Keystone logo

10 MBA Programos į Egiptas dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • MBA
Studijų sritys
    Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MBA Programos į Egiptas

Egiptas yra MBA programos studentams, ieškantiems įdomių ir patrauklių vietą. Yra sparčiai besivystančioje visuomenėje, vienas iš seniausių kultūrų pasaulyje, būtų galima tirti ir augimo studentams, tiek asmeniškai ir profesionaliai. Egiptas yra viena iš labiausiai išsivysčiusių ekonomikų Vidurio Rytuose, sudarant galimybes absolventams regione, taip pat likusios pasaulio dalies. Egipte MBA gali būti jaudinantis ir karjeros verslo pradžios.

Egiptas programos MBA yra skirtos kurti naujoviškus verslo lyderių su žinių ir supratimą apie verslo praktiką. Egipto programas daug MBA tarptautinėje perspektyvoje parengti studentus valdyti vis labiau globalizuotame verslo rinkoje. Studentai siekia savo MBA Egiptas įgyti asmeninių ir profesinių įgūdžių, būtinų strategiškai mąstyti kritiškai ir sprendimų priėmimo.

Žengti kitą žingsnį savo karjerą!Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip gauti savo MBA Egipte, pažvelgti per variantus, žemiau!