Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
upGrad

upGrad

upGrad

Įvadas

"upGrad" yra pasaulinė aukštojo mokslo internetu lyderė. Pasitelkdami naujausias technologijas, pedagogiką, pramonės partnerius ir pasaulinio lygio dėstytojus, savo besimokantiesiems visame pasaulyje kuriame įtraukiančią mokymosi internetu patirtį. Gyvenimas "upGrad" teikia didžiulį pasitenkinimą, kad kartu su mumis kursite karjerą žmonėms visame pasaulyje.

Mūsų misija - siekti, kad besimokantieji pasiektų norimų rezultatų. 2015 m. įkurtas atnaujinimas paveikė daugiau nei 1 mln. registruotų besimokančiųjų 50+ šalių visame pasaulyje. Jei jums tai skamba gerai, mes labai džiaugsimės, jei prisijungsite prie mūsų ir kartu pasieksime didesnės sėkmės.

Sužinokite apie "UpGrad" paklausos įgūdžius

Kas yra "Learn Platform" - "UpGrade

Mūsų mokymosi platformos yra puikus būdas įgyti žinių ir tobulinti savo žinias. Ši atvira platforma yra puikus būdas smalsiems žmonėms geriau suprasti disciplinas. Lankstumas, ekonomiškumas ir, svarbiausia, galimybė mokytis pramonei aktualaus turinio - tai pagrindinės mūsų mokymosi platformos populiarumo atnaujinimo srityje priežastys.

Jei norite pagilinti savo žinias, taip pat galite pasinaudoti šia galimybe ir geriau suprasti šią temą. Galite pasirinkti norimą laiką ir vietą ir tęsti darbą. Be to, galite nustatyti žinių spragą ir atitinkamai pasirinkti mokymosi medžiagą, geriausiai atitinkančią jūsų trajektoriją.

Šios mokymosi medžiagos yra beveik visose srityse, pavyzdžiui, duomenų mokslo, technologijų ir valdymo, todėl besimokantieji gali kelti savo kvalifikaciją. "upGrad" savo besimokantiesiems pateikia labai stiprų turinį trumpo temų paaiškinimo forma.

"upGrad" gausite galimybę naudotis pažangiausia mokymo programa. Pramonei aktuali mokymo programa sukurta taip, kad besimokantieji būtų pasirengę dirbti pramonėje. Naudodamiesi šia mokymosi medžiaga, galėsite siekti karjeros ir gauti geresnes darbo galimybes. Galite pakviesti ir savo draugus, kolegas ar bendraminčius prisijungti prie jūsų mokymosi kelionėje.

Vietos

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

    Klausimai