Keystone logo
© Czestochowa University of Technology
Wroclaw Business University of Applied Sciences

Wroclaw Business University of Applied Sciences

Wroclaw Business University of Applied Sciences

Įvadas

Tarptautinė MBA programa Wroclaw Business University of Applied Sciences ( WAB ) išsiskiria kaip prestižinė ir visapusiška švietimo programa, suteikianti studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų norint tobulėti pasaulinėje verslo aplinkoje. Vroclavas, gyvybingas ir turtingas kultūros miestas Lenkijoje, yra idealus fonas tarptautinei MBA patirtimi, derinant akademinę kompetenciją su įvairia ir dinamiška aplinka.

Programos mokymo programa yra sukurta taip, kad atitiktų sparčiai besivystančio verslo pasaulio poreikius, pabrėžiant pasaulinę perspektyvą ir praktinį teorinių koncepcijų taikymą. Studentai užsiima daugybe dalykų, įskaitant tarptautinę verslo strategiją, kultūrų valdymą, finansus, rinkodarą ir verslumą. Fakultetas, sudarytas iš patyrusių specialistų ir akademikų, skatina bendradarbiaujančią mokymosi aplinką, skatina studentus mąstyti kritiškai ir kūrybiškai.

Vienas iš pagrindinių programos privalumų yra jos tarptautinis dėmesys, skatinantis tikrai daugiakultūrę patirtį. Įvairi studentų bendruomenė užtikrina skirtingų požiūrių poveikį, tobulina tarpkultūrinio bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius. Dėmesys realioms programoms dar labiau sustiprinamas per pramonės ryšius ir patyrusių specialistų paskaitas, suteikiančias vertingų įžvalgų apie dabartinę verslo praktiką.

Akademijos įsipareigojimas naujovėms atsispindi jos moderniuose įrenginiuose ir technologijomis pagrįstuose mokymosi metoduose. Baigę WAB tarptautinę MBA programą, absolventai įgyja visapusišką įgūdžių rinkinį, pasaulines perspektyvas ir tvirtą profesinių ryšių tinklą, leidžiantį jiems sėkmingai užimti vadovaujančias pareigas įvairiose pramonės šakose visame pasaulyje.

Vietos

  • Wrocław

    Aleksandra Ostrowskiego, 22, 53-238, Wrocław

Klausimai