Keystone logo
Al Yamamah University

Al Yamamah University

Al Yamamah University

Įvadas

apie YU

Al Yamamah universitetas (YU) buvo įkurta 2001 metų gegužės vienu koledže Al-Khudair šeima. Tai buvo antrasis svarbus indėlis į mokslo Saudo Arabijoje, atsižvelgdamas pradininkas pirmųjų privačių mokyklų steigimą Rijadas 1957. Leidžiama naudoti kaip aukštosios mokyklos iki aukštojo mokslo ministerijos Al Yamamah kolegija duris atvėrė vyrų studentams 2004 rugsėjo ir studentėms 2006 rugsėjo mėnesį. 2008 metais iš Dviejų Šventosios mečetės Depozitoriumas, karalius Abdullah bin Abdulaziz Al Saud, gali Allahas apsaugoti jį išleido karališkąjį dekretą, kuriuo patvirtinamas Al Yamamah kolegijos pakilimu į universiteto statusą, aštuonių metų planavimo ir sunkaus darbo kulminacija nustatyti savitas, modernus Saudo švietimo įstaiga, kuri suteikia tiek bakalauro ir magistro išsilavinimą. Nuo pat savo veiklos pradžios, universitetas įsitvirtino ties konkurencija tarp privačių aukštojo mokslo institucijų Karalystės naudojant anglų kaip nurodymą vidutinio priešakyje.

"Al-Yamamah universitetas yra į šiaurę nuo Rijadas, ant Al-Qassim plentu, ir užima 160.000 kvadratinių metrų plotą. Ji buvo sukurta pagal naujausius standartus švietimo įstaigose. Vyrų miesteliu susideda iš centrinės akademinio pastato, didžiojoje auditorijoje, pagrindinis bibliotekoje, mokinių poilsio, sporto klubo ir mečetė. Be to, nuo savo veiklos pradžios, "Al-Yamamah universitetas buvo įsipareigojusi teikti studenčių su švietimo galimybes, parengti juos savo gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriamoje Saudo darbo rinkoje. Moterų Campus yra tos įsipareigojimu vaisiai, su miesteliu state-of-the-art featuring modernius įrenginius - tiek akademinės ir pramoginė - tai yra visiškai lygiavertės patiko ant vyriškų miesteliu. Pastatytas iš viso už 300 mln Saudo Arabijos rialas (maždaug 80 milijonų JAV $), Universiteto Ultra-modernus Campus suteikia state-of-the-art siūlomų dėstytojų iš viso pasaulio įrenginius ir inovatyvius mokymo dizaino ir mokymo programas.

Nuo pat savo veiklos pradžios, "Al Yamamah kolegija (dabar" Al Yamamah universitetas) jau suprato svarbų vaidmenį, kad anglų kalba vaidina šiandienos verslo pasaulyje, žinias ir technologijas ir ėmėsi strateginį sprendimą pasiūlyti savo programas anglų kalba. Turint tai omenyje, J. pradėjo ilgalaikę partnerystę su JAV įsikūrusios Interlink kalbų centrų pateikti anglų kalbos ruošimo programa "Al Yamamah studentams. Po projekto pagrindu, studentų orientuoto požiūrio ir su aukštos kvalifikacijos dėstytojų, Saudo Interlink Kalbų centrai (SPGS) buvo teikti Orientacijos anglų kalbos programa nuo 2004 metų aprūpinti studentus su anglų kalba ir kitų akademinių įgūdžių jiems reikia, kad pavyks akademinėje kontekste YU ir už jos ribų.

Al Yamamah Universitetas siūlo bakalauro ir magistro programas per tris kolegijų: Verslo administravimo kolegijos (pelėda), kompiuterinių ir informacinių sistemų koledžo (KKS) ir kolegijos inžinerijos ir architektūros (CEA).

Misija

Al Yamamah universitetas suteikia akademinių mokymą ir profesinį mokymą pagal aukščiausius standartus, kad perteikti savo mokiniams visą gyvenimą atsidavimas į mokymąsi ir tobulėti, tuo pačiu sukuriant sąlygas kylančios kartas formuoti ateitį pažymėtas teigiamas socialinę ir ekonominę pažangą

Vizija

Al Yamamah universitetas siekia tapti svarbiausia Saudo švietimo įstaiga garsėja tinkamai pasiruošti kūrybinių ir verslo specialistams, kurie nuosekliai didelė paklausa iš pirmaujančių viešojo ir privataus sektoriaus organizacijomis.

universitetas Vertybės

Ištikimybė mūsų religinio, etinio ir kultūrinio paveldo Palaikymas ir skatinimas mokslinių tyrimų Kūrybiškumas, inovacijos ir įsipareigojimas kompetencijos Profesionalumas ir atsidavimas nuolat gerinti Patikimumas ir komandinis darbas skaidrumas

universitetas Info

Aukštojo mokslo institucija pažymėta intelektinės griežtumo ir įsipareigojo žinių plėtrą, siūlanti programas mokymo ir praktinio mokymo profesinių disciplinų kritinės reikia Anglų kaip dėstomosios teikiant didesnę prieigą prie pasaulinių žinių šaltinių kalba, o vystosi pareikalavimą bendravimo įgūdžius ir labai pritaikomais profesinius gebėjimus Al Yamamah universitetas aktyviai plėtoja ir puoselėja partnerystę su pirmaujančių švietimo ir mokslinių tyrimų institutus skatinti dėstytojų ir studentų mainus ir perduotų žinias ir patirtį Įsipareigojusi pasiekti nacionalinius, regioninius ir tarptautinius kokybės standartus, kaip matyti iš institucinės ir specializuotų programų akreditavimo Darbai užmegzti glaudžius ryšius su pagrindiniais atstovais pramonės ir paslaugų sektoriuose, siekiant nustatyti ir reaguoti į jų naujus poreikius Ieško įdarbinti aukštos kvalifikacijos tarptautinio dėstytojų ir kitų darbuotojų su akademinį įgaliojimai iš pripažintų lyderių aukštąsias mokyklas Mes pajungti savo programas ir mokymo programas, nuolat peržiūrint, užtikrinant, kad jie atspindi esamą meno jų įvairių disciplinų būdami pasirengę išplėsti programas arba sukurti naujas programas bakalauro ir magistro lygio reaguojant į bendruomenės poreikius Išsami taikymas kokybės užtikrinimo standartų ir principų visose srityse Skatinti mokslinius tyrimus su konkrečiu taikymo bendruomenės plėtros poreikius

Vietos

  • Riyadh

    P.O. Box 45180 , 11512, Riyadh

    Klausimai