje.

Galite sužinoti daugiau apie galimybes Omanas MBA slinkdami variantus, žemiau. Jūs galite rasti programą, jūs turite ieškoti!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Omanas
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai Gyvosios gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys