Keystone logo
Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Įvadas

112357__APT8752.jpg

Ar planuojate pradėti vykdyti MBA programą ir ieškote teisingos krypties? Prisijunkite prie mūsų, norėdami apsilankyti seminare kovo 26 d., 17 val
Prisiregistruokite čia - https://link.do/yKdSJ


Apie mus

Warsaw University Of Technology Business School yra viena geriausių Lenkijos mokyklų, siūlančių aukštos kokybės vadybos išsilavinimą. Mokykla veikė daugiau nei 27 metus. Jis buvo reguliariai įtrauktas į nacionalinius reitingus ir nuolat gerina savo pozicijas tarptautiniuose reitinguose. Mokyklos tikslas - šviesti šiuolaikinius vadovus, kurie aiškiai supranta dabartinį pasaulį ir savo, kaip verslo lyderės, vaidmenį. Mūsų misija yra ugdyti atsakingus lyderius, galinčius vadovauti kitiems ir nuolat dirbti savo žiniomis, įgūdžiais ir talentais.

Mūsų misija yra ugdyti atsakingus vadovus.

Mokykla lyderiams

Šiuolaikinei ekonomikai ir visuomenei reikia realių lyderių - lyderių, galinčių strategiškai planuoti, veikti atsakingai, veiksmingai spręsti problemas, atsižvelgti į apskaičiuotą riziką ir dalintis entuziazmu su kitais. Jie turėtų plėtoti savo vadybinius ir verslumo įgūdžius ir giliai pažvelgti į ekonomiką ir savo organizaciją. Lyderiai taip pat turi būti atviri, lankstūs ir sugebėti prisitaikyti prie pokyčių, kurie vyksta jų aplinkoje.

WUT verslo mokykla formuoja žmones, kurie supranta kitų požiūrius, įtikina ir vadovauja kitiems žmonėms.

Europos eksperimentas

Warsaw University Of Technology Business School buvo sukurta 1991 m. Dėl drąsių eksperimentų. Ją įkūrė keturios institucijos: geriausias Lenkijos technikos universitetas, Varšuvos technologijos universitetas ir trys prestižinės verslo mokyklos iš Vakarų Europos - HEC vadybos mokykla (Paryžius, Prancūzija), Londono verslo mokykla (JK) ir NHH Norvegijos ekonomikos mokykla (Bergenas, Norvegija). Todėl nuo pat pradžių WUT verslo mokykla turėjo iš tikrųjų tarptautinį pobūdį, kuris buvo sėkmingai išlaikytas dėl nuolatinio steigėjų dalyvavimo. Daugelį metų mokykla yra Europos vadybos plėtros fondo narė, kurią sukūrė pirmaujančios Europos vadybos mokyklos.

110414_inauguracja2018-64.jpg

Aukščiausia švietimo kokybė

Warsaw University Of Technology Business School sukūrė savo švietimo modelį , reaguojantį į šiuolaikinio pasaulio sudėtingumą ir aukštus lūkesčius, su kuriais turi susidurti lyderiai. Modelis pagrįstas trimis ramsčiais:

  • žinių ir įgūdžių ugdymas
  • naudotis žiniomis praktikoje
  • studentų asmeninis tobulėjimas

Mūsų modelis orientuotas į šiuolaikinės ekonomikos ir visuomenės sudėtingumo supratimą, ryšius tarp įvairių veiklos sričių ir supratimą apie iššūkius, su kuriais susiduria vadovai. Nepriklausomos komandos, sudarytos iš lenkų ir užsienio mokslininkų bei verslo praktikų, užtikrina, kad mokymo programos būtų aukščiausios kokybės.

Mes didžiuojamės, kad teikiame išsilavinimą, atitinkantį mūsų studentų lūkesčius.

Absolventų tinklas

Be švietimo kokybės, mūsų MBA programų „absolventų“ tinklas yra didžiausias WUT verslo mokyklos privalumas . Mūsų absolventai yra paplitę visame pasaulyje, palaikyti aukštas pareigas organizacijose ir dažnai išvysto savo įmones. Dėl bendradarbiaujančių absolventų tinklo, mūsų absolventai sukuria unikalias verslo galimybes.

Vietos

Vietos
  • Warsaw University of Technology Business School Koszykowa 79, 02-008 Warsaw, 02-008, Warsaw

Klausimai