Keystone logo
Waseda Business School

Waseda Business School

Waseda Business School

Įvadas

Waseda Business School (WBS) – Verslo ir finansų aukštoji mokykla,

Asmenims, baigusiems verslo mokymo programą, atspindinčią naujausius tyrimų rezultatus, pagrįstą atitinkamais vertinimo standartais ir įgijusiems aukšto lygio praktinės patirties ir sprendimų priėmimo įgūdžių kaip verslo lyderiams, WBS suteiks magistro laipsnį. verslo administravimo (MBA), o įgijusiems pažangių finansinių žinių ir teorijos, paremtos tarptautiniais standartais, finansų magistro laipsnį. Mes turime tris programas, kurios visos vykdomos anglų kalba (kai kurie kursai taip pat yra japonų kalba)

WBS gali teikti gerai subalansuotą, edukacinę mokymo programą per daugybę pasirenkamųjų kursų, įskaitant pasaulinių perspektyvų ir profesinės etikos ugdymą, kad galėtų pasiūlyti daugybę mokymosi galimybių teoriniu ir empiriniu požiūriu, taip pat juos taikant.

Mūsų misija

WBS sukuria dinamišką mokymosi bendruomenę visoms suinteresuotosioms šalims kaip katalizatorių, skatinantį ugdyti įžvalgius ir atsakingus pasaulinius lyderius, turinčius veiksmingų valdymo žinių.

Universiteto ypatybės

Gyvenimas WASEDA

Yra daug būdų, kaip įsitraukti ir tyrinėti savo pomėgius adresu Waseda Business School . Toliau pateiktose skiltyse galite sužinoti daugiau apie mūsų studentus, jiems patinkančius renginius ir tradicijas bei kur ir kaip jie gyvena Tokijuje.

Gyvenimas WASEDA – Waseda Business School (verslo ir finansų aukštoji mokykla)

Gyvenimas Tokijuje

Informaciją apie būstą ir bendras kasdienio gyvenimo problemas bei išsamų studento vizos gavimo vadovą rasite Tarptautinio švietimo centro svetainėje.

Tokijas yra linksmas, švarus, saugus, madingas, pasaulinės klasės didmiestis, kuriame yra daugiau trijų žvaigždučių „Michelin“ restoranų nei Paryžiuje ir įvairūs specialūs barai, siūlantys geriausius mikroalaus gaminius, sake ir vyną. Gyvenimo kokybė Tokijuje yra itin aukšta ir tai, kad japonų gyvenimo trukmė yra viena iš didžiausių pasaulyje, nenuostabu.

Tokijas gamina kultūrinius artefaktus, tokius kaip anime ir manga, kurie yra populiarūs visame pasaulyje. Tačiau čia taip pat yra etosas, užfiksuotas Sophia Coppola filme „Pasiklydęs vertime“, kurį reikia patirti, kad jį suprastum.

Tokijas turi nuostabią viešojo transporto sistemą. Taigi galite lengvai pasiekti muziejus, meno galerijas, koncertus ir sporto renginius, sumo imtynes ir įvairius kultūros festivalius. Du tarptautiniai oro uostai Tokijuje (Haneda ir Narita) leidžia lengvai keliauti po Aziją ir už jos ribų.

Tokijas taip pat yra trečios pagal dydį pasaulio ekonomikos verslo ir politinis centras bei centras, jungiantis su likusia Azijos dalimi. Čia yra daugumos „Fortune 500“ Japonijos įmonių ir daugelio „Fortune 500“ tarptautinių firmų Japonijos dukterinių įmonių būstinės. Šia prasme pats Tokijas yra tarsi gyva laboratorija žmonėms, kurie labai domisi verslu. Taigi sakoma, kad Tokijas yra puiki vieta studentams iš viso pasaulio, norintiems Azijoje įgyti MBA. Geriausia, kad net japoniškai nekalbantys studentai teigia, kad gali labai džiaugtis gyvenimu Tokijuje.

Įranga

„HyFlex“ klasė

bibliotekos

WBS studentai turi prieigą prie šių bibliotekos įrenginių. Žemiau nurodytos valandos yra bibliotekos darbo valandos per mokslo metus. Pertraukų metu būtinai pasitikrinkite darbo valandas.

 • Verslo biblioteka (10 aukštas, 11 pastatas)
  Šioje bibliotekoje fakulteto studentams ir magistrantams teikiama informacinė medžiaga, pvz., knygos ir žurnalai prekybos ir verslo srityse. Kai kurias medžiagas galima skolinti (iki dviejų daiktų vienu metu dviem savaitėms).
 • Verslo bibliotekos informacinis kambarys (10 aukštas, 11 pastatas)
  Verslo bibliotekoje yra prijungtas informacinis kambarys, kuriame yra apie 50 vietų studentams.
 • S. Takatos memorialinė tyrimų biblioteka (2 korpusas)
  Socialinių mokslų srities dėstytojams ir magistrantams skirta S. Takados memorialinė tyrimų biblioteka siūlo mokslinę medžiagą, knygas ir žurnalus užsienio kalbomis. Kolekciją, kurioje iš viso yra daugiau nei 320 000 vienetų, gali naršyti, skolinti ir kopijuoti absolventai, o įrenginyje yra 110 vietų. Ši biblioteka dirba ilgiau nei kitos universiteto miestelio bibliotekos ir net stojamųjų egzaminų laikotarpiu, ši biblioteka bus labai naudinga WBS studentams, ypač tiems, kurie nori gauti medžiagą užsienio kalba. Norėdami aplankyti biblioteką, įeikite iš pietinio įėjimo, esančio 2 pastato pusėje, ir pakilkite į 3 aukštą.
 • Studentų skaitykla (rūsio aukštas, 11 korpusas)
  Ši priemonė pirmiausia skirta komercijos ir tarptautinių liberalų studijų mokyklų bakalauro studentams, tačiau absolventai taip pat gali naudotis ja naršydami ir skolindami.
 • Visa universiteto bibliotekų sistema
  Studentai taip pat gali naudotis Centrine biblioteka ir kitomis bibliotekos paslaugomis miesteliu.

11 pastato įvadas

Waseda Business School yra viename iš naujausių Vasedos universiteto pastatų – 11 pastate – pagrindiniame Vasedos miestelyje. Pastatas buvo baigtas 2009 m., finansiškai remiant vienai didžiausių Japonijos vertybinių popierių įmonių „Daiwa Securities Group Inc.“. Pastatas turi keletą klasių išdėstymo ir kiekvienoje klasėje yra naujausios mokymo technologijos.

WBS studentai dažniausiai lanko pamokas 9 ir 11 aukštuose. Mokiniai gali rezervuoti kabinetus grupiniams užsiėmimams, kai patalpos nenaudojamos užsiėmimams. 11 pastate yra daug tinklo prieigos taškų, leidžiančių studentams prisijungti prie Wasedos universiteto didelės spartos belaidžio tinklo.

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AACSB

  Vietos

  • Tokyo

   WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

   • Singapore

    50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

    Klausimai