Keystone logo
University Vitez

University Vitez

University Vitez

Įvadas

Vitezo universitetas turi ateities viziją, grindžiamą prielaida, kad Pietryčių ir Rytų Europos regiono visuomenės vyksta pokyčių, reformų ir perėjimo prie pilietinės demokratinės visuomenės, kuriai būdingas parlamentinis pliuralizmas, teisinės valstybės, procesas. teisės aktų ir rinkos ekonomikos būklė, kurioje vyrauja privati nuosavybė.

Nėra jokių abejonių, kad naujojoje eroje šviežios giliai įsišaknijusios žinios yra būtina sąlyga, kuri visų pirma reiškia žingsnį į priekį nuo dabartinės Bosnijos ir Hercegovinos kultūros ir socialinės aplinkos į naują pasaulio vaizdą ir kitokį požiūrį į ekonomika, teisinė sistema, sveikatos priežiūra, informacijos sklaida ir žinių įgijimas.

Holistinis požiūris į „gerą“ reiškinį kiekvienam individui reiškia asmens ir šeimos sveikatos gerinimą, žinių demokratizavimą, laisvą valią ir atsakomybę, užtikrinant aukštos kokybės gyvenimo kokybę ir asmens integraciją į savo aplinką, šeimą ir vietos bendruomenei. Šiomis užduotimis Universitetas siekia perimti atsakomybę už pedagogo vaidmenį.

Studijų efektyvumas ir efektyvumas, daugiadisciplininių mokymo programų patrauklumas, atitinkantis būsimus iššūkius, taip pat psichologinė ir verslinė motyvacija, vykdoma naudojant interaktyvias pedagogines technologijas organizacijoje ir mokymo bei mokslo procesuose - visa tai paminėta. aukštas sėkmingų studentų skaičius, kita vertus, patvirtina studentų perduotų žinių ir įgūdžių bendrą kokybę, taip pat aukščiausią studentų motyvacijos lygį.

Vitezo universitetas yra teisiškai įregistruotas kaip privati aukštoji mokykla. Universitetas savo veiklą vykdo pagal Bosnijos ir Hercegovinos įstatymus ir Vidurio Bosnijos kantono įstatymus.

Universiteto misija yra ugdyti studentus, kad jie būtų pasirengę ir kvalifikuoti spręsti sudėtingus iššūkius šiuolaikiniame verslo pasaulyje, naudojant jų patirtį ir vadovaudamiesi geriausių pasaulio universitetų pavyzdžiais. Universitetas taip pat siekia prisidėti prie visuomenės.

Vitezo universiteto tikslas - įgyvendinti Bolonijos procesą per pažangias ir modernias studijų programas, kuriomis bus užtikrintas diplomų akreditavimas visoje Europoje. Visa tai pagrįsta aukštos kvalifikacijos ir profesionaliais darbuotojais, ty mokytojais ir dėstytojais, dirbančiais Universitete, kurių tikslas - ugdyti studentus su atitinkamomis žiniomis ir įgūdžiais.

Vitezo universiteto fakultetai yra:

 • Verslo ekonomikos fakultetas (2 kursai)
 • Verslo informatikos fakultetas (2 kursai)
 • Teisės fakultetas (1 kursas)
 • Sveikatos fakultetas (3 kursai)

Galite kreiptis dėl registracijos bet kuriame keturiuose fakultetuose.

Studijų programos atitinka Bolonijos procesą:

 • 3 metai: bakalauro studijos (pirmasis ciklas) - 1, 2 ir 3 metai;
 • 4 metai: bakalauro studijos (pirmasis ciklas) - tik Teisės fakultete;
 • 2 metai: magistrantūros studijos (antrasis ciklas) - 4 ir 5 metai;
 • 3 metai: antrosios pakopos / doktorantūros studijos (trečiasis ciklas) - 6, 7 ir 8 metai.

Magistrantūros studijos apima vienerius metus paskaitų ir vienerių metų magistro darbus ir jo gynimą. Jei kandidatas fakultete baigė ketverių metų studijų programą, pirmasis magistrantūros studijų metai yra ketvirtas studijų metai.

Doktorantūros studijos apima vienerius metus paskaitų ir dvejų metų daktaro disertaciją bei jos gynimą.

Vietos

 • Bosnia and Herzegovina Online

  Školska 23, 72270, Travnik, 72270, Bosnia and Herzegovina Online

  Klausimai