Keystone logo

38 MBA Programos į Vadybos studijos Bendroji vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • MBA
 • Vadybos studijos
 • Bendroji vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  MBA Programos į Vadybos studijos Bendroji vadyba

  MBA yra speciali magistro studijų programa skirta verslo profesionalams. Tokioje programoje, pagrindinis dėmesys skiriamas verslo ir valdymo koncepcijų. Laipsnis paprastai trunka dvejus metus baigti.

  Kas yra General Management MBA? Nors mokėsi pagal bendrąjį valdymą programos MBA, studentai mokosi visus būdamas vadybininkas aspektus. Programa dažniausiai nekalbama apie konkrečios pramonės šakos, suteikiant studentams galimybę pasirinkti savo specialybės pamokas. Bendrosios verslo kursai programos paprastai apima apskaitos, finansų, rinkodara, operacijų, informacinių technologijų, ekonomikos ir visuomenės politiką. Dėmesys yra skiriamas plėtoti ir suprasti vadovavimo principus, kartu su galandimo analizės ir mokslinių tyrimų įgūdžių.

  Iš užpildydami bendrąjį valdymą MBA nauda yra gerai suapvalinti išsilavinimą, rengianti studentui dirbti vadovaujančiose pareigose.Nors individualus dėmesys pasirenka studentas, bendrieji kursai leidžia individualus plėtoti tinkamus naudoti įgūdžius įvairių pramonės šakų. Tai dažnai suteikia studentui nuostabios karjeros galimybes.

  Iš programos kaina yra geriausiai išmoko susisiekę su mokyklos Priėmimo skyrių. Taip yra todėl išlaidos labai skiriasi nuo mokyklos į mokyklą.

  Su apskritai vadybos MBA, absolventas dažnai pasirengę dirbti aukšto rango pozicijose įmonės viduje. Pavadinimai, tokie kaip vyriausiasis vykdomasis pareigūnas ar vyriausiuoju finansų pareigūnu dažnai pasiekiamas už šios programos absolventas. Studentai pasirengę dirbti srityse, kurios apima technologiją, pasaulines įmones, energijos, nekilnojamojo turto, finansų ir konsultavimas.Kietas švietimo vadybos dažnai leidžia individui dirbti bet karjeros pasirinkimas kitose pramonės šakose, tačiau dėmesys studentas pasirenka savo arba jos programa leidžia jį arba ją patobulinti įgūdžius per pasirinktą pramonės pasirengti kieto karjeros keliu šioje srityje.

  Jei jus domina gauti į valdymą per tam tikrą pramonės ar tiesiog norite pasirengti bendrųjų valdymo karjerą, tada bendrąją vadybos MBA gali būti geras pasirinkimas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.