Keystone logo
USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Įvadas

Pasaulinis MBA (Gemba) Šanchajuje yra galingas partnerystę University of Southern California Maršalo School of Business ir Šanchajaus Jiao Tong universiteto Antai kolegijos Ekonomikos ir vadybos, užfiksuoti geriausias tikrai pasaulio ugdymo patirtis.

Gemba studentai susirinks iš viso pasaulio mokytis iš puikių fakulteto nariai ir pasidalinti neįkainojama patirtimi. Programa pritraukia plačią skerspjūvį verslo specialistams: jie vyresnieji vadovai iš tarptautinių, privataus bei viešojo sektoriaus įmonių, verslininkų ir vadovų šeimos valdomų įmonių.

A Gemba laipsnį nauda yra neabejotinas: atitinkamas klases mokė puikus fakulteto neįvykdyti pasaulinio tinklo, o visą gyvenimą draugystę per visame pasaulyje USC Trojos šeimos.

Gemba PARTNERYSTĖ

University of Southern California

USC (Pietų Kalifornijos universitetas) yra privatus, ne pelno siekiančios, Jungiantis visos religijos, tyrimų universitetas, įkurtas 1880 metais su savo pagrindine miestelio Los Andžele, Kalifornijoje. Kaip Kalifornijos seniausių privačių mokslinių tyrimų universitete, USC istoriškai išsilavinę daug regiono verslo lyderių ir specialistų. Pastaraisiais dešimtmečiais universitetas taip pat skolintomis savo vietą Los Andželą užmegzti ryšius su mokslinių tyrimų ir kultūros įstaigų visoje Azijoje ir Ramiojo vandenyno. Atspindintis Los Andžele statusą kaip pasaulio miestą, USC turi didžiausią skaičių tarptautinių studentų bet JAV universitete. 2011 USC buvo pavadintas vienas iš 10 geriausių Dream kolegijų tautos.

Šanchajus Jiao Tong universitetas

Šanchajus Jiao Tong universiteto (SJTU) yra plačiai pripažįstamas kaip vienas iš Kinijos penkių universitetų. SJTU buvo įkurta 1896 m ShengXuanhuai ir todėl yra viena iš seniausių universitetų Kinijoje. SJTU išugdė daug likusių asmenų ir padarė didelį indėlį į tautos gerovę, visų pirma atsižvelgiant į mokslo ir technologijų plėtrą. Mūsų garsūs absolventai yra buvęs generalinis sekretorius komunistų partijos JiangZemin, iš KLR raketų programoje Qian Xuesen įkūrėjas ir šimtus others.More nei 200 akademikai iš Kinijos mokslų akademijos ir mokslų akademijos yra absolventai SJTU.

Maršalo School of Business

USC Maršalo School of Business yra privati ​​mokslinių tyrimų ir akademinės institucijos įsipareigojusi šviesti rytojaus pasaulio lyderių. Klasifikuojama kaip viena iš šalies geriausių mokyklos už apskaitos, finansų, verslumo ir tarptautinio verslo studijas, Maršalo taip pat pritaria turtingą istoriją ir energingas bendruomenės USC akademinės sistemos.

Antai kolegija Ekonomikos ir vadybos

Kaip yra šiuo atveju mūsų patronuojančiosios įstaigos, SJTU, The Antai kolegija Ekonomikos ir vadybos (ACEM) yra plačiai pripažįstamas kaip aukščiausio penkių verslo mokyklos Kinijoje. Su bendra studentų kūno beveik 6000, ir 200 dėstytojų, ACEM toliau pirmauja verslo išsilavinimą priekį Kinijoje ir Azijoje. ACEM yra vienintelis verslo mokykla Kinijoje turi būti trijų akredituota: AACSB, EQUIS ir AMBA ir buvo reitinguojami pagal "Financial Times", kaip kodas 2 iš Kinijos tarptautiniu atitinkamų mokslinių tyrimų.

Vietos

  • Shanghai

    Room 102, South Building, Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University, 535 Fahuazhen Road , 200052, Shanghai

Klausimai