Keystone logo

Filtrai

 • MBA
 • Olandija
Studijų sritys
  Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)Gyvenimiški įgūdžiai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

27 MBA Programos į Olandija dėl 2024

  MBA Programos į Olandija

  Nyderlandai programos MBA, jūs galite mokytis patrauklių Olandijos miestų ir mėgautis olandų kultūros atvirumo, taip pat įdomi politinė aplinka. EEB ir Europos Sąjungos įkūrėjų, Nyderlandų ekonomika yra gerai integruota į didesnę ekonominę sąjungą, turtingas verslo kultūra, atvira MBA studentams "stebėjimo ir dalyvavimo.

  Nyderlandai MBA studentų, siekiančių įgyti tvirtą verslo pamatai, marketingo, finansų, apskaitos, ekonomikos ir valdymo verslo pagrindų kursus, kad ištirti. Su jungtinėmis pasaulio ekonomiką, MBA Nyderlandai programas studentai bus priimti tarptautinės, taip pat Europos dėmesio. Su ne visą darbo dieną ir dieninių studijų galimybes ir įvairias specializacijos sritis, yra daug programų, kurios siūlo kažką kiekvieno tipo vykdyti Nyderlandai MBA studentų.

  Skaityti daugiau informacijos apie MBZ Nyderlandai programas, ieškoti per variantus, žemiau!