Keystone logo

9 MBA Programos į Omanas dėl 2024

Filtrai

Filtrai

 • MBA
Studijų sritys
  Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)
 • Ekonomikos studijos (1)
 • Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Popular study format

  MBA Programos į Omanas

  Pastaraisiais dešimtmečiais, Omanas patyrė daug ekonominės ir socialinės plėtros. Dramatiška kraštovaizdžiai ir arabų kultūros atkreipti žmonių iš viso pasaulio, ištirti šią nuostabią šalį. Daugelis užsienio studentų taip pat pasirinkti gauti MBA Omanas. Švietimo kokybė yra aukšta, ir fakulteto nariai yra labai patyrę pedagogai ir specialistai, kurie yra laikomi savo srities ekspertais.

  Per kursus, kad sutelkti dėmesį į tokias temas, kaip valdymo, vadovavimo, rinkodaros, finansų, tarptautinio verslo ir etikos, MBA Omanas studentams gauti visuotinio švietimo, nuolat kintančioje pasaulinėje rinkoje būtina vadovauti ir valdyti. MBA Omanas programų išmokyti studentus mąstyti strategiškai spręsti realaus pasaulio problemas. Studentai pursing MBA Omanas bus sukurti įgūdžių ir žinių, reikalingų profesinei karjerai regione, taip pat visame pasaulyje.

  Galite sužinoti daugiau apie galimybes Omanas MBA slinkdami variantus, žemiau. Jūs galite rasti programą, jūs turite ieškoti!