Keystone logo
Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Įvadas

Trumpas įvadas ZUEL

Zhongnan universiteto Ekonomikos ir teisės aktuose, humanitarinių ir su ekonomikos, vadybos ir teisės, nes jos trijų pagrindinių disciplinų, kartu su kitais penkiais disciplinomis, įskaitant literatūros, istorijos, filosofijos, mokslo ir inžinerijos socialinių mokslų universitete, yra aukštojo mokslo įstaiga, tiesiogiai Švietimo ir mokslo ministerija ir vienas iš universitetų, kurias remia "211 Projektas" taip pat yra vienas iš pagrindinių universitetų "985 Projektas" Advantage drausmės inovacijų platformą. Universitetas turi du miesteliai-the South Lake miesteliai ir Shouyi miesteliu, su Buvusiąja yra šalia gražaus Pietų ežeras ir šalia garsaus istorinio svetainėje Wuhan City, Geltonosios gervės bokštas pastarasis.

(1) Kietasis Istorinė fondas

Įstaiga pirmtakas, Zhongyuan universitetas, įkurtas pagal Zhongyuan biuro centrinio komiteto komunistų partijos Kinijoje Deng Xiaoping kaip pirmasis sekretorius, o antrasis sekretorius Chen Yi kaip parengiamojo komiteto direktorių. 1953, per nacionalines aukštojo mokslo įstaigų restruktūrizavimo Zhongnan institutas Finansų ir ekonomikos ir Zhongnan institutas Politika ir teisė buvo įkurta atitinkamai, remiantis Finansų instituto ir ekonomikos instituto Politikos ir teisės Zhongyuan universiteto, integruoti programas Ekonomikos ir vadybos ir departamentai Politikos ir teisės Sun Yat-sen University, Jinan University, Guangxi universiteto, Hunan universiteto, Henan universiteto tt šešių provincijose Centrinės Pietų Kinijoje. 1958, Zhongnan institutas Finansų ir ekonomikos, Zhongnan institutas Politikos ir teisės Zhongnan politinių kadrų "mokymo mokyklos ir departamento įstatymo Wuhan universiteto buvo sujungti į Hubei universitete. 1971 Hubei universitetas buvo pervadinta Hubei profesinėje mokykloje Finansų ir ekonomikos.

Be Jan.1978, pirmiau minėta mokykla buvo pervadinta į Hubei instituto Finansų ir ekonomikos su Hubei provincijos vyriausybės patvirtinimo ir jis buvo įtrauktas į pirmosios partijos aukštojo mokslo įstaigų, kurios buvo leista stoti, studentus ir magistrantams sąrašą nacionaliniu lygmeniu. Sausio 1979, su Valstybės Taryba, Hubei instituto Finansų ir ekonomikos patvirtinimo įforminta tiek Finansų ministerijos ir Hubei provincijos priežiūros, su buvusio imtis iniciatyvos. Gruodį 1984, remiantis įstatymo Hubei instituto ekonomikos ir finansų Zhongnan instituto Politikos ir teisės departamento buvo atkurta pagal Teisingumo ministerijos vadovybei. Rugsėjo mėnesį 1985 metais, Hubei institutas Finansų ir ekonomikos buvo pervadinta Zhongnan universiteto Finansų ir ekonomikos. Deng Xiaoping iškaltas asmeniškai universiteto vardą. Vasario 2000, po to, kai Kinijos valstybės tarybos, Zhongnan universiteto Finansų ir ekonomikos ir Zhongnan instituto Politikos ir teisės patvirtinimo sujungtos į vieną Zhongnan universiteto Ekonomikos ir teisės, kuri buvo oficialiai įkurta gegužės 26 2000. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į 2-1 iš ZUEL plėtros pav. Nuo susijungimo institucija padarė puikių pasiekimų infrastruktūros, fakulteto, mokslinių tyrimų ir paslaugų visuomenei. Rugsėjo 2005, ZUEL tapo viena iš universitetų, kurias remia "211 Projektas". Spalis 2012, Švietimo ir mokslo ministerija, Finansų ministerija ir Hubei provincijos vyriausybės bendrai pasirašė susitarimą bendrai statyti universitetą.

(2) aukštos kvalifikacijos fakultetas komanda

Universitetas susideda iš 20 mokyklų, pavyzdžiui, MBA mokyklos, Ekonomikos mokyklos verslo administravimo mokykla, Apskaitos mokykla (įskaitant MPAcc centro), Finansų ir mokesčių mokykla, Finansų Mokykla, mokyklos teisė, ir viešojo administravimo mokykla (įskaitant MFR centras), ir tt Ji turi daugiau nei 20 administracinių organų, pavyzdžiui, universiteto biuro, Žmogiškųjų išteklių Tarnybai, plėtros ir planavimo tarnyba, mokymo reikalų tarnyba, mokslinio tyrimo biuro, Tarptautinės komunikacijos tarnyba, Finansų ir apskaitos tarnybos, Informacinės administravimo tarnyba , logistikos biuras, Karjeros planavimo patarimai Biuro ir tt Ji taip pat turi daugiau nei 10 organus pagal savo tiesioginio vadovavimo, pavyzdžiui, bibliotekoje, Failų administracija Biuro, eksperimentinis mokymas centras Ekonomikos ir vadybos, Jurisprudencija eksperimentinis mokymas centras, ir tt

Yra dieninio mokymo ir administraciniam personalui 2600 nariais ZUEL, įskaitant 1600 mokytojai, iš kurių yra daugiau nei 200 profesoriai, 500 docentai ir 160 doktorantai priežiūros. Ji turi išmoko mokslininkų, kurie įgijo prestižą akademinio pasaulio humanitarinių ir socialinių mokslų, tiek namie, tiek užsienyje grupę. Iš šios grupės yra vienas profesorius, kuris yra Cheung Kong mokslininkai programos devyniolika profesoriai, kurie į Chu Tian mokslininkai programą. Keturiasdešimt septyni mokytojai mėgautis ypatingų valdžios leidimus iš Valstybės tarybos, o trylika kiti mokytojai mėgautis ypatingų vyriausybės dotacijas iš Hubei provincijos ir trisdešimt du mokytojai buvo apdovanotas "Jaunųjų ekspertų Hubei provincijos svarbios pastabos" titulą. Nuo dešimtojo penkmečio planą, du mokytojai buvo apdovanotas kaip "Puikus jaunų mokytojų" pagal Švietimo ir mokslo ministerijos; devyni mokytojai buvo per jaunų mokytojų pagalbos plane, kurį rėmė Švietimo ir mokslo ministerija; dvidešimt keturi mokytojai jau naujojo amžiaus Puikus Talentų pagalbos planas Švietimo ir mokslo ministerija; keturi mokytojai buvo prisijungę naujojo amžiaus Šimtas tūkstančių Dešimt tūkstančių talentų projektas Kinijoje; vienas mokytojas buvo kryžiaus-Century 111 Talentų projektas Hubei provincijoje; trisdešimt mokytojai buvo nariai New Century aukšto lygio talentų projekto Hubei provincijoje. Nuo 2000 daugiau nei 800 pagrindinių mokslinių tyrimų projektai valstybės ir provincijų lygiu buvo pasiekiama ZUEL fakulteto nariai, tarp kurių 200 buvo projektai Nacionalinės socialinių mokslų fondo, Nacionalinio gamtos mokslų fondo ir pagrindinių projektų Švietimo ministerijos; 600 buvo remiamas švietimo ministerijos, Finansų ministerijos ir Teisingumo ministerijos. Daugiau nei 20.000 tyrimų rezultatai buvo pasiekti, įskaitant daugiau nei 900 monografijų, daugiau nei 1000 vadovėlių, ir daugiau nei 17.000 darbų, iš kurių daugiau kaip 600 buvo paskelbti užsienio šalyse.

(3) Atitinkamai užpildyti Švietimo sistema

ZUEL turi daugiau nei 20.000 dieninių, studentus, daugiau nei 6000 doktorantams, 900 doktorantai ir 9000 suaugusiųjų mokyklų studentų ir studijuoja daugiau nei 400 užsienio studentų kasmet, taip pat. Jis pasižymi tris pagrindines disciplinas, ty ekonomikos, teisės ir valdymo. Disciplina integracija, konkurencingas disciplinų, kokybės didžiųjų, pavyzdinės kursai, tobulina vadovėliai, ir galinti mokytojai kartu sukurti patikimą švietimo sistemą. Iki šiol ZUEL buvo eksperimentiniuose programos studentams "Inovacijų trejus metus.

(4) Puikus mokymo kokybė

Universitetas teikia didelę reikšmę mokymo kokybę. Ji formuoja ugdymo filosofiją featuring "studentą orientuotas mokymas", "Total Quality Control", "Speciali Konkurencingumo" ir "koordinuotą plėtrą" prilipęs prie "Talentų skatinanti pirmasis" principu. Tuo tarpu ji pabrėžia savo privalumus puoselėjant talentus "pažangią, integruotą ir International". Pavyzdžiui, universitetas suteikia studentams su šių kursų, kurie atstovauja savo ypatumus, anglų teisinės valstybės, žurnalistikos įstatymo, Žurnalistika Ekonomikos teisminį apskaita, ekonominės etika, ekonomika įstatymo, ekonomikos tyrimą, pavadinimas kelias. Ji taip pat nacionaliniu inicijavo šias tris viešas compulsories: "Pagrindai Ekonomikos", "Teisės pagrindai" ir "vadybos pagrindai", kad stumti į priekį integracijos ir sintezės trijų pagrindinių disciplinų. Kaip vieną iš didžiausių bazių auginti ekonomines ir finansines talentus, universitetas paveldėjo ir vykdė jos smulkių tradicijų ir saugomi reformuoti per pastaruosius daugiau nei pusę amžiaus, todėl formuojant sąvoką "Running pirmos klasės išsilavinimą su ypatumus" ir talento režimas skatinant atitinkamai. Kaip rezultatas, pagrindinė konkurencingumo studentams honed. Užimtumas studentams išlaiko rango viršų nacionaliniu su darbo vietų aukštųjų gretas.

(5) Aktyvus socialinių paslaugų

Su atkaklumo apjungiant mokslinius tyrimus su statybos modernizacijos, ZUEL suteikia visapusiškai išnaudoti trijų funkcijų, ty rekomendacinę funkciją Filosofijos ir socialinių mokslų, konsultavimo funkciją daugelio mokslo darbų ir paslaugų funkciją siūlomų fakulteto nariai. ZUEL jau suformulavo "Double-orientacijos" (ty vykdymo teorinius pasiekimus pagrindinio mokslinių tyrimų ir realaus pasaulio skatinimo taikomųjų tyrimų) strategija ir "National viziją su Hubei dėmesio, aktyvų dalyvavimą su skiriamųjų požymių" koncepciją. Ekskursijos strategijoje, ZUEL, pasinaudojant jos likusios disciplinų, siekia sukurti think tank Finansų ir teisės srityje, sukurti intelektinę Aptarnavimas Logo suderinama su nacionalinės strategijos "centrinių Kinijos iškilimas" į 21-ajame amžiuje ". Kaip rezultatas, ZUEL pagaliau leistų save pasiūlyti galingą intelektualinį paramą nacionalinių intelektinės nuosavybės strategijos, teisės aiškinimo ir plėtojant ekonomikos skatinimo.

(6) Greičiau plėtros internacionalizacijos.

Be tarptautinių akademinių mainų, ZUEL sukūrė visame pasaulyje bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir akademinių mainų ryšius su universitetais ir mokslinių tyrimų institutų daugiau nei dvidešimties šalių ir teritorijų Americas, Europoje, Azijoje ir Okeanijoje. Universitetas buvo paleisti bendras programas vizualinės komunikacijos dizaino (orientacijos Animacija ir žaidimo) ir kino studijų (orientacija vaizdo turinys) su Dongseo universiteto Korėjoje. Jis įkūrė Konfucijus institutas valstybinio universiteto Niujorko į Stony Brook (SBU), ir turi programas studentų mainų su Lundo universiteto Švedijoje, Université de Cergy Pontoise-Prancūzijoje, Calais High verslo mokyklos Prancūzijoje, Université Jean Moulin- Lionas Prancūzijoje ESRK Saint-Etienne, Prancūzijoje, Oita universiteto Japonijoje, ir SBU. Universitetas turi jungtines programas su Kardifo universiteto ir Glazgo Britanijos universiteto Vakarų Gruzijoje, JAV, Canterbury universiteto Naujojoje Zelandijoje ir Curtin universitetas Australijoje. Užjūrio studentai iš daugiau nei 70 šalių. Universitetas kasmet studijuoja daugiau nei 400 tarptautinių studentų. Plėsti tarptautinį viziją fakulteto ir pagerinti savo mokslinių tyrimų kompetenciją, universitetas buvo įgyvendinti "Million projektą" (paskirstomos 1 mln juanių per metus) remti jaunuosius stuburas mokytojus gauti užsienio mokymus. Per 2007-2012 m 153 mokytojai buvo išsiųstos užjūrio gerinimui viešnagės 6-24 mėn. Per pastaruosius keletą metų, universitetas, tuo tarpu, stiprina pareikšti puikios užjūrio fakultete. Šiandien, ten jau taip pat daugiau nei 60 mokytojų, kurie gavo daktaro laipsnį iš užsienio universitetų.

(7) Puikus mokyklinio sąlygos

Universitetas, apimantis daugiau nei 461 akrų su būsto plotas yra daugiau nei 1.110.000 kvadratinių metrų plotą, yra viena iš 100 universitetų Kinijoje, kuri yra pirmoji įrengta intranete. Jis įrengtas su gerais mokymo priemonių, įskaitant daugialypės terpės klasėse, kalbų laboratorijose, specializuotose laboratorijose, teisminių ginčų inscenizacijos ir Kriminalistika identifikavimo centro kriminalinės justicijos mokyklos, ir eksperimentuoti centrų ne mokyklos verslo administravimo mokyklos Apskaitos, mokyklos informacija ir saugos inžinerija ir mokyklos žurnalistikos ir žiniasklaidos, ir tt Biblioteka turi daugiau nei 3 milijonai tomų knygų, daugiau nei 2,8 mln elektronines knygas, ir dešimtmečius duomenų bazių specializuotos literatūros su paieškos ir viso teksto naudojimo funkcijas.

Anksčiau daugiau nei 60 metų nuo jos įkūrimo, universitetas, prilipęs prie jo šūkis "sužinojau, racionalus, dorinis, ir skirta" ir vykdo savo švietimo filosofiją "Savęs auginimas, sąžiningumo, inovacijų ir tobulumo", paeiliui Paaiškėjo, apie 300.000 absolventų visų už šalies lygiu. Jie yra labai pripažintas ir gyrė jų visuomenei už jų aukštos kalibro ir puikiomis savybėmis, įvairių didžiųjų ir laipsnių. Daugelis iš šių absolventų tapo aukšti vyriausybės pareigūnai, akademinių elitas, ir verslo magnatai.

2013, iš universiteto vadovybės paveldėjimo palaipsniui buvo baigtas. Naujas tikslas yra nustatyta taip: "pastatų pirmos klasės mokslinių tyrimų orientuota universiteto humanitarinių ir socialinių mokslų, kurių skiriamųjų požymių". Tikimasi, kad realizuoti koordinuotą plėtrą daugiabučių disciplinų su išsaugoti pranašumų trys pagrindiniai dalykai, ekonomikos, teisės ir valdymo. Pastaraisiais metais, atsižvelgiant į bendrą nacionalinę dislokavimo Švietimo ir mokslo ministerija, universitetas suteikia aukščiausią prioritetą iš Profesinis magistrantūros programose, įskaitant MBA ir EMBA plėtrai. Tikimasi, kad per artimiausius 5 metus, studijuoja Profesinių magistrantų užims 50% visos sumos. Universitetas padarė palankias politiką Profesinis magistrantūros programų požiūriu registracijos plano, stažuotės ir praktika fakulteto atrankos ir finansinę paramą.

Būsena MBA mokyklos

ZUEL buvo tarp antrosios partijos universitetų Kinijoje siūlo MBA programa 1994; ir 2002 jis buvo vienas iš pirmosios partijos universitetų Kinijoje pasiūlyti EMBA programą. ZUEL suteikia didelę reikšmę savo MBA švietimo ir kaip toks, pateikti gaires apie "Developing MBA švietimo su visos institucijos paramą". Tada 2000 metais, ZUEL įsteigti MBA švietimo centras, suteikiant jai mokyklos statusą. 2004, remiantis sėkmingos veiklos centro, ZUEL įkūrė MBA mokyklos ir leido, kad ji būtų vienintelė mokykla siūlo MBA ir EMBA programas. Kaip verslo mokyklos universitetas specializuojasi finansų ir ekonomikos, tai veikia MBA švietimo Reikalaudami nuo atstovaujanti savybes ir privalumus savo finansinių ir teisinių disciplinų.

MBA mokyklos, atsakingas už mokymo, mokslinių tyrimų ir valdymo, sukūrė MBA biuras, finansinės Office, MBA programų biuras, EMBA programų biuras EDP programų biuras, karjeros plėtros biuras, Alumni aptarnavimo skyrius, Tarptautinio Valiutos keitykla, Tarptautinis akreditacijos biuro , 19 Atviros Mokymo Profiliai ir trys mokslinių tyrimų centrai, įskaitant centro lyginamiesiems tyrimams Kinijos ir užsienio MBA Švietimas, "kinų Finance" valdymo bylų tyrimų centro ir centro Corporation vertės tyrimų.

Mokykla šiuo metu siūlo dieninės MBA programą, darbo laiką MBA programos, darbo laikas EMBA programą ir ne laipsnis PDP programą. Mokykla yra įrengta nepriklausomų įrenginių, įskaitant klasėse, nuoroda kambarių, studentų butai ir taip toliau, tik už MBA ir EMBA studentai. Iki 2013 metų pabaigos, Mokykla neturėjo suteikti MBA laipsnių daugiau nei 2500 studentų ir EMBA laipsnių daugiau nei 1500 studentų.

Po daugiau nei 20 metų tyrimų ir plėtros, reputaciją ir vertę mokyklos buvo plačiai pripažinta visuomenėje. Gruodis 2009, prof Wang Haisu, buvęs dekanas mokyklos, buvo apdovanoti "Nacionalinė Neįvykdyti administratorius MBA švietimo". Pagal 2012 m MBA Švietimas ir QS (Quacquarelli Symonds) Didžiosios Britanijos išduotas Užimtumo gairės, bendra priėmimo ir absolventai atitinkamai užėmė 8-ojo ir žemyninėje Kinijoje 5 dienos. Pagal "2013 įtakingiausių MBA Billboard Kinijos" žurnalo "Pasaulio verslininkams", išduotą pagal Pasaulio Manager grupės skėtis, EMBA programa mokyklos užėmė 8-apie "įtakingiausių EMBA programų Kinijos sąrašą "ir MBA reitingą 12 nuo sąrašo" įtakingiausių MBA programų Kinijoje ". Rugpjūtis 2011 MBA mokyklos išlaikė AMBA akreditacija, kuri dar labiau padidina veikimo lygį MBA ir EMBA programų University, gerina švietimo kokybę ir mokyklos ir jos programų tarptautiškumą. Iki AMBA akreditacija, mokyklos, corporating Išplėstinė MBA švietimo standartą su drausminių charakteristikų universiteto sukuria naują požiūrį į MBA švietimo, kuris yra tiek internacionalizuoti ir giliai įsišaknijusi verslo praktikos Kinijos įmonių.

Trumpas įvadas į MBA fakultetas

Nuo 2010 iki 2013 iš viso MBA School MBA ir EMBA kursų mokytojams ir disertacijų priežiūros pasiekė 227. Tarp jų 173 mokytojai tarnauja kaip žinoma mokytojams ir disertaciją priežiūros MBA programų, o 122 yra EMBA programų. Kai kurie mokytojai dirba abiejų programų. Yra 5 dieninio mokytojai MBA mokyklos ir 44 mokytojai iš išorės įstaiga, o likusi dalis mokytojus iš kitų mokyklų ZUEL. Mokykla valdo fakulteto nariai per atviro mokymo skyriuose. Iš 1 lentelės 2, aukščiausios laipsnių ir profesinių pavadinimai fakulteto nariai yra išvardyti. 3 lentelė ir 4 sąrašai MBA ir EMBA pagrindinių fakulteto nariai.

Nacionalinė eksperimentinis mokymas centras Ekonomikos ir vadybos

Universitetas turi "Nacionalinę bandomojo mokymo centrą Ekonomikos ir vadybos". Ji apima vieną ekonomikos valdymas Mokymo mokslinių tyrimų institutų ir virš šešiolikos laboratorijoms, įskaitant finansų ir mokesčių, visuomenės ekonomikos, makroekonomikos analizė, bankininkystės ir vertybinių popierių, finansų inžinerija, investicijų ir projektų, draudimo ir aktuarinių skaičiavimų, taikomosios statistikos, elektroninių skaičiavimo rankinio darbo, e komercijos Išsami modeliavimas, modernus logistikos, prekybos ir mokslo technologijų, UFIDA ir Kingdee ERP laboratorijose. Bendras plotas laboratorijos yra apie 3860 kvadratinių metrų. Ji turi 1.899 rinkinių aparatus ir prietaisus vertinami RMB 15 milijonų ir šešiolika apartamentai programinės įrangos. Centras įsipareigoja mokymo, eksperimentuoti ir stažuočių veiklą studentams, studijuojantiems atitinkamų kursų, pavyzdžiui, e-komercija, verslo administravimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, logistikos valdymo, rinkodaros ir tarptautinės ekonomikos ir prekybos. Centras yra atviras visiems darbuotojams ir studentams institucijoje, suteikiant atviro stiliaus eksperimentus.

Verslo administravimas Eksperimentinis centras

2013, pats prisitaikyti prie informinization MBA švietimo ir atstumas MBA švietimo mokykla investavo daugiau nei 3 milijonų juanių statyti "Verslo administravimo bandomojo mokymo centras" patenkinti IT orientuotą ir tolima mokymas. "Oracle" ir RANKŲ Įmonių Sprendimai Co, Ltd, nacionaliniu privilegijuota IT konsultacijų bendrovė, bendrai konstruoja Lab su mokykla. ERP valdymo programinė įranga Oracle yra įdiegta kartu kurti "imituojant visapusišką valdymo eksperimentinis kursas".

Informacinės technologijos palaikymas

Kaip viena iš pirmųjų 100 universitetų Kinijoje plėtoti savo intranete, ZUEL siūlo stabilų ir greitą tinklo paslauga studentams kiekvieno bendrabučio, leidžianti studentams ieškoti iki šiol akademinių išteklių laiku ir patogiu būdu. Viskas iš universiteto studentai gali ne tik aplankyti bibliotekos akademinius išteklius arba el-duomenų bazes miesteliu, bet taip pat gali turėti toli apsilankymas sąskaitos numerį.

MBA mokyklos, pasinaudojant informacinėmis technologijomis, sukūrė šias platformas, pavyzdžiui, finansinio valdymo platforma, MBA visapusišką valdymo platforma, EMBA Mokymo platforma, studentų bendravimas internetu platformos, studentų mokymosi platformą, Alumni paslaugų platforma, ir tt Mokykla taip pat įrengta savo auditorijas ir biblioteka su IT įranga teikti veiksmingą administracinę paslaugą ir patogų gyvenimą ir bendravimą tarp dėstytojų ir studentų.

Vietos

 • Wuhan

  182# Nanhu Avenue, East Lake High-tech Development Zone

  • Wuhan

   SHOUYI Campus: 114 Wuluo Road , 430060, Wuhan

   Klausimai