Keystone logo

18 MBA Programos į Vadybos studijos Globalios vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • MBA
 • Vadybos studijos
 • Globalios vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  MBA Programos į Vadybos studijos Globalios vadybos studijos

  Žmonės, kurie norėtų tapti tarptautinių organizacijų dalimi, vis dažniau svarsto stoti į būtent tarptautines MBA (verslo administravimo magistro) studijų programas. Būtent šio tipo akademinės programos yra ypatingai vertinamos ne tik akademiniame, bet ir profesiniame pasaulyje. Tad jos iš tiesų gali atverti daugybę įdomios, dinamiškos ir pelningos karjeros galimybių.

  Kas yra Tarptautinės Vadybos MBA studijos? Būtent šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad studentai turėtų itin geras galimybes įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą padėsiantį jiems kritiškai įvertinti sudėtingas verslo situacijas ir priimti teisingus sprendimus. Tarptautinės vadybos MBA studijų programas pasirinkę studentai paprastai susiduria su tokiais akademiniais kursais kaip tarpatutiniai finansai, globali rinkodara, tarptautinė verslo teisė, diplomatinės strategijos, tarpkultūrinis verslas, mikro bei makro ekonomika ir t.t. Darbu tarptautinėse organizacijose besidomintys studentai dažnai savo studijoms pasirenka užsienio šalies universitetą ar verslo mokyklą. Būtent studijos užsienyje studentams gali suteikti konkurencingoje darbo rinkoje taip vertinamos tarptautinės patirties, kuri iš tiesų gali sutvirtinti tarptautinės vadybos studijų išsilavinimą.

  Būtent tarptautinės vadybos MBA studijų programas pabaigę studentai dažnai būna pakankamai kvalifikuoti, kad galėtų įvertinti itin komplikuotas verslo situacijas ir priimti svarbius strateginius verslo sprendimus. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai turėtų itin geras galimybes pasiruošti vadovaujamam darbui pačių įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus įmonėse. Be to, tarptautinės vadybos MBA studijos studentus gali paskatinti ir pradėti nuosavą verslą. Šias studijas pasirinkę studentai savo studijų metu dažniausiai nagrinėja verslo finansų, etikos, teisės bei rinkodaros niuansus ir būtent šių temų analizavimas studentus išmoko sudėtingas verslo problemas spręsti apgalvojant pačias įvairiausias jų sprendimo būdų alternatyvas.

  Tarptautinės vadybos MBA studijų kaina gali labai stirpiai skirtis. Ji priklauso nuo studentų pasirinktos konkrečios aukštosios mokyklos, šalies, kurioje ji yra, taip pat nuo konkrečios studijų specialybės, studijų trukmės bei tipo. Tad prieš pasirenkant norimą studijų specialybę studentams yra rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su juos labiausiai dominančiomis aukštosiomis mokyklomis ir pasidomėti dėl konkrečių studijų kainų, o taip pat ir galimų stipendijų. Dauguma tarptautinės vadybos MBA studijų programų trunka nuo vienerių iki trejų akademinių metų.

  Tarptautinės vadybos MBA studijų programas pasirinkę studentai studijų metu yra paruošiami užimti įvairias vadovaujamas pozicijas. Priklausomai nuo jų interesų bei norų jie gali pradėti dirbti tokiose srityse kaip apskaita, pardavimai, rinkodara, finansai ar ekonomika. MBA studijų laipsnis studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo, kadangi būtent jis jiems padeda išsiskirti iš minios gero universiteto magistro laipsnį jau turinčių žmonių.

  Tad jeigu susidomėjote tarptautinės vadybos MBA studijų programomis, kviečiame peržvelgti žemiau pateiktą vienų populiariausių būtent šio tipo akademinių programų sąrašą. Galbūt būtent čia atrasite jums tinkamiausią studijų programą, kuri jums padės pasiekti užsibrėžtų profesinių, akademinių, o galbūt ir asmeninių tikslų.