Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 20 Verslo administravimo magistrai  (MBA) Programos į Brazilija 2023/2024

20 MBA Programos į Brazilija 2023/2024

Apžvalga

Brazilija viso pasaulio studentams gali pasiūlyti kur kas daugiau negu vien tik geros kokybės aukštąjį mokslą. Šalies ekonomika yra viena labiausiai klestinčių Lotynų Amerikoje. Be to ji turi didelės įtakos ne tik regionui, bet ir visam pasauliui. Studijas būtent Brazilijoje pasirinkę studentai gali mėgautis ir kvapą gniaužiančios gamtos grožiu, tarptautiniais ir dinamiškais miestais, įdomia kultūra bei istorija, o taip pat ir egzotišku maistu. Tad Brazilijos studentai iš tiesų gali įgyti neįkainojamos patirties, kuri jiems gali suteikti kur kas daugiau nei vien tik akademinio konkurencinio pranašumo.

Brazilijos universitetų, verslo mokyklų ir akademijų siūlomos MBA (verslo administravimo magistro) studijų programos yra kuriamos taip, kad studentai turėtų visas galimybes itin išsamiai susipažinti su įvairiomis verslo temomis, nagrinėti jų niuansus ir taip pasiruošti itin konkurencingai karjerai nuolat kintančioje verslo aplinkoje. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų specialybės, jie savo studijų metu gali susidurti su tokiomis akademinės disciplinomis kaip vadyba, rinkodara, apskaita, finansai, etika ir t.t. Be to, šio tipo studijų programos dažnai būna orientuotos į verslo praktiką, tad išmoktas teorijas studentai dažnai mokosi pritaikyti realiose versle kylančiose situacijose. MBA studijas pabaigę verslo specialistai dažnai gali įsidarbinti įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose. Jie gali tapti vadybininkais, projektų vadovais ar rinkodaros specialistais tiek mažose firmose, tiek didžiosiose tarptautinėse organizacijose, o taip pat ir vyriausybinėse įstaigose ar ne pelno siekiančiose įmonėse.

Tad jeigu susidomėjote būtent Brazilijos aukštųjų mokyklų siūlomomis MBA studijomis, peržvelkite žemiau pateiktą šių studijų programą sąrašą. Galbūt būtent čia atrasite studijų programas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų profesinių, akademinių, o taip pat ir asmeninių tikslų.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • MBA
  • Brazilija
Studijų sritys
  • Administravimo studijos
  • Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Dizaino studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Energetikos studijos
  • Gamtos mokslai Gyvosios gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas