Keystone logo

15 MBA Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai į Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • MBA
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MBA Programos į Administravimo studijos Žmogiškieji Ištekliai

Ši programa yra skirta specialistams, kurie jau darbo patirtį žmogiškųjų išteklių ir norėtų tobulinti savo įgūdžius ir žinias. HR MBA JAV bus paversti Jus į žmogiškųjų išteklių specialistams per tiek profesinio ir asmeninio tobulėjimo. HR MBA JAV duos jums tiek teorinį pagrindą ir praktinės patirties iš verslo, kuris galite iš karto taikyti praktikoje. Studentai išmoks suprasti ir analizuoti įvairias organizacines kultūras, nustatyti ir interpretuoti informaciją, bendrauti įtikinamai ir nuosekliai spręsti problemas, priimti sprendimus kvalifikuotai.

Kai kurie iš kursų gali apimti žmogiškųjų išteklių valdymui, valdymo, profesinį mokymą suaugusiems, organizacinę elgseną ar konfliktų valdymą.Tačiau studentai visada gali rinktis ir sutelkti dėmesį į savo pasirinktą srityje interesų. Atsižvelgusi AN HR MBA JAV, turėsite vadovavimo įgūdžių, reikalingų veiksmingai vadybininkas ir jums bus galima įvertinti ir valdyti žmogiškųjų išteklių poreikius bet kuriai bendrovei.

Jei tai skamba Jums įdomu, nedvejodami ir prašyti HR MBA JAV.! Pažvelkite į toliau pateiktų parinkčių ieškoti ir rasti vieną, kad jums tinka!