Keystone logo
University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Stellenbosch Business School (USB), Įsikūręs Tyger Valley verslo rajone šiaurinėje Keiptaune, Pietų Afrikoje, siūlo platų tarptautiniu mastu akredituotos valdymo ir lyderystės programas.

USB pripažintas viršų mokykloje tarptautinio verslo mokyklų tinklo. Tai buvo pirmoji mokykla iš Afrikos universitete gauti visus tris tarptautines akreditacijas: AACSB, EQUIS ir AMBA. USB taip pat buvo pavadintas Nr 1 verslo mokykla Pietų Afrikoje 2015 PMR.africa.

Apskritai, USB siekia kurti atsakingus lyderius per gerai įžemintą verslo mokymo ir mokslinių tyrimų.

USB anketa programos yra svarbios Pietų Afrika, kitų Afrikos šalių ir už jos ribų. Neskaitant USB flagmanas MBA, kuri yra pateikta per trumpesnį laikotarpį nuo 2016 m USB siūlo programas plėtros finansų, lyderystės ugdymo, vadybos instruktavimas, ateities studijų ir projektų valdymas.

Darbai programas:

MBA (Dieninis ir Modulinė) Magistro laipsnis plėtros Finansų Magistro laipsnis su ateities studijų Magistro laipsnis vadybos instruktavimas PhD Verslo administravimas PhD plėtros Finansų Daktaras Ateities studijų Antrosios pakopos studijų diplomas Verslo vadybos ir administravimo Antrosios pakopos studijų diplomas su ateities studijų Antrosios pakopos studijų diplomas lyderystės ugdymo Antrosios pakopos studijų diplomas Projektų valdymas Antrosios pakopos studijų diplomas plėtros Finansų Antrosios pakopos studijų diplomas finansinio planavimo Vykdomosios švietimo

Priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti USB

Trys tarptautiniai akreditacijas

USB yra kokybės garantijų iš AACSB, AMBA akreditacija EQUIS ir forma. USB buvo pirmoji mokykla iš Afrikos universitete surengti visų trijų tarptautinių akreditacijų verslo mokyklų.

Tarptautinė ekspozicija

USB tarptautinis dalyvavimas įrodo savo trijų tarptautinių akreditacijų, jos tarptautinio studentų organizacijos, aplankant tarptautinius dėstytojų ir mainų studentų, privaloma MBA Tarptautinis studijų modulis ne užsienio verslo mokyklos dėl MBA programą, jos veikla daugelyje Afrikos žemyne, ir partnerystes su verslo mokyklų visuose žemynuose.

Afrika orientuota ekspertizė

USB yra jūsų verslo žinių partneris Afrikoje. Mokykla tapo žinomas dėl savo Afrikos orientuota patirtimi tokiose srityse kaip vystymosi, finansų, etikos ir įmonių valdymas, asmeninės lyderystės plėtrai, valdymo instruktavimas, ateities mokslinių tyrimų ir besivystančių šalių ekonomika.

Lyderystė plėtros

Stiprus dėmesys skiriamas lyderystės plėtrai sudaro dalį mūsų programas - ypač mūsų MBA ir antrosios pakopos studijų diplomas lyderystės plėtrai. USB vadovybė ekspertizę įvertintas atsižvelgiant į tarptautinius standartus ir daugėja gerbiami mokslinių tyrimų institucijų patvirtintas.

Mokymasis bendradarbiaujant

Mokymasis bendradarbiaujant yra pagrindinis bruožas USB programų, ir tai intensyvus dalyvavimas prisideda prie visą gyvenimą keičiasi patirtimi studijuoti pas mus. Kiekvienas mokinys atneša skirtingų kvalifikacijų, valdymo patirtį ir kultūrines žinias prie stalo.

Įvairovė

Savo studijų kelionės metu USB, jums bendradarbiauti su žmonėmis iš įvairių šalių ir kultūrų. Studentai iš viso Pietų Afrika, Afrikos ir likusio pasaulio. Ši įvairovė bus pridėti gylio savo mokymosi patirtį ir padėti jums sukurti vertingus tinklus verslo kontaktų ir kolegoms, kad truks jums visą gyvenimą. www.usb.c.za

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Cape Town

    Carl Cronjé Drive, Bellville, 7530, Cape Town

Klausimai