Keystone logo
Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Įvadas

Pirmoji „ vatel mokykla Paryžiuje buvo atidaryta taikant unikalų ir esminį ugdymo metodą: turint teorinius kursus ir profesinę patirtį, panaudojant tai, kas buvo išmokta klasėje. Norėdami tai pasiekti, kiekvienoje „ vatel mokykloje, vatel buvo pritaikytas restoranas ir (arba) viešbutis, kuriame studentai galėjo patikrinti savo žinias profesionaliai jas pritaikydami pas tikrus klientus.

vatel turi 50 svetingumo vadybos mokyklų, esančių Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Jie turi tą pačią misiją: paruošia jaunąsias kartas kurti savo profesinę ateitį tarptautinėse svetingumo ir turizmo vadybos srityse.

vatel “ nusprendė: išmokyti valdymo metodų, pagrįstų dviejų šimtmečių istorija svetingumo pramonėje, paremtų aukštos kokybės paslaugomis ir klientų pasitenkinimu. Tai apima visus klientų kultūrinius aspektus, pradedant šalies, kurioje yra viešbutis, darbuotojais; Perteikite prancūzų svetingumo meną, visame pasaulyje pripažintą kokybės, gero skonio ir meistriškumo ženklu; Mokykite prancūzų kalbos visose šalyse, kurios neprancūziškai kalba mūsų grupėje.

Dabar turime 35 000 absolventų, dirbančių visame pasaulyje, ir didžiuojamės galėdami pasivadinti „Vateliens“ ir dirbti gražiausiuose pasaulio viešbučiuose.

Vietos

 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   Klausimai