Keystone logo
Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Įvadas

Vieta

Rasite Zuyd University of Applied Sciences pietinėje Olandijoje, įspraudžiama tarp Vokietijos ir Belgijos. Atraskite šios šalių, kultūrų ir kalbų, kuriose tarptautinė ir energingas mokymosi aplinka laukia kryžkelėje. Europos sostinės Amsterdamo, Briuselio, Londono ir Paryžiaus yra jūsų slenksčio.

neįvykdyti mokymai

Tuo Zuyd, galite tikėtis, kad gauti savo tarptautinę karjerą off puiki pradžia. Jūs gausite išskirtinį mokymus vyresniajam arba vadovo pareigas. Zuyd projektas paremtas mokymasis metodas leidžia jums dirbti mažose grupėse ne daugiau kaip 15 mokinių, jiems padeda praktikos vadovas. Šis metodas skatina jus aktyviai dalyvauti grupės diskusijose ir pagerinti savo problemų sprendimo įgūdžius.

Smulkioji ir asmens

Zuyd siūlo Jums nedidelio masto, intymus mokymosi aplinką su visomis didesnės įstaigos privalumus. Nepaisant to, kad viena didžiausių UAS-aisiais šalyje, visi Zuyd fakultetai yra palyginti mažos, stora-megzti bendruomenės, kur rasite asmeninio ir draugiška atmosfera. Paskaitos yra interaktyvus, su kambario asmeniniam gaires, taip pat laisvės išsivystyti į kvalifikuotų ir kūrybos specialistas.

Vietos

  • Brusselseweg 150, 6217 HB, Maastricht

Klausimai