Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 7 Verslo administravimo magistrai (MBA) Programos į Mados vadyba 2023

7 MBA Programos į Mados vadyba 2023

Apžvalga

MBA yra verslo administravimo magistras. Tai yra dar vienas jūsų švietimo žingsnis, kai baigsite bakalauro laipsnį. Paprastai tai užtruks apie dvejų metų dieninės studijos, tačiau daugelis studijų programų struktūrizuojamos kaip neakivaizdinės, kad galėtumėte dirbti, kol studijuojate savo laipsnį.

Kas yra mados vadybos MBA? Mados pasaulis yra viena dalis kūrybiškumo ir vienos dalies verslo. Šios pramonės valdymo aspektas reikalauja išsamaus abiejų pusių supratimo. Gaukite MBA mados vadybos greičiausiai suteiks jums įrankius, reikalingus valdyti pirkimus ir pardavimus mados pasaulyje, taip pat reikalingus organizacinei dinamikai, komunikacijai, virtualiems pardavimams ir paslaugoms, tekstilei ir kt.

Tokios programos nauda greičiausiai padės jūsų karjerai ir jūsų kasdieniam gyvenimui. Gali atrodyti, kad mokate įgyti įgūdžių, tokių kaip prekės ženklo valdymas, organizavimas ir biudžetas.

Mados vadybos MBA priklausys nuo išlaidų, o tokie veiksniai kaip vieta ir mokykla turi įtakos bendroms išlaidoms. Jūsų pasirinkta mokykla gali suteikti jums išsamesnės informacijos apie programos kainą, todėl pasieksite savo biudžeto biurą.

Karjera madoje apima platų spektrą. Galite pasirinkti tiesiogiai dirbti mados prekės ženklu kaip departamento direktorius, padedantis valdyti jo poveikį ir įtaką pramonei. Arba galėtumėte pasirinkti dirbti rašytoju ar redaktoriumi leidinyje, kuris apima tokią pramonės šaką kaip žurnalas arba mados svetainė. Taip pat yra susijusių pramonės šakų, tokių kaip tekstilė ir mažmeninė prekyba, pozicijos kaip rinkodaros ar operacijų vadybininkas. Mokytojai ir mokymo specialistai yra pagrindinė mados pasaulio dalis, ir jūs galite pamatyti, kad jūsų laipsnis atveria jums šias duris.

Mokyklos visame pasaulyje savo MBA Mados Vadybos prieinama tiek mieste, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • MBA
 • Vadybos studijos
 • Mados vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas