Keystone logo
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Įvadas

Vienos ekonomikos ir verslo universitetas

 • WU Executive Academy, Vienos ekonomikos ir verslo universiteto (WU) verslo mokykla, turi daugiau nei 100 metų patirtį ir puikią reputaciją vadovų mokymo srityje.
 • Financial Times Executive MBA reitingas ir įvairūs kiti reitingai nuolat priskiria mus prie geriausių Europos universitetų.
 • Be to, esame trigubai akredituoti pirmaujančių institucijų. Trijų didžiausių verslo mokyklų akreditacijos organizacijų pripažinti kokybės lygiai yra būdingi mažiau nei 1 proc. pasaulio verslo mokyklų: AMBA (MBA asociacija), AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) ir EQUIS (European Quality Improvement System) Europos vadybos fondas.
 • Kaip universitetas, esame nepriklausomi, suvokiame savo atsakomybę prieš visuomenę ir įsipareigojame siekti mokslinio sąžiningumo.

Norėdami susipažinti su dabartiniais WU Vadovų akademijos pasiekimais, apsilankykite adresu: https://executiveacademy.at/en/university/accreditation-rankings.

Viena – Europos širdyje

Aukštos gyvenimo kokybės, turtingos istorijos, kultūros ir gamtos derinys Vienoje yra unikalus.

Be to, Viena yra viename iš labiausiai gyventi tinkamų pasaulio miestų, lengvai pasiekiamas ir svarbus tarptautinių organizacijų ir įmonių centras.

Tarptautinė dėstytojų ir studentų įvairovė

Savo programose mes sujungiame

 • žinomi profesoriai iš geriausių universitetų visame pasaulyje
 • aukščiausi vadovai ir ekspertai iš pirmaujančių korporacijų

suteikti jums naujausių mokslinių išvadų ir praktinių žinių, kurios pritaikomos jūsų darbe.

MBA studijų metu užmegsite itin vertingus ryšius su savo bendrakursiais, kurie yra įvairių tautybių, pramonės šakų ir pareigų atstovai. Be to, galėsite dalyvauti galingame WU Vadovų klube, kurį sudaro 5 000 studentų ir absolventų iš 100 šalių.

Be to, mūsų tarptautinė pažintinė veikla leis jums įveikti kultūrinius barjerus ir susipažinti su verslo praktika skirtingose šalyse.

"WU Executive Academy" siekiame suteikti jums žinių, kaip sėkmingai ir atsakingai vadovauti.

Mūsų MBA studijos yra neakivaizdinės, su blokuotais savaitgalio moduliais ir suteikia jums verslo žinių, vadovavimo įgūdžių ir suteikia žinių apie pasirinktą funkciją ar pramonės šaką.

Atlikdami MBA praplėsite savo žinias. Tačiau MBA viršija teoriją. Tai nuostabi kelionė. Keisdamiesi idėjomis plečiate savo akiratį ir tobulėjate kaip individas, kai:

 • padidinti pasitikėjimą savimi
 • profesinį ir asmeninį augimą
 • pagerinti savo vadovavimo įgūdžius
 • praktiškai sužinokite, kaip tai taikoma jūsų darbe
 • geriau suprasti kitus skyrius ir pramonės šakas

Statistika

Kadangi mūsų numeriai nuolat keičiasi, rekomenduojame trumpai pasižvalgyti mūsų svetainėje: https://executiveacademy.at/en

  Universiteto ypatybės

  Mūsų modernus miestelis Europos širdyje yra:

  • netoli miesto centro viename iš labiausiai gyventi tinkamų pasaulio miestų
  • patogus susisiekimas viešuoju transportu
  • įsikūręs tiesiai šalia vieno didžiausių Vienos parkų
  • namai 25 000 studentų ir 1 500 dėstytojų
  • susidedantis iš šešių atskirų pastatų kompleksų, suprojektuotų tarptautiniu mastu žinomų architektų

  Šioje stimuliuojančioje architektūrinėje aplinkoje rasite idealias sąlygas mokytis, tyrinėti ir dirbti. Campus WU naudojasi pažangiausiomis technologijomis ir infrastruktūra (restoranais, parduotuvėmis), kuri yra specialiai sukurta vadovų mokymui.

   Priėmimai

   Kokius reikalavimus turiu atitikti, kad galėčiau gauti MBA WU Executive Academy ?

   Jei kreipsitės, mes atidžiai įvertinsime jūsų

   • akademinis išsilavinimas,
   • jūsų darbo patirtis ir jūsų
   • tarpasmeniniai, tarpkultūriniai ir bendravimo įgūdžiai.

   Apskritai, mes tikimės, kad turėsite tvirtą karjeros progresą ir įsipareigojimą siekti MBA be įtempto grafiko.

   Mūsų MBA programoms reikalingas bent jau bakalauro universitetinis laipsnis (pvz., bakalauro laipsnis). Be to, reikalaujame mažiausiai 3 metų darbo patirties (5 metai Executive MBA) ir puikių programos kalbos žinių (anglų arba vokiečių).

   Kaip pateikti paraišką dėl MBA WU Executive Academy ?

   1. Paraiška internetu: norėdami kreiptis dėl MBA, turite užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą ir kreditine kortele sumokėti 200 EUR paraiškos mokestį.
   2. Dokumentų pateikimas: po to jūsų bus paprašyta atsiųsti visus reikiamus dokumentus el. paštu. Mūsų programų vadovai juos patikrina dėl taikomų priėmimo reikalavimų.
   3. Priėmimo pokalbis: Jei esate būsimasis studentas, būsite pakviesti į asmeninį pokalbį su akademiniu direktoriumi ir programos vadovu.
   4. Sprendimas dėl priėmimo: netrukus po pokalbio gausite mūsų sprendimą. Jei būsite priimtas, atsiųsime jums svarbias instrukcijas, kaip užsitikrinti MBA vietą. Ar norite gauti atsiliepimų apie savo profilį prieš pradėdami taikyti programą? Tiesiog atsiųskite savo gyvenimo aprašymą adresu [email protected].

   Jei turite daugiau klausimų, perskaitykite mūsų dažniausiai užduodamus klausimus čia: https://executiveacademy.at/en/information-for/future-students/faq

   Reikalavimai vizoms

   Studentų įvairovė yra mūsų MBA programų turtas ir mes sveikiname studentus iš viso pasaulio. Jei esate ne ES pilietis, norint atvykti, gyventi ir dirbti Austrijoje, gali prireikti vizos. Išsamią informaciją užsienio studentams rasite čia.

   Priėmęs į mūsų programas, studentas gauna vizų paramą iš MBA programos vadovo, kad galėtų dalyvauti moduliuose Austrijoje ir rezidentūroje. Padedame studentams gauti vizas, todėl siūlome pateikti prašymą ir imtis tolesnių veiksmų, kai būsite priimtas. Nedvejodami susisiekite su mumis.

   Stipendijos ir finansavimas

   WU Executive Academy siūlo daugybę stipendijų ir finansavimo galimybių. Atraskite juos čia . Stipendijos skiriamos kiekvienu konkrečiu atveju. Priėmimo komisija nusprendžia, ar ir kokia apimtimi bus suteikta stipendija, įvertinusi jūsų:

   • Pateikti paraiškos dokumentai
   • Pasirodymas stojimo pokalbyje
   • Galimas indėlis į bendraamžių mokymąsi klasėje
   • Finansinė padėtis (pajamos, išlaidos logistikai ir kt.)
   • Lyderystės potencialas
   • Analitiniai įgūdžiai
   • Gebėjimas dirbti komandoje
   • Karjeros tikslai ir motyvacija
   • Asmeninės aplinkybės

   Papildomus tinkamumo kriterijus kiekvienai stipendijai gauti rasite čia .

   Tačiau yra keletas finansavimo galimybių:

   • darbdavio rėmimas
   • mokėjimai dalimis
   • ankstyvieji paukščiai

   Be to, mūsų MBA studijų mokesčiai yra visiškai atskaitomi mokesčių mokėtojams Austrijoje. Naudodami lanksčias mokėjimo sąlygas galite paskirstyti mokesčius keliems mokestiniams laikotarpiams. Sužinokite daugiau apie finansines lengvatas asmenims ir įmonėms Austrijoje čia . Tačiau kadangi mokesčių atskaitymas gali labai skirtis kiekvienam asmeniui, rekomenduojame taip pat kreiptis į mokesčių konsultantą arba teirautis tiesiogiai mokesčių inspekcijoje.

   Jei esate kitos šalies mokesčių mokėtojas, dėl informacijos apie galimas mokesčių lengvatas kreipkitės į vietines mokesčių institucijas.

   Sužinokite daugiau apie tai čia: https://executiveacademy.at/en/information-for/future-students/financing

   Alumnų statistika

   Reitingai

   Financial Times Executive MBA reitingas ir įvairūs kiti reitingai mus nuolat priskiria tarp geriausių Europos universitetų

   Be to, esame trigubai akredituoti. Mažiau nei 1 % pasaulio verslo mokyklų kokybės lygiai yra pripažinti trijų didžiausių verslo mokyklų akreditavimo organizacijų: AMBA (MBA asociacija), AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema). Europos vadybos fondas.

   Norėdami pamatyti dabartinius WU Executive Academy pasiekimus, apsilankykite: https://executiveacademy.at/en/university/accreditation-rankings

   Akreditacijos

   Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Vienna

    Welthandelsplatz 1, Building EA, 1020, Vienna

    • Bucharest

     Courtyard by Marriott Bucharest Floreasca Courtyard Bucharest Floreasca Boulevard Dimitrie Pompeiu 2 A, 020337, Bucharest

     Klausimai