Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Įvadas

Vitenborgo taikomųjų mokslų universitetas yra vadinamasis "boutique universitetas" - verslo mokykla, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas vadybai, susijusiai su visuomenės disciplinomis. Mums labai svarbus asmeninis dėmesys jūsų išsilavinimui. Būtent dėl šios priežasties mes rimtai žiūrime į kokybę ir esame akredituoti Nyderlandų flamandų akreditacijos organizacijos (NVAO) ir Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondo (FIBAA).

Esame unikali verslo mokykla, kurios šūkis - "Geriau save, geriau pasaulį".

"Wittenborg" misija:

Skatinti meistriškumą mokant ir mokantis tarptautinio verslo ir vadybos, taip pat sukurti geriausią aplinką studentams ir darbuotojams, kur internacionalizacija, įvairovė ir etika sudaro sėkmingo taikomojo, moksliniais tyrimais pagrįsto pasaulinio mokymosi pagrindą.

Mūsų pagrindinis miestelis įsikūręs Apeldorne, todėl supažindiname studentus su vietos ir regiono organizacijomis, stiprinančiomis regiono ekonomiką, kultūrinį ir socialinį klimatą. Amsterdame įsikūręs mūsų miestelis suteikia galimybę padėti į Nyderlandus atvykstantiems tarptautiniams verslininkams, siūlydamas jiems pritaikytą verslumo bakalauro programą, o Miunchene įsikūręs mūsų miestelis suteikia unikalią galimybę studijuoti dviejose šalyse. Patekę į Vitenborgą, pateksite į labai motyvuotą ir į rezultatus orientuotą organizaciją, veikiančią įvairialypėje ir daugiakultūrėje aplinkoje, kurioje kartu dirba, studijuoja, diegia naujoves ir bendrauja daugiau nei 100 tautybių atstovai. Wittenborge tikime, kad mokymasis turėtų būti malonus procesas, leidžiantis jums plėtoti savo tikslus ir siekius bei suteikiantis jums nuolatinę paramą ir reikiamą studijų spaudimą šiems tikslams pasiekti.

Vitenbergo absolventai yra pasaulio piliečiai; jie puoselėja pagarbą ir jaučia pasiekimą. Jie išsiugdė ambicijas ir didžiuojasi savo kompetencija. Jie yra didžiausi mūsų ambasadoriai!

Apie Wittenborg

Apie Vitenborgo taikomųjų mokslų universiteto Verslo mokyklą

Nepriklausomas ir tarptautinis

Bet kuriuo metu daugiau nei 100 tautybių žmonių kartu dirba ir mokosi 2 Apeldorno vietose ir Amsterdame. Anglų kalba yra vienintelė mokymo kalba visuose miesteliuose.

Daugiau nei 30 metų veiklos patirtis

Nuo 1987 m. Tūkstančiai aukštą išsilavinimą turinčių absolventų dabar siekia karjeros Nyderlanduose ir visame pasaulyje.

Dvigubas Europos akreditacijos pažymėjimas

Studijų programas pripažįsta ir akredituoja Nyderlandų švietimo, kultūros & mokslo ministerija (NVAO), taip pat FIBAA (Vokietijos, Šveicarijos & Austrijos).

Glocal & Vietos dalyvavimas

Apsilankymai įmonėse, realūs projektai, stažuotės ir kviestiniai lektoriai: daugybė vietos ir regioninių ryšių su vyriausybe, įmonėmis ir organizacijomis. Mąstyti globaliai, bet
veikti vietoje.

Tyrimo aplinka

inicijuoti ir vykdyti regioninius, Europos ir tarptautinius mokslinių tyrimų centro projektus tokiose srityse kaip tvarumas, technologijos, socialinės inovacijos, švietimas & sveikatos
priežiūra.

Į klientus orientuotas požiūris

Asmeninis požiūris, į šeimą panaši aplinka ir asmeninės konsultacijos, patarimai ir palaikymas. Dauguma programų leidžia studentams pradėti ir baigti mokslus 6 kartus per metus.

6 įsiurbimo akimirkos per metus

Kitos 3 įplaukos: 2024 m. vasaris - Visose Vitenborgo bakalauro ir magistro programose yra 6 priėmimo momentai per metus. Studentai taip pat gali baigti studijas 6 kartus per metus. Baigimo ceremonijos rengiamos du kartus per metus - žiemą ir vasarą.

Vietos

  • Apeldoorn

    Laan van de Mensenrechten 500

  • Amsterdam

    Piet Heinkade 55

Klausimai