Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Wawasan Open University

Wawasan Open University

Wawasan Open University

Įvadas

Liaudies universitetas

Wawasan Atvirasis universitetas (wou) buvo įkurta 2006 metais su unikaliu ir socialiai atsakingo tikslas - suteikti darbo Malaysians prieigą prie kokybiško aukštojo mokslo per Open nuotolinio mokymosi (ODL), neatsižvelgiant į jų švietimo, tautinės ar socialinės ir ekonominės aplinkos. Universitetas skleisti savo sparnus 2013 rugsėjo pasiūlyti dieninių studijų programas STPM abiturientų ir diplomantams jos pagrindinis Campus Penangas.

Kaip liaudies universitete, wou mano, teikiant švietimo ir mokymosi visą gyvenimą galimybes visiems žmonių savęs praturtinimo ir profesinio tobulėjimo. Atidarydami duris aukštąjį išsilavinimą, wou užtikrina, kad daugiau Malaysians dabar gali siekti prieinamą išsilavinimą.

Wawasan Atvirasis universitetas (wou), vienas iš Malaizijos svarbiausia, privačių aukštojo mokslo institucijų, buvo įkurta 2006 metais, su įsipareigojimu galimybių aukštojo mokslo plėtra ir dėstytojų kompetencijos, kuriomis siekiama didinti žinių ir stipendiją lygį tarp visų Malaysians. Siūlome atvirą nuotolinio mokymosi (ODL), leidžiančią darbo suaugusiuosius siekti savo švietimo svajones nesutrikdant savo profesinius ir asmeninius įsipareigojimus ir prieinama on-campus dieninių studijų programų Penangas dėl mokyklos nebaigusių asmenų ir diplomantams. Mes norime, kad mūsų studentus su pramonės atitinkamų žinių ir įgūdžių, kurie jiems tarnauti neįtikėtinai gerai šiandieninėje konkurencingoje darbo aplinkoje.

Wou kursų medžiaga yra parengtas ir pristatytas itin kvalifikuotų darbuotojų iš pramonės ir akademinės bendruomenės. Pamokos pristatomi anglų ir siūlome pamatų kursus anglų stiprinti pagrindinę kompetenciją, taip pat kursus apie komunikaciją, darbo vietoje, anglų kalba darbo vietoje ir rašymo įgūdžių universitetinių studijų, skirtų stiprinti žinias.

Visi wou programos yra visiškai patvirtino Malaizijos ministerijos aukštojo mokslo (Mohe). Iki šiol, 35 iš siūlomų wou daugiau nei 50 programų gavome visą akreditacijos statusą Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA); ir iš 35 akredituotų programų, 13 jau gavo pripažinimą iš Valstybės tarnybos departamento (JPA) po savo pirmojo partijos studentų baigimo.

Mūsų vizija, misija ir vertybės

Mūsų vizija

Mes siekiame būti energingas mokymosi bendruomenė, kuri įkvepia gyvenimą, palaiko inovacijas ir maitina visų pusių asmeninį augimą.

Mūsų misija

Mes įsipareigojame į galimybes aukštojo mokslo plėtra ir dėstytojų kompetencijos, kuriomis siekiama didinti žinių ir stipendiją lygį tarp visų Malaysians.

Mūsų vertybės

Mes tikime, kad jūs turite galimybę kurti iki galo, atsižvelgiant į branginamų tauriųjų vertybių, kad mes visi dalinasi. Mes tikime:

Pagarba aukštus institucijų standartus

Mes teikiame visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir asmeninio tobulėjimo galimybes visiems. Siekiant šio tikslo, mes užtikrinti atvirą priėmimo ir prieigą prie visų. Mes tikime teikiant pažangią, visapusiškas akademines programas, kurios siūlo Jums aukščiausios kokybės mokymą, aukštos institucinių standartus bei platų švietimo galimybes.

Švenčiame mūsų studentų įvairovę

Tuo Wawasan Open University, mes tikime, kad savo pasiekimus, talentą ir paveldas reikšmingai prisidėti prie mūsų bendruomenės. Mes palaikome savo teisę ir pareigą aktyviai dalyvauti mokymosi procese, kad jūsų mokymosi patirtis produktyvus vienas. Sąžiningumas ir vientisumas mokymo, mokymosi ir konsultavimo procesas yra labai svarbus, ir objektyvus vertinimas jūsų įgūdžių ir gebėjimų yra raktas į jūsų sėkmę. Tuo Wawasan Open University, mes švenčiame mūsų studentų bendruomenių įvairovę ir mes teigiamas rasite patirties asmeniškai praturtina.

Pripažindamas savo darbuotojus

Mes tikime, pripažįstant vertę ir patirtį mūsų darbuotojų, puoselėjant tarpusavio pagarbą ir puoselėti savo teises. Kaip lygių galimybių darbdavys, Wawasan Atvirasis universitetas suteikia palankią aplinką, kuri padeda darbuotojams pasiekti tinkamą pusiausvyrą tarp jų profesiniam gyvenimui bei jų asmens įsipareigojimus. Mes pripažįstame teisę ir atsakomybę savo darbuotojams atlikti aktyvų vaidmenį jų profesiniam tobulėjimui, nes jie siekiame tobulumo. Mes padedame juos į šį procesą, sukuriant sąžiningas ir skaidrus sprendimų priėmimo procese.

Branginti piliečiai ir bendruomenė

Gyventi iki pasitikėjimo mumis mūsų rėmėjų, mūsų studentams, ir privačių rėmėjų, mes esame įsipareigoję, atsakingu valdymu mūsų finansinių išteklių. Mes siekiame prisidėti prie švietimo, ekonomikos, žmogiškųjų išteklių, technologijų, socialinės, ekonominės ir kultūrinės plėtros tautos išsaugant ekologinį tvarumą.

Akademinė laisvė ir teisingumas

Mes tikime, akademinės laisvės ir laisvo ir sąžiningo keistis idėjomis. Mes siekiame, kad aukščiausios akademinės sąžiningumo ir suteikti lygias teises, lygias galimybes ir vienodą požiūrį, kai atitinkamą mokymosi galimybes.

Kas yra atviro Nuotolinis mokymas?

Mūsų unikalus ODL požiūris yra idealiai tinka besimokantiems suaugusiesiems, kurie siekia tęsti tretinio kvalifikaciją profesinio tobulėjimo ir savęs turtinimo lanksčiai ir už prieinamą būdu, nepriklausomai nuo jų ankstesnio švietimo, tautinės ar socialinės-ekonominės padėties. Daugiau nei 16.000 darbo profesionalai Malaizijos iki šiol patyrė mokymosi galimybių sudarymą wou, o jie ir toliau į savo darbo vietas.

ODL apima:

Akis į akį pamoka sesijos (penkias ar daugiau per semestrą), su aukštos kvalifikacijos dėstytojų, kurie taip pat lengvai prieinami jums tarp vadovėliai telefonu ir elektroniniu paštu. Išsami kursų medžiaga Prieiga prie mūsų e-bibliotekoje Mūsų mokymosi valdymo sistema (LMS), internetinė platforma teikti informaciją ir internetinės diskusijos / forume su savo bendraamžiais, kuratorių ir kursų koordinatorių

Nesvarbu, kur jūs gyvenate. Jūs turite lankstumą studijuoti Jūsų namuose ar darbo vietoje, taip pat mūsų regioninių centrų / paramos centrus Penangas, Ipoh, Johor Bahru, Kuching, Kuala Lumpur, Bandar Utama ir Klang, kur mes siūlome kompiuterių įrenginius, jei jūs neturite turėti savo ,

Jūs galite mokytis vienoje žinoma nepadarydama sau toliau. Taip pat galite imtis keletą kursų vieną po kito tol, kol jūs turite gauti kvalifikaciją. Jūs netgi galite atsipūsti tarp kursų, jei jums reikia.

Jūs turite galimybę lanksčiai pasirinkti optimalų skaičių kreditų imtis kiekvieną semestrą, kad tiktų jūsų asmeninį, dirbti ir studijuoti įsipareigojimus Siūlome 45 ODL programas diplomu, absolventas ir antrosios studijų pakopos lygyje, verslo, technologijų, švietimo ir liberalių studijų, įskaitant šešių MBA programas.

Vietos

  • George Town

    Wawasan Open University 54, Jalan Sultan Ahmad Shah, 10050, George Town

Klausimai