Keystone logo
© Eric Masi
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

Įvadas

Wright Graduate University individualizuotas mokymasis reiškia ne tik mažas klases: jūs patiriate integruotą požiūrį į švietimą, leidžiantį pritaikyti studijas aktualiausiems iššūkiams ir užsidirbti kreditų vadovaudamasis savo gyvenimu ir verslu.

Manome, kad pragmatiškas išsilavinimas yra vertingesnis už prestižinį – ir naujausi tyrimai tai patvirtina. Jei ketinate investuoti į laipsnį ar sertifikatą, turėtumėte ne tik pažymėti langelį, kad gautumėte pažymėjimą. Ji turėtų būti skirta įgūdžiams, kurie daro skirtumą tarp vidutinių ir žvaigždžių atlikėjų bei trumpalaikių rezultatų ir tvarių rezultatų.

Wrighte jūs patiriate tai, ką studijuojate, gaudami instruktavimą, kad galėtumėte taikyti metodikas savo tobulėjimui, todėl esate autentiškas vadovas tiems, kuriems vadovaujate ir treniruojate. Wright metodas suteikia jums įveikiamų, nedidelių kasdienių iššūkių, kuriuos galite įgyvendinti bet kur savo karjeroje ir gyvenime.

Wright dėstytojai yra mokslininkai praktikai – verslo savininkai, konsultantai, verslininkai ir treneriai – sujungę efektyviausias mokymosi metodikas iš savo trisdešimties metų tyrimų ir lyderystės ugdymo praktikos su aukštais meistrais.

Kiekvienoje programoje yra pagrindinė transformacinės lyderystės mokymo programa, suteikianti praktinės asmeninės lyderystės (savęs pažinimo ir tobulėjimo), individualaus vadovavimo (koučingo) ir grupinio palengvinimo bei mokymo patirties nuo pirmosios programos dienos.

Šis tarpdisciplininis požiūris gilinasi į naujus ir istorinius verslo, filosofijos, psichologijos, švietimo metodologijos ir neurologijos tyrimus, suteikiant jums įrankius suprasti, kas visuotinai skatina ir motyvuoja žmones.

Jei esate pasirengęs mesti sau iššūkį, kad kasdien atrastumėte naujus mąstymo ir veikimo būdus savo gyvenime ir karjeroje, kad išnaudotumėte savo karjeros potencialą, santykius ir svajones bei tikslus, kurie jums yra svarbiausi, Wright Graduate University yra tinkamas išsilavinimas tau.

Apie mus

Wright Graduate University 2006 metais įsteigė dr. Bobas Wrightas, Judith Wright ir Michaelas Zwellas, kad pasiūlytų magistro laipsnius kylančiose lyderystės ir koučingo srityse. Šis aukštojo mokslo institutas siūlo būsimiems vadovams ir vadovams įrankius ugdyti lyderystės įgūdžius, kad padrąsintų, paremtų, motyvuotų ir įkvėptų savo darbuotojus ir kolegas, kurdami teigiamus pokyčius ir sėkmę organizacijose ir įmonėse.

Wright Graduate University (WGU) yra įsipareigojusi laikytis aukščiausių akademinės kompetencijos ir vertybių standartų, kur studentų patirtis yra teigiama, individualizuota ir palanki. Kadangi WGU suteikia prieigą prie daugybės programų ir užsiėmimų, užsitarnavome meistriškumo, atradimų ir žinių reputaciją. WGU platus mokslininkų ir praktikų programų užsiėmimų asortimentas yra žinomas dėl to, kad dėmesys sutelkiamas į unikalius suaugusiųjų studentų švietimo ir profesinio tobulėjimo poreikius. Dirbantys suaugusieji iš visos šalies pasiekia savo akademinius tikslus, derindami visą darbo dieną, šeimos ir bendruomenės pareigas. Absolventai gali pritaikyti savo išsilavinimą savo darbuose ir profesijose, kol mokysis WGU naujoviškos virtualių technologijų sistemos.

WGU didžiuojasi tuo, kad aukštasis ir profesinis išsilavinimas yra prieinamas kiekvienam, siūlydamas daugybę naujoviškų, įvairių ir griežtų kursų, kurie sukels iššūkį, įkvėps ir motyvuos studentus siekti naujos pradžios, aukštojo mokslo ir net naujos veiklos tikslų. karjeros kelias. Wright Graduate University yra teigiamas žingsnis teisinga kryptimi. Bendra visų WGU kursų pasiūlymų ir sertifikatų gija yra „Švietimas toks, koks turėtų būti“.

Priėmimai

Vietos

  • Elkhorn

    County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

Programos

Klausimai