Keystone logo

10 MBA Programos į Bahreinas dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • MBA
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (1)
  • Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MBA Programos į Bahreinas

MBA Bahreinas pasiūlyti mokiniams įdomus regionas pasaulyje, yra intelektualiai ir kultūriškai skatinti aukštos kokybės švietimo programas. Bahreinas MBA leidžia absolventų lengva prieiga prie Persijos įlankos regione, tarptautinio verslo centru.

Bahreinas programos MBA yra intensyvus, integruotos ir patirtinis, suteikiant studentams su realaus pasaulio verslo problemas verslo teorijos ir metodikos praktinio taikymo įgūdžių, reikalingų. Bahreinas MBA programų studentams įgyti tvirtą supratimą apie verslo esmė ir baigs su žinių ir įgūdžių, reikalingų klestėti nuolat kintančioje pasaulinėje rinkoje. MBA Bahreinas programos leidžia studentams pasirinkti specializacijos srityse, pavyzdžiui, valdymo, rinkodaros, tarptautinio verslo, finansų, mokė ir Mentored aukštos kvalifikacijos ir gerbiama fakulteto.

Pasiekite savo švietimo ir profesinės siekius Bahreinas MBA. Pereikite per variantus, žemiau ir rasti Bahreinas MBZ, kuri geriausiai atitinka jūsų reikalavimus!