Keystone logo
Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

Įvadas

Valparaiso University yra aukščiausio lygio universitetas, siūlantis daugiau nei 15 studijų programų ir pritraukiantis studentus iš viso pasaulio. Sutelkdami dėmesį į profesinės karjeros plėtrą, mūsų „Valpo“ misija yra sukurti lyderius, kurie tarnautų savo bendruomenėms, kad sukurtų geresnį pasaulį. Kiekviena mūsų programa skirta įgūdžiams, kurių reikia norint tapti lyderiu, ir pabrėžiama, kaip svarbu tarnauti kitiems kuriant geresnį pasaulį. Galite pasirinkti MBA iš mūsų AACSB akredituotų verslo programų.

Mūsų verslo mokykla yra tarp 5% geriausių verslo mokyklų pasaulyje ir daugiausia dėmesio skiria tvarumui bei etinei praktikai, padedanti lyderiams „Daryk gera darydamas gera“. Mūsų informacinių technologijų programa yra sertifikuota STEM ir atveria duris išplėstinėms OPT ir CPT galimybėms JAV, ruošiant absolventus dirbti verslo ir pramonės srityse visame pasaulyje. Daugiausia dėmesio skiriant epidemiologijai, mūsų visuomenės sveikatos studijų programa rengia studentus patenkinti besivystančių ir išsivysčiusių šalių poreikius.

Mūsų tarptautinės ekonomikos magistrai yra lyderiai, ruošiantys absolventus dirbti įvairiose privačiose ir vyriausybinėse srityse. Populiarios Sveikatos profesijų kolegijos programos apima slaugos magistrantūros studijas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama slaugytojų rengimui, siekiant parengti praktikus, galinčius ugdyti naujos kartos slaugytojus, ir ergoterapijos daktaro laipsnį.

Menų ir mokslų kolegijoje studentai baigia sporto administravimo, skaitmeninės ir sporto medijos, duomenų analizės ir modeliavimo laipsnius ir dar daugiau! Vos už 1 valandos nuo Čikagos įsikūrusi „ Valparaiso University “ yra nedidelė mokykla, siūlanti suasmenintas paslaugas ir prieiga prie vieno didžiausių šalies miestų. Prisijunkite prie augančio Valparaiso University absolventų iš daugiau nei 40 šalių sąrašo ir susikurkite sau tokią ateitį, kokios norite.

Vietos

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

Klausimai