Keystone logo
Vlerick Business School

Vlerick Business School

Vlerick Business School

Įvadas

Vlerick Business School yra trigubai akredituota tarptautinė verslo mokykla pačioje Europos širdyje – Beniliukso šalyse ji užima pirmąją vietą pagal vadovų išsilavinimą ir 19 Europoje. Turime specialių žinių skaitmeninės transformacijos, verslumo ir inovacijų, sveikatos priežiūros, energetikos ir finansinių paslaugų srityse. Be glaudžių ryšių su KU Leuven ir Gento universitetu bei strateginių sąjungų su Pekino universitetu ir Stellenbosch universiteto verslo mokykla, mes nuolat kuriame savo verslo partnerių tinklą visame pasaulyje.

Mūsų misija

Tiesiogiai. Mokytis. Šuolis.

Kai prieš daugiau nei 65 metus André Vlerickas įkūrė mokyklą, jis ją stiprino remdamasis stipriu verslo, kaip pažangos ir klestėjimo šaltinio, galia. Ir nors ši vizija nepasikeitė iki šiol, pasikeitė pasaulis, kuriame norime, kad klestėtų pažanga ir klestėjimas.

Nuolatiniai pasauliniai pokyčiai ir sparti technologinė raida sutrikdo daugelį rinkų. Štai kodėl mums reikia pozityvių pokyčių formuotojų, kurių vizija įsišaknijusi sapne.

 • Gyvenk pagal savo svajonę.

Mūsų svajonės suteikia mūsų gyvenimui esmės, prasmės ir krypties. Ir esant tinkamoms sąlygoms, jie leidžia mums paliesti kitų gyvenimus ir paveikti mus supantį pasaulį. Bet nesvarbu, kokia artima ar toli bebūtų jūsų svajonė, vienas dalykas yra tikras: jums reikia drąsos žengti pirmąjį žingsnį.

„Vlerick“ sudaro palankią dirvą jūsų svajonėms įsitvirtinti, augti ir galiausiai klestėti. Norėdami užpildyti atotrūkį tarp svajonių, drąsos ir veiklos.

Mes suteikiame jums įkvėpimo, žinių ir kolegų paramos, kad paskatintume jus įgyvendinti savo svajonę.

 • Mokykis nuolat.

Sparčiai kintančiame pasaulyje ateitis priklauso tiems žmonėms, kurie geba ir nori toliau mokytis. Kad galėtume neatsilikti nuo aplinkinių pokyčių, bet ir įvertinti savo besikeičiančias perspektyvas. Štai kodėl „Vlerick“ nuolat metame iššūkį savo studentams ir dalyviams mesti iššūkį sau ir esamai situacijai. Nes vadovauti gali tik tada, kai toliau mokiesi.

Mes, kaip verslo mokykla ir platesnė bendruomenė, „Vlerick“ save laikome ne išimtimi. Kaip ir jūs, mes žinome, kad jūs arba kuriate naujoves, arba mirštate. Štai kodėl mes nuolat permąstome „Vlerick“ mokymosi keliones, teikdami platų mokymo metodų ir patirties spektrą, nesvarbu, ar jie būtų vietoje, ar internete, kad sukurtų mokymąsi su poveikiu.

Nes tai skatina visą „Vlerick“ bendruomenę: visada meskite sau iššūkį, visada būkite studentas.

 • Šuolis su pasitikėjimu.

Jūsų Vlerick patirtis ne tik nuspalvins jūsų mintis, praplės perspektyvą ir atvers naujų galimybių, bet ir suteiks jums reikalingos paramos, kad žengtumėte į priekį. Tikėjimo šuolis yra tarp žinių, įgūdžių ir įrankių, kuriuos įgijote ir pritaikykite juos, kad vadovautumėte tikslingai. Ir žinias paversti veiksmais.

Nes būtent tas šuolis yra mūsų pačių tikslo centre: tapti magnetu, kuris traukia iniciatyvius lyderius, sužadina jų aistrą ir nukreipia jį į teigiamą pokyčių jėgą.

Nes žinome, kad sėkmė gali įkvėpti ir sudominti kitus, sukurdama bangavimo efektą, kurio poveikį galima pajusti visame pasaulyje. Viskas, ko jums reikia, yra padaryti šuolį.

Mūsų mokymosi metodas

Jūs šokate į priekį. Mes valdome jūsų kelią.

Norint klestėti nuolat besikeičiančioje šiandienos verslo aplinkoje, reikia įsipareigoti mokytis ir bendradarbiauti su besikeičiančia organizacija, kurios praktiniai integruoti metodai veda į priekį.

Įmonėje Vlerick sukuriame erdvę, kurioje galite pasinerti į energingą, įkvepiantį ir labai interaktyvų mokymąsi. Čia galite pereiti prie naujų požiūrių, mokytis darydami, dalindamiesi ir įsisavindami – ir gyvenate profesinį gyvenimą, apie kurį visada svajojote.

Ir jūs galite tai padaryti dėl PENKIŲ PAŽADŲ, kuriuos jums duodame.

1. Jūsų saugumas = mūsų rūpestis

„Vlerick“ patirtis visada buvo susijusi su saugia erdve eksperimentuoti, tyrinėti ir būti palaikomam mokantis – ir tai tiesa dabar, labiau nei bet kada.

Universitete energijos lygis yra aukštas – taikomos priemonės, užtikrinančios jūsų saugumą. Taigi galite visiškai susikoncentruoti į mokymąsi ir įsisavinti Vlerick atmosferą.

Mažuose mokymosi būriuose - judrioje, palaikančioje bendraamžių grupėje - patirsite intymų, maksimalaus poveikio mokymąsi saugiai fiziškai atsiribodami.

Prisijungę jūs jaučiate jaudulio ir dalyvavimo šurmulį, kai dalyvaujate iššūkiuose ir lanksčiai dirbate su bendraamžiais iš viso pasaulio.

Kad ir kur būtumėte ir kad ir kaip mokytumėtės, visada patirsite saugią erdvę mąstyti plačiau, reikšti savo idėjas ir patirtį – ir būsite apsupti bendraamžių ir dėstytojų, kurie klausosi, dalijasi ir palaiko.

# 2. Jūsų ateities poreikiai = mūsų atspirties taškas

Jūs tyrinėjate tikrus iššūkius, su kuriais susiduria jūsų įmonė. Svajojate dideli, metate iššūkį status quo, atrandate galimybių pasaulį ir eksperimentuojate su naujais įgūdžiais.

Mokymasis turi didžiausią poveikį, kai sužinai ir apie save. O kad rezultatai būtų apčiuopiami, jūsų išeities taškas bus konkretus, aktualus ir asmeninis – remiantis realaus gyvenimo iššūkiais, su kuriais šiuo metu susiduria jūsų organizacija, 360° jūsų stipriųjų ir silpnųjų pusių nuskaitymu, neseniai atlikta apklausa, įmonės projektu. ir kt.

Mes remiamės jūsų ankstesne patirtimi ir dabartine situacija, kad suteiktume jums įrankių ir pasitikėjimo žengti kitus jūsų profesinio tobulėjimo žingsnius - suteikdami apčiuopiamą investicijų grąžą.

Jūs pasirenkate jums tinkamiausią mokymosi metodą. Tai gali būti 100% prisijungus ir savarankiškai. Arba tai gali būti universiteto miestelio ir internetinio mokymosi hibridas.

# 3. Jūsų mokymasis = visada aktyvus

„Vlerick“ žinias pritaikote veiksmuose, o veiksmus - žiniose.

Pasinerkite į labai interaktyvią mokymosi patirtį, sudarytą iš skirtingų formatų ir veiklų. Dirbate kartu su bendraamžiais iš įvairių sluoksnių, dalinkitės, mokykitės ir patiriate grupės energijos šurmulį.

Viskas integruota – nuo verslo modeliavimo, žaidimų ir vaidmenų žaidimų iki praktinių iššūkių, nesvarbu, ar nardote internete, ar universiteto miestelyje.

Gilinate giliau ir įgyjate tiek teorinių įžvalgų, tiek praktinių įgūdžių, kurių jums reikia norint pasikeisti.

# 4. Jūsų „Vlerick“ tinklas = bendruomenė visam gyvenimui

Jūs prisijungiate prie įvairios grupės, kuri pasidalins savo patirtimi ir palaikys jus kiekviename žingsnyje - tapsite svarbiais draugais ir verslo kontaktais per visą savo profesinį gyvenimą.

Mūsų fakultetas yra prieinamas ir prieinamas. Taigi išgerkite kavos ar pasikalbėkite internetu su savo profesoriumi ir pasidalykite įžvalgomis iš įvairių sektorių, geografinių vietų, patirties ir kultūrų.

Jūs turite begalines galimybes išgirsti ir susitikti su ekspertais bei vyresniaisiais vadovais iš įvairių organizacijų.

Užmezgate įvairių pramonės šakų ir sektorių ryšius. Ir jūs susirandate draugų ir atrandate galimybių visame pasaulyje.

# 5. Jūsų šuolis į priekį = mūsų atlygis

Suteikiame jums žinių, įrankių ir mąstysenos, kad galėtumėte mesti iššūkį status quo.

Jūs tampate pokyčių agentu savo organizacijoje – turite sistemas, įrankius, veiksmų planus ir pasitikėjimą, kad įkvėptumėte kitus. Pasitikintis lyderiu, kuris darys teigiamą įtaką verslui ir visuomenei.

Galite pasikliauti, kad palaikysime jums adaptuojantis ir mokantis per visą savo karjerą. Mūsų misija išlaikyti jus priekyje yra viena iš priežasčių, kodėl esame trigubai akredituota ir aukščiausio lygio verslo mokykla.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Ghent

  Reep,1, 9000, Ghent

  • Leuven

   Vlamingenstraat,83, 3000, Leuven

   • Brussels

    Avenue du Boulevard,21, 1210, Brussels

    Klausimai