Keystone logo
Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Įvadas

Nuo pat įkūrimo Vrije Universiteit Amsterdam buvo už mokslinį ir vertybėmis grindžiamą švietimą, mokslinius tyrimus ir žinių perdavimą. Esame laisvi mąstytojai, turintys patirties ir platesnio proto. Ir mes dirbame kartu, kad sukurtume geresnį pasaulį žmonėms ir planetai.

Mokslinių tyrimų universitetas, orientuotas į visuomenę

Pasaulis susiduria su dideliais iššūkiais, o visuomenėje didėja susiskaldymas. Tam reikia mokslo su sąžine. Remdamiesi savo patirtimi, atvirumu, verslumu ir daugiadalykiu požiūriu, dirbame kurdami tvarius sprendimus, turinčius įtakos visuomenei. Mes sutelkiame dėmesį į keturias profilio temas: susietas pasaulis, visuomenės valdymas, žmogaus sveikatos ir gyvosios gamtos mokslai ir tvarumo mokslas.

Unikalus ir daugiadisciplinis universitetas

VU Amsterdamas yra unikalus universitetas, kuriame yra humanitarinių, STEM, socialinių ir medicinos mokslų fakultetai. Mūsų švietimas ir moksliniai tyrimai yra glaudžiai susiję. Mes deriname savo aukščiausias pozicijas mokslinių tyrimų srityje su stipria socialine orientacija, o tai lėmė puikią tarptautinę reputaciją. Mūsų švietimas ir moksliniai tyrimai yra aiškiai daugiadalykiai. Tai sustiprina ir tai, kad visi mūsų fakultetai yra viename miestelyje. Esame tikras miestelio universitetas, esantis Zuido žinių rajono širdyje, dalijantis savo puikia nacionaline ir tarptautine padėtimi bei prieinamumu.

Verslo ir ekonomikos mokykla

Verslo ir ekonomikos mokykla (SBE) jungia ekonomikos ir verslo administravimo mokslinius tyrimus ir švietimą

Mes tikime mokslu su tikslu. Mūsų fakulteto studentai, mokslininkai ir darbuotojai įgyja ir skleidžia šiuolaikines verslo administravimo ir ekonomikos žinias, kad galėtume veiksmingai reaguoti į ekonominius ir socialinius iššūkius, su kuriais susiduria mūsų pasaulis. Dabar ir ateityje.

Esame įsitikinę, kad bendradarbiavimas, atvirumas ir socialinė atsakomybė yra vienintelis kelias į priekį – mokslui, verslui ir visuomenei. Mes mokome savo studentus tapti akademiniais piliečiais, turinčiais aiškią savo vertybių ir idealų viziją, kurie pakeis pasaulį.

Statistika

Amsterdamo Vrije Universiteit yra 26 370 studentų, apie 15 000 bakalauro ir 11 500 magistro studijų studentų. Studentų grupę sudaro daugiau nei 4000 tarptautinių studentų, kurie suteikia universiteto miestelio įvairovę. Mokslo fakultetas turi daugiausiai studentų, po to seka verslo ir ekonomikos mokykla – atitinkamai 6 911 ir 4 918 studentų.

  Universiteto ypatybės

  VU Amsterdam turi gyvybingą centrinį miestelį Amsterdamo Zuidas žinių rajone. Su moderniausiomis švietimo ir tyrimų infrastruktūromis, miestelis suburia studentus, akademinį personalą, verslo bendruomenę ir pilietinės visuomenės organizacijas į aplinką, kuri skatina bendradarbiavimą.

  VU miestelis – tai vieta, kur žmonės susitinka vieni su kitais ir atsiranda naujų bendradarbiavimo formų. Vieta, greta Amsterdamo Zuidas inovacijų rajono ir netoliese esančio Schipholio oro uosto, yra lengvai pasiekiama susitikimų vieta.

  VU Amsterdam yra tarptautinė bendruomenė, kuri bendradarbiauja su kitais žinių centrais ir bendradarbiauja su verslo bendruomene bei pilietinės visuomenės organizacijomis. VU miestelis nuolat pritaikomas ir tobulinamas, kad atitiktų mūsų laikų iššūkius ir poreikius.

  Patalpos VU miestelyje

  • Maitinimo įstaigos
  • Universiteto biblioteka ir studijų vietos
  • VU Boekhandel (knygynas)
  • Rialto, Griffioen ir VU ART SCIENCE galerija
  • Botanikos sodas Zuidas
  • Repro

   Priėmimai

   VU Amsterdam siūlo tiek vietiniams, tiek tarptautiniams studentams galimybę įgyti aukštąjį išsilavinimą įvairiais dalykais, tokiais kaip sveikatos mokslai, verslas ir matematika, inžinerija, teisė ir valdymas ir kt.

   Kur kreiptis: VUNet programų portalas
   Paraiškos mokesčiai: 100 EUR
   Paraiškos reikalavimai:

   • Mažiausias 3,0 GPA
   • Studentai turėtų pateikti oficialius akademinius išrašus iš institucijų, kuriose paskutinį kartą lankėsi
   • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas
   • Galiojančio paso kopija

   Reikalavimai vizoms

   Vrije Universiteit Amsterdam padeda studentams, prašydamas Nyderlandų studento vizos jų vardu. Nors procesas paprastas, vizos patvirtinimas užtrunka maždaug vieną mėnesį. Todėl studentams rekomenduojama savo procesą užbaigti laiku.

   Norėdami gauti Nyderlandų studento vizą, turite pateikti toliau nurodytus dokumentus:

   • Pasas, kuris turi galioti ne trumpiau kaip šešis mėnesius
   • Jei taikoma, Šengeno leidimo gyventi kopija
   • Anglų kalbos testo rezultatai yra privalomi
   • Taip pat reikės pateikti finansinį įrodymą patvirtinantį dokumentą
   • Studentai taip pat turės sumokėti ilgalaikės vizos mokesčius ir leidimą gyventi, kuris yra 250 EUR

   Alumnų statistika

   Akreditacijos

   Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AACSB

   Vietos

   • Amsterdam

    De Boelelaan,1105, 1081 HV, Amsterdam

   Klausimai