Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 7 Verslo administravimo magistrai (MBA) Programos į Bankininkystė 2023

7 MBA Programos į Bankininkystė 2023

Apžvalga

Bankininkystės MBA viršų pasirinkimas daugeliui studentų, siekiančių magistrų. Yra nuolat didėja poreikis verslo finansų pramonės profesionalų per, ir MBA Bankai bus suteikti studentams įgūdžių, reikalingų šioje srityje konkurencingumą įvesti.

MBA bankininkystės sukurta siekiant suteikti studentams išsamų supratimą apie pasaulio finansų. MBA bankininkystės programą, mokiniai išmoks verslo pagrindus, taip pat verslo finansų pagrindai, pavyzdžiui, įmonių finansų, tarptautinės bankininkystės, išvestines finansines priemones, mokesčių ir valdymo apskaitos.

MBA bankininkystės programų absolventų atsiduria didelės paklausos pozicijas, pavyzdžiui, finansų vadovai, finansų analitikai, apskaitos vadovų, investicijų bankininkus ir valdymo konsultantai.

Jei bankininkystės ir finansų jus domina, nei MBA Bankininkystė vienas iš universitetų gali būti jūsų laukia! Pažvelgti ir sužinoti!

Skaityti daugiau

Filtrai

 • MBA
 • Ekonomikos studijos
 • Bankininkystė
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas