Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 14 Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Duomenų analizės studijos 2023

14 MBA Programos į Duomenų analizės studijos 2023

Apžvalga

Verslo administravimo (MBA) magistro laipsnis suteikia studentams kursus finansų, buhalterinės apskaitos ir rinkodaros. Su dieninių studijų studentams, MBA paprastai gali būti baigtas per dvejus metus. Laipsnis suteikia studentams galimybę mokytis ir gilinti verslo strategiją.

Kas yra ir duomenų analizė MBA? MBA į duomenų analizė padės jums sužinoti abiejų duomenų analizės įgūdžius ir verslo įgūdžių. Studentai mokysis apie verslo analitikos, duomenų analizės ir informacijos technologijas, įskaitant įgūdžių, reikalingų verslo procesų analizės ir prognozavimo modeliavimu. Daugelis programų vieta dėmesio etikos principus, vadovavimo įgūdžius ir pasaulio rinkomis. Verslumas, finansavimas, tarptautinis verslas ir organizacija plėtra yra visos studijų srityse, kurios gali būti specializuojasi.

Užpildydami duomenų analizė MBA bus suteikti studentams praktinės žiniomis per praktinių mokslinių tyrimų patirtį.Tai bus sujungti žinių apie verslo praktiką, kuri bus suteikti studentams pagerinti savo verslo sprendimus ir profesinius įgūdžius.

Kad būtų pasiekti MBA kaina labai skiriasi nuo kolegijos kolegijoje ir regiono. Norėdami sužinoti daugiau apie išlaidas, susijusias su šio laipsnio, kreipkitės į mokyklas, kurios siūlo programas jums įdomūs.

Dada Analytics yra in-paklausos srityje, ir į duomenų analizė MBA gali atidaryti daug galimybių. Šis laukas siūlo darbuotojams augimo ir plėtros galimybių, o užsidirbti patogūs atlyginimus. Geriausi darbdaviai visame pasaulyje ieško žmonių su analitinių įgūdžių, siekiant padėti joms pasinaudoti duomenimis. Populiarios darbo pavadinimai apima verslo analitikas, sistemų analitikas, verslo analitikos kūrėjas, duomenų architektas ir sprendimų architektas. Įgūdžius, reikalingus šių pozicijų yra duomenų saugojimo, duomenų analizė, duomenų valdymo, verslo procesų ir Struktūrinių užklausų kalba.Visi šie įgūdžiai gali būti išmoko su duomenų analizė MBA.

Šis laipsnis yra siūlomi vietos, tarptautinių ir interneto programas įvairovė. Norėdami pradėti savo laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Technologijų studijos
  • Duomenų mokslai
  • Duomenų analizės studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas