Keystone logo
Vatel Turkey

Vatel Turkey

Vatel Turkey

Įvadas

„Vatel“ turi 50 svetingumo vadybos mokyklų, esančių Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Jie turi tą pačią misiją: paruošia jaunąsias kartas kurti savo profesinę ateitį tarptautinėse svetingumo ir turizmo vadybos srityse.

„Vatel“ nusprendė:

  • Išmokykite vadybos metodų, pagrįstų dviejų šimtmečių svetingumo pramonės istorija, paremtų aukštos kokybės paslaugomis ir klientų pasitenkinimu. Tai apima visus klientų kultūrinius aspektus, pradedant nuo šalies, kurioje yra viešbutis, ir joje dirbančiam personalui.
  • Perteikite prancūzišką svetingumo meną, visame pasaulyje pripažintą kokybės, gero skonio ir meistriškumo ženklu.
  • Mokyti prancūzų kalbos visose prancūziškai nekalbančiose šalyse, kuriose veikia mūsų grupė.

Dabar turime 35 000 absolventų, kurie dirba visame pasaulyje ir didžiuojasi galėdami vadinti save „Vateliens“ ir dirbti gražiausiuose žemės viešbučiuose.

Geriausia svetingumo vadybos mokykla

„Vatel Group“ ir jos miesteliai visame pasaulyje laimėjo „Geriausios svetingumo valdymo mokyklos“ apdovanojimą 17-ajame pasauliniame svetingumo apdovanojimuose, konkuruodami su 42 prestižinėmis tarptautinėmis mokyklomis.

Faktai

  • 55 miesteliai
  • 1-oji pasaulinė verslo mokyklų grupė svetingumo ir turizmo vadybos srityje
  • 9000-studentų
  • 1-oji – šios srities profesionalų apdovanota geriausia svetingumo mokykla
  • 35 000-Alumnai

Puikiai apmokyti ir labai profesionalūs mokytojai

Mokytojų kolektyvas vaidina labai svarbų vaidmenį jūsų ateities sėkmei. „VATEL Istanbul“ mokytojai perduoda jums savo žinias ir aistrą. Dėl interaktyvių mokymo metodų, kurie yra artimi svetingumo srities realybei. Jie suteikia jums įrankius, skirtus ugdyti savo, kaip būsimų vadovų, techninius, konceptualius ir analitinius įgūdžius. Ilgalaikis VATEL dėstytojų įsipareigojimas, nesvarbu, ar jie būtų universiteto dėstytojai, ar kviestiniai dėstytojai, atrinkti dėl savo kompetencijos konkrečioje srityje, prisideda prie jūsų karjeros sėkmės.

Švietimo tikslai

Tarptautinėje aplinkoje įsisavinti vadybos, vadovavimo komandai ir valdymo metodus. Profesinių, teisinių, ekonominių ir kalbinių gebėjimų ugdymas, siekiant būti įmonės veiklos vadovu.

Puiki galimybė iš „Vatel Istanbul“: studijuokite vieną semestrą Stambule, vieną semestrą Prancūzijoje!

VATEL Istanbul siūlo puikią galimybę jūsų praktiniam pritaikymui!

Dabar galite praleisti savo teorinį semestrą 3 mėnesius Stambule, o po to 10 savaičių praktikuoti mūsų viešbutyje-kampuke, esančiame pietų Prancūzijoje: Nimo...

Negalite būti tarptautiniu, likdami vietiniu!

Priėmimai

Vietos

Vietos
  • Mebusan Yokuşu Sokak No:15 Beyoğlu, 34000 Istanbul, Istanbul

Klausimai